BEZ KOZERY zespół muzyczny id:18345

Oferta
Dodaj do plannera

REPERTUAR
Nasz zróżnicowany repertuar, jest stale poszerzany i unowocześniany. Kierowany jest do wszystkich pokoleń i dostosowany do ich upodobań. Odnaleźć w nim można zarówno starsze przeboje z lat 60 i 70, największe hity lat 80 i 90 jak i współczesne i popularne utwory z pierwszych miejsc list przebojów. Tak zróżnicowany repertuar zaspokoi gusta muzyczne gości z różnych grup wiekowych. Gramy zarówno przeboje polskie jak i zagraniczne. Na życzenie Klientów możemy również zagrać największe przeboje muzyki disco polo, folkowej oraz biesiadnej a goście mogą dołączyć się do wspólnego śpiewania, co zawsze gwarantuje niezapomnianą zabawę. Naszą ofertę muzyczną zawsze dostosowujemy do wymagań Gości oraz rodzaju uroczystości.


MAGICZNY PIERWSZY TANIEC
Na pierwszy taniec weselny możemy przygotować specjalnie wybrany przez Państwa utwór, zaproponować coś z naszego repertuaru lub, wedle życzenia, odtworzyć oryginalne nagranie.DOBRA ZABAWA TO PODSTAWA
Zespół Bez Kozery oferuje także zestaw zabaw, gier i tradycyjnych konkursów oczepinowych, które wpływają na atrakcyjność imprezy.

SPRZĘT MUZYCZNY
Posiadamy najwyższej klasy, nowoczesny sprzęt muzyczny. Dodatkowo możemy zaoferować instalację wysokiej jakości nagłośnienia i oświetlenia scenicznego.

OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU
Na indywidualne życzenie Klientów, aby dodać rangi i elegancji imprezie, nawiązaliśmy współpracę ze skrzypaczką, która swoimi wirtualnymi umiejętnościami może uświetnić ceremonię ślubu.


Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne potrzeby, zawsze uwzględniamy sugestie Klientów przy ustalaniu końcowego programu i repertuaru.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • kontrabas

Skład:

  • wokalistka

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

BEZ KOZERY zespół muzyczny
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 18-01-2016
Liczba odwiedzin: 332

Nowe ogłoszenia