Bez Odsłuchu Cover Band id:17866

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Bez Odsłuchu Cover Band

Ostatnio widziany 28-06-2018
515-442...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
661-975...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 23-12-2015
Liczba odwiedzin: 2290

Oferta Zespoły weselne Łódź

Grupa "BEZ ODSŁUCHU" to projekt adresowany do miłośników dobrej zabawy przy muzyce wykonywanej na żywo.

Zespół tworzy sześcioro pasjonatów, którzy zdobywali doświadczenie w rozmaitych stylistycznie projektach muzycznych. Niejednokrotnie spotykali się już na scenie, ale dopiero w tym składzie pracują pod jednym szyldem.

Repertuar jest dostosowywany w zależności od charakteru imprezy oraz wymagań klientów. Standardowo w wykonaniu zespołu można usłyszeć najbardziej znane utwory polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, począwszy od lat pięćdziesiątych aż po współczesne hity znane z rozgłośni radiowych.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 6

Opinie o Bez Odsłuchu Cover Band Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Bez Odsłuchu Cover Band id:17866
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kasia i Michał
Kasia i Michał
(5)
Dodano: 27-11-2017
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Sieradz
Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybrać zespół na nasze wesele, bez wątpienia byłby to ponownie zespół Bez Odsłuchu :)
Kiedy niespełna 1.5 roku temu byliśmy na próbie, po usłyszeniu pierwszej piosenki nie mieliśmy wątpliwości, że to ten zespół chcemy usłyszeć na naszym przyjęciu weselnym.
Wszyscy nasi goście niesamowicie Ich zachwalali i dopytywali, skąd wzięliśmy tak świetny zespół.
Super kontakt i współpraca, repertuar, który był bardzo różnorodny od disco polo po rocka, dogadanie całego przebiegu wesela łącznie z oczepinami, możliwość dorzucenia pojedynczych utworów spoza repertuaru(wielkie dzięki za Smoke on the Water i Everybody Needs Somebody), świetne oczepiny(śmiechu było co niemiara), biesiada za stołami na poprawinach. Zespół gra naprawdę długie bloki, jesteśmy pod wrażeniem ich wytrzymałości i energii :)
Super zespół i niesamowici ludzie z wielkimi pokładami pozytywnej energii!! Bez wątpienia polecamy ! :)
Kasia i Michał
Aneta
Aneta
(5)
Dodano: 21-11-2017
Data imprezy: 28-10-2017
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Długo szukaliśmy idealnego zespołu na nasze wesele. Jeździliśmy na wiele prób, po których zawsze nam czegoś brakowało. Dopóki nie spotkaliśmy się ze wspaniałą grupą ludzi tworzących zespół Bez Odsłuchu. Kiedy zagrali dla nas wiedzieliśmy, że nasze poszukiwania zespołu idealnego zakończyły się. Byliśmy stuprocentowo zdecydowani.
Trzy tygodnie po weselu możemy śmiało stwierdzić, że nasz wybór był najlepszy! Goście bawili się do białego rana! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś Was posłuchamy;-) Dziękujemy!
Matylda
Matylda
(5)
Dodano: 10-11-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Łódź
Nie ma słów żeby opisać jak wielką radość sprawił nam jako nowożeńcom Zespół Bez Odsłuchu swoją obecnością w dniu naszego wesela. Ich profesjonalne a jednocześnie elastyczne i przyjazne podejście do wykonywanej pracy na prawdę robi wrażenie. Dzięki temu podczas naszej uroczystości wszyscy bawili się świetnie do samego rana. Nietypowe życzenia również nie stanowią problemu- na prawdę potrafią wiele! Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy!!
Dorota
Dorota
(5)
Dodano: 02-09-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Łódź
Na Zespół Bez Odsłuchu trafiliśmy właśnie na tej stronie. Już przy pierwszych emailach zespół okazał się bardzo kompetentny i miły. Uzyskiwaliśmy odpowiedzi na każde zapytanie rzetelnie i bardzo wyczerpująco. Byliśmy jak najlepszej myśli poprowadzenia naszego wesela po kontakcie emailowym oraz na żywo aby omówić przebieg wesela. Nie ukrywam, ze lubimy mieć wszyskto dopięte na ostatni guzik, a zespół w 100% spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Po weselu na pierwszym miejscu wszyscy goście weselni pytali : skąd wzięliśggcie tak świetny zespół? Sami byliśmy tak bardzo pozytywnie zaskoczeni! Zespół spisał się perfekcyjnie. Wszystko przeprowadzone było tak naturalnie, z humorem i pełna kultura .... Ukłony dla całego zespołu! Jesteśmy ogromnie zadowoleni z naszego wyboru i napewno będziemy polecać! Dziękujemy jeszcze raz!:) D&R
Anna
Anna
(5)
Dodano: 13-07-2017
Data imprezy: 13-05-2017
Miejscowość: Łódź
Natrafiliśmy na nich całkiem przypadkowo - podczas szukania sali weselnej i oglądania jednej z nich , oni właśnie rozstawiali sprzęt. Był to szczęśliwy zbieg okoliczności
Po przesłuchaniu ich nagrań, posłuchaniu na żywo - zaryzykowaliśmy, bo nigdy wcześniej nie byliśmy na weselu gdzie grali właśnie oni...
I cóż? Jedna z najlepszych naszych decyzji.
Kontak świetny, repertuar idealny, taniec integracyjny - genialny pomysł i baaardzo za niego dziękujemy :)
Wszyscy bawili się świetnie i nie schodzili z parkietu !
Życzymy Wam samych sukcesów! I serdecznie wam dziękujemy za zaangażowanie, pozytywną energię i świetną pracę.
I za nasze "Karmelove" :) ( tak, zagrali nam utwór,którego nie mieli w repertuarze. Pisałam o indywidualnym podejściu?:))
Ania i Michał

Dane kontaktowe

Bez Odsłuchu Cover Band
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Adres:Nowosolna

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.