Zobacz zdjęcia (20)
Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo, Łódź - zdjęcie 1
Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo, Łódź - zdjęcie 2 Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo, Łódź - zdjęcie 3 Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo, Łódź - zdjęcie 4 Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo, Łódź - zdjęcie 5
Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo, Łódź - zdjęcie 6
1 / 20

Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo id:17866

Łódź, łódzkie
(24)
Dodaj opinię
503-542...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

Grupa "BEZ ODSŁUCHU" to projekt adresowany do miłośników dobrej zabawy przy muzyce wykonywanej na żywo.

Zespół tworzy sześcioro pasjonatów, którzy zdobywali doświadczenie w rozmaitych stylistycznie projektach muzycznych. Niejednokrotnie spotykali się już na scenie, ale dopiero w tym składzie pracują pod jednym szyldem.

Repertuar jest dostosowywany w zależności od charakteru imprezy oraz wymagań klientów. Standardowo w wykonaniu zespołu można usłyszeć najbardziej znane utwory polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, począwszy od lat pięćdziesiątych aż po współczesne hity znane z rozgłośni radiowych.

Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo - film 1 Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Oferta nr 1

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (24)

Dodaj opinię
Bez Odsłuchu Cover Band - 100% na żywo id:17866
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 24 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Eliza
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Brzeziny
Data dodania: 08-08-2022

REWELACJA :) Z pełnym przekonaniem serdecznie polecamy zespół Bez Odsłuchu. Goście i rodzice byli zachwyceni oprawą muzyczną wesela. Dużo instrumentów, utalentowani i przemili muzycy. Świetne prowadzenie całej imprezy, super kontakt od pierwszej rozmowy telefonicznej, sprawne, konkretne ustalenia i podpowiedzi. Zespół specjalnie dla nas przygotował aranżację na żywo jednej z naszych ulubionej piosenek. Bardzo przyjemny repertuar. Jeszcze raz serdecznie polecamy, a całemu zespołowi dziękujemy za wspaniałe przyjęcie! :)

A
Ania i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Warszawa
Data dodania: 12-06-2022

Z czystym sercem możemy polecić każdemu zespół „Bez odsłuchu”! 😊 Jako Para Młoda mieliśmy bardzo konkretną wizję tego jak ma przebiegać ten nasz wyjątkowy dzień. Bardzo nam zależało na tym, żeby każdy z naszych gości miał okazję dobrze się bawić. Trochę disco polo, szczypta biesiadnych klimatów, klasyk rocka z lat 80tych i sznyt rock'n'rolla, na czym bardzo nam zależało. Dość powiedzieć liczyliśmy na mix gatunków z przytupem i by noga sama rwała się do tańca. Chcieliśmy też dodać wiele elementów „od siebie”, wyrażających nas, niekoniecznie wpisujących w weselne standardy. Ekipa z „Bez Odsłuchu” poradziła sobie z naszymi wymaganiami bez trudu. Doskonale wyczuwali kiedy potrzeba dać czadu, a kiedy przyda się wolniejszy kawałek. Parkiet nigdy nie był pusty, a po samym weselu goście często wspominali dobrą zabawę przy świetnej muzyce.
Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do pracy zespołu, byli z nami od pierwszego tańca, aż do białego rana, wspierali i angażowali się w kolejnych etapach całonocnej zabawy.

Na dodatkową uwagę zasługuje wokalistka Paulina, która utrzymuje świetny kontakt z gośćmi i animuje przebieg imprezy.

Decydując się na organizację wesela od razu wiedzieliśmy, że to "Bez Odsłuchu" na nim zagra po weselu brata Panny Młodej rok wcześniej. Ekipa miała bardzo dobry flow z całą rodziną - pamiętając wcześniejsze wesele, co było czuć w bardzo serdecznej atmosferze naszego wydarzenia.

W naszej ocenie 10/10!

Pozdrawiamy,
Ania i Bartek – Wilczunia i Misiołak

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Pabianice
Data dodania: 23-09-2021

Najlepszy zespół jaki mogliśmy wybrać! Muzyka na najwyższym poziomie! Zapewnili tak niesamowitą energię, która sprawiła że goście tańczyli do białego rana. Kwestie organizacyjne, to sama przyjemność :) Pozdrawiamy całą ekipę i jeszcze raz dziękujemy :)

E
Ewa Wojciechowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Łódź
Data dodania: 25-07-2021

10/10 dziękujemy i pozdrawiamy cały zespół

M
Martyna i Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Łódź
Data dodania: 24-07-2021

Fantastyczny zespół!
Ze względu na pandemiczne zawirowania szukaliśmy zespołu dość późno. Trafiliśmy - na nasze szczęście - w ostatni wolny termin i powierzyliśmy zespołowi oprawę naszego wesela. Zabawa była doskonała, Paulina i Konrad wysłuchali wszystkich naszych próśb, dostosowali się do naszych oczekiwań i do sytuacji w trakcie przyjęcia. Nawiązali świetny kontakt nawet z bardzo wymagającymi i lubiącymi niekończące się biesiady gośćmi 😉 Umiejętności muzyczne i wokalne zrobiły wrażenie nawet na zawodowych muzykach, których mieliśmy wśród gości. Zespół był cały czas uśmiechnięty, radosny i pełen energii, co udzielało się gościom.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy, bo dzięki Wam bawiliśmy się na naszym weselu doskonale!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Pabianice
Data dodania: 17-06-2021

Rewelacja!
Z Bez Odsłuchu spotkaliśmy się dwa lata temu na weselu u znajomych - wiedziałam wtedy, że to właśnie oni zagrają na naszym weselu...i nie mogło być inaczej! :)
Ludzie tworzący Bez Odsłuchu są profesjonalistami, nic nie mogło pójść źle.
Kontakt od samego początku był bardzo dobry, pełna kultura a jednocześnie swoboda w komunikacji.
Spotkaliśmy się niedługo przed weselem, żeby ustalić "plan gry" i uniknąć niepotrzebnego stresu.
Paulina śpiewała także w kościele podczas ceremonii - goście przyznali, że mieli dreszcze i się wzruszali - nie mogło być piękniej :)
Wesele prowadzili lekko, z humorem, a repertuar, który jest naprawdę ogromny, dostosowywany był na bieżąco, nic nie było przypadkowe.
Nasi znajomi, przyjaciele, rodzina - każdy, kogo pytamy o wesele, był pod wrażeniem kapeli, nawet ci najbardziej wybredni ;)
Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję uczestniczyć jeszcze w imprezach przez Was prowadzonych i już nie możemy się doczekać :)
Dziękujemy!
Ania i Damian

Bez Odsłuchu
06-11-2021

Bardzo nam miło, że mogliśmy zagrać na Waszym weselu i że przypasowaliśmy zarówno Wam, jak i gościom! :) Ogromnie dziękujemy za ten komentarz i, mamy nadzieję, do zobaczenia na kolejnym weselu! ;)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Pabianice
Data dodania: 15-06-2021

Zespół jest fantastyczny. Grali wspaniałe całe wesele, parkiet był cały czas pełen. Zaproponowane konkursy super, nikt nie musiał robić nic głupiego a było wesoło i z wyczuciem. Zespół żywo reagował na to co się dzieje - jak tylko ktoś z gości intonował "Sto lat", zespół zrywał się żeby natychmiast przygrywać. Repertuar bardzo bogaty, praktycznie same przeboje (ustaliliśmy, że chcemy mało disco polo i tak właśnie było).
Wszelkie kwestie organizacyjne to była sama przyjemność, wszystko można było ustalić, dopasować.
Goście też nie mogli się nachwalić zespołu.
Bardzo, bardzo dziękujemy!
Justyna i Wojciech

Bez Odsłuchu
06-11-2021

Serdecznie dziękujemy za te wszystkie miłe słowa! :) Współpraca z Wami to również sama przyjemność, pozdrawiamy ciepło! :)

M
Magda i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Kałuszyn
Data dodania: 14-03-2021

Bardzo serdecznie polecamy zespół! 😍 Fantastyczna oprawa muzyczna. Goście bawili się do białego rana i byli zachwyceni repertuarem. Od samego początku mieliśmy bardzo dobry kontakt z zespołem. Mieliśmy wpływ na rodzaj muzyki ale też mogliśmy opierać się na dużym doświadczeniu członków zespołu którzy rozkręcili nasze wesele tak że goście nie chcieli zchodzić z parkietu. Mogliśmy również liczyć na specjalne muzyczne dedykacje dla gości których nie było w repertuarze. Nasze oczekiwania zostały spełnione na 200% Dziękujemy za super wesele!😊

Bez Odsłuchu
16-03-2021

Pięknie dziękujemy za ten komentarz :) Cieszymy się, że pandemia nie pokrzyżowała nam planów i mogliśmy tego dnia wspólnie się bawić :) Pozdrawiamy na 200%! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię: Konrad 
Adres: Łódź, woj. łódzkie
503-542...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8086
Zadzwoń
503-542...
Napisz

Popularne miasta w okolicy