Zobacz zdjęcia (40)
Białe BMW 4 Gran Coupe M Performance - wynajem samochodu z kierowcą, Wrocław - zdjęcie 1
Białe BMW 4 Gran Coupe M Performance - wynajem samochodu z kierowcą, Wrocław - zdjęcie 2 Białe BMW 4 Gran Coupe M Performance - wynajem samochodu z kierowcą, Wrocław - zdjęcie 3 Białe BMW 4 Gran Coupe M Performance - wynajem samochodu z kierowcą, Wrocław - zdjęcie 4 Białe BMW 4 Gran Coupe M Performance - wynajem samochodu z kierowcą, Wrocław - zdjęcie 5
Białe BMW 4 Gran Coupe M Performance - wynajem samochodu z kierowcą, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 40

Białe BMW 4 Gran Coupe M Performance - wynajem samochodu z kierowcą id:50565

Wrocław, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
500-275...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: biały

Obsługuję woj. Dolnośląskie, Opolskie, oraz częściowo Wielkopolskie. BMW serii 4 Gran coupe. Wynajem samochodu na uroczystość weselną z kierowcą.

Bezpłatna wycena przejazdu - zadzwoń na podany w ogłoszeniu numer.

BMW Serii 4 Gran Coupe w pełnym pakiecie M Performance. Aktywny wydech M Performance. Samochód pachnie nowością. Ozonowanie samochodu przed każdym wyjazdem. Ozdoby weselne w cenie. Różne tablice do wyboru na miejscu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferuję przejazd idealnym samochodem weselnym, jakim jest białe BMW serii 4 Gran Coupe. Komfortowe w podróży dla 5 osób z kierowcą. Auto zostało zakupione w polskim salonie BMW. Obsłużyłem już łącznie ponad 30 uroczystości. Każdorazowo samochód jest odpowiednio przygotowany-oddany na mycie ręczne w zaprzyjaźnionej myjni ręcznej. Samochód jest dodatkowo delikatnie (5 minut) ozonowany przed każdym wyjazdem. W dniu uroczystości jestem do dyspozycji bez ograniczeń godzinowych, dlatego też w wyznaczonym miejscu zawsze pojawiam się na około godzinę wcześniej (jest to dla mnie bufor na wypadek ewentualnych korków w trakcie dojazdu). Nie musicie się również martwić o przystrojenie samochodu-mam do dyspozycji kilka wzorów sztucznych kwiatów i wiele tablic ślubnych. Do zobaczenia w najważniejszych dla Was dniu!

Opinie (2)

Białe BMW 4 Gran Coupe M Performance - wynajem samochodu z kierowcą id:50565
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
P
Piotr Gach
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Legnica
Data dodania: 02-05-2022

Witam przyszłych klientów Andrzeja z białego BMW. Właśnie jesteśmy z żoną po ślubie w dniu 30.04.2022 i chcielibyśmy polecić Andrzeja i jego BMW w 1 000 000%.Kierowca jest bardzo miły, uśmiechnięty, komunikatywny, elastyczny w naszych ustaleniach, punktualny. Auto przygotowane perfekcyjnie, czyściutkie, pięknie przystrojone. Warto było dodatkowo podziękować za perfekcyjną obsługę nas państwa młodych. Polecam ,Polecam, Polecam. Pozdrawiam Piotr

Z
Zbigniew
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-12-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 03-01-2022

Bardzo profesjonalne podejście do zlecenia. Samichód pięknie przygotowany. Kierowca bardzo komunikatywny.Polecam jak najbardziej.

Kontakt

Imię: Andrzej 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
500-275...
liczba odwiedzin: 2251
Zadzwoń
500-275...
Napisz

Popularne miasta w okolicy