Zobacz zdjęcia (3)
Biżuteria Ślubna, Biała Podlaska - zdjęcie 1
Biżuteria Ślubna, Biała Podlaska - zdjęcie 2 Biżuteria Ślubna, Biała Podlaska - zdjęcie 3
1 / 3

Biżuteria Ślubna id:10559

Biała Podlaska, lubelskie

O nas

Wyjątkowa biżuteria dla wyjątkowych kobiet

Biżuteria Autorska BAUTI jest ręcznie wykonana z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nasze projekty są efektem wielkiej pasji i radości tworzenia; każdy egzemplarz

dopracowany jest z najwyższą starannością i artystyczną finezją. Dodatkowo projekty realizowane są w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach - gwarantujemy niepowtarzalność i zadowolenie klientki!

Wśród biżuterii ślubnej, wieczorowej i codziennej, znajdziesz biżuterię zarówno taką, która potrafi zmienić wygląd całego stroju, jak również tą, która stanowi jedynie subtelny dodatek. BAUTI to wyjątkowa biżuteria dla wyjątkowych kobiet!


Do wykonania biżuterii wieczorowej i codziennej używamy wysokiej jakości minerałów - kamieni jubilerskich: ametyst, turkus, malachit, turmalin, naturalne perły, koral, bursztyn i inne. Każdy projekt jest wykonany z niesamowitą dokładnością i precyzją oraz ma niepowtarzalny wzór. Dodaj trochę koloru na każdy dzień!!
Natomiast biżuteria ślubna wykonana została z wykorzystaniem najnowszych wzorów mody ślubnej przy użyciu kryształków, ceramiki, majorki, perły szklanej, pandory, cyrkonii, białego korala i innych kamieni. Każdy komplet jest dopracowany do najmniejszego szczegółu! Dzięki naszej biżuterii, w tym szczególnie wyjątkowym dla Ciebie dniu, możesz poczuć się jak prawdziwa księżniczka :)

Poszukujesz biżuterii do swojej sukni ślubnej lub do innej kreacji? Nie wiesz, jaka biżuteria będzie pasowała do Ciebie i Twojej sukni? Prześlij nam zdjęcie sukni, a zaprojektujemy biżuterię specjalnie dla Ciebie.

liczba odwiedzin: 1575

Wyjątkowe sale weselne w mieście Biała Podlaska

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie