blackleaf - film który przetrwa próbę czasu id:20265

Oferta
Dodaj do plannera

Witam, mam na imię Marcin. Jestem z zawodu informatykiem, a z zamiłowania filmowcem. Kocham kinematografię i szczere emocje. Od dziecka rejestruje chwile i staram się nimi dzielić z innymi. Lubię prostotę obrazu i prawidłowe odzwierciedlenie kolorów. Prywatnie marzę zwiedzić Stany.

Nasze filmy posiadają standardy oraz wytyczne dzięki którym każda produkcja jest wysokiej klasy dziełem. Żaden z filmów nie odbiega od wyznaczanych norm. Dzięki czemu możemy się śmiało pochwalić pełnym profesjonalizmem. Na podstawie długoletnich doświadczeń, związanych z filmami ślubnymi, staramy się, aby każda produkcja miała charakter indywidualny. Chcemy aby każda para otrzymała jedyną w swoim rodzaju, starannie wykonaną i na najwyższym poziomie pamiątkę na całe życie. Dlatego też, zrezygnowaliśmy z długich i monotonnych maratonów, tak aby skupić się maksymalnie na jakości, dynamice oraz zawartości naszych produkcji. Poniżej możecie zobaczyć co mamy do zaoferowania.

W dniu uroczystości staramy się, nie tylko ująć odpowiedni moment, ale również dbamy o samopoczucie otaczających nas osób. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, pytania czy uwagi. Staramy się słuchać i podpowiadać na podstawie naszych doświadczeń. Zawsze wybiegamy w niedaleką przyszłość, dzięki czemu jesteśmy o krok przed ważnym zdarzeniem. Podczas najważniejszych momentów, lubimy być niezauważalni, żeby cała uwaga, skupiała się w odpowiednim miejscu. Nie lubimy reżyserować wydarzeń i wytrącać ich z naturalnego porządku. Wykonujemy swoją pracę profesjonalnie, dlatego jesteśmy zwolennikami podwójnego zabezpieczenia obrazu, dźwięku, oraz materiału końcowego. Nie lubimy półproduktów, dlatego używamy najwyższej klasy sprzętu, dzięki czemu unikamy trudnym sytuacją.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • film z powietrza (dron)
  • full HD
  • lustrzanka DSLR
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 4500 PLN / film

PRODUKCJE

W naszej ofercie są do wyboru różne długości i rodzaje filmów. 15min min to produkcje filmowe, krótkie zwięzłe przepełnione najlepszymi kadrami. Każdy z nich to indywidualna produkcja. Filmy 15 min są wzbogacone o krótki teaser. Staramy się aby były pełne emocji, prawdziwych uczuć, najważniejszych momentów oraz ważnych dla Was osób. Uszyte na miarę, dostosowane do Waszych potrzeb oraz oczekiwań, tak aby dostarczyć najlepsze doznania. Uznawane przez wiele osób za produkcje jedyne w swoim rodzaju. Bazujemy na pełnym profesjonalizmie, przykładem mogą być tutaj utwory z legalnych źródeł posiadające licencje twórców czy też jakość obrazu "brodcast'owa". Filmy dostarczamy za pomocą indywidualnie wykonanych nośników Blu-Ray lub pendrive w technologii Full-HD lub U-HD. Do każdej produkcji dajemy możliwość wykonania tzw. surowego montażu. Surowy montaż to film złożony z wszystkich posiadanych ujęć bez podkładu muzycznego (dźwięk z mikrofonów lub rejestratorów).
Jeśli chodzi o filmy 30 i 60 min są to produkcje dokumentalne/reportażowe mające na celu ukazać cały dzień od początku do końca w sposób naturalny. Całość zaczyna się od wybranego momentu np. od przygotowań poprzez kościół aż do oczepin. Do tego dynamiczny i staranny montaż, oraz idealnie dobrana muzyka, komponuje się w piękną całość, tworząc niezapomnianą pamiątkę, która przetrwa próbę czasu. Filmy te wzbogacone są również o krótki 1-2 min teaser. Wszystko to jest dostarczone na nośniku Blu-Ray lub pendrive w technologii Full-HD lub U-HD.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: blackleaf - film który przetrwa próbę czasu id:20265
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Ada i Krystian Dodano: 14-04-2016
Data imprezy: 22-08-2015
(5)
Blackleaf, chcemy raz jeszcze podziękować Wam za utrwalenie naszych najpiękniejszych chwil w najpiękniejszy sposób. Dziękujemy za profesjonalizm, cierpliwość, moc pozytywnej energii i wzruszeń. Nie mogliśmy wymarzyć sobie wspanialszego filmu! - nowoczesnego, dynamicznego, magicznego... i takiego, który zachwyca wszystkich! Jesteście najlepszą ekipą filmową ever! ♥

Skontaktuj się

888-881...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:blackleaf
Imię:Marcin
Nazwisko:Kowalczyk
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 31-03-2016
Liczba odwiedzin: 11885

Nowe ogłoszenia