Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 4

blackleaf - film który przetrwa próbę czasu id:20265

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
888-881...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 31-03-2016
Liczba odwiedzin: 14781

Oferta

Nie bez powodu mówi się, że dzień ślubu jest najpiękniejszym dniem w życiu Młodej Pary. Takie emocje, tyle wzruszeń, przypieczętowanie miłości dwojga ludzi – to zdarza się tylko raz. Nasze filmy chwytają moment, utrwalają te chwile, po to aby po latach można było do nich wspólnie wracać. Jest to pamiątka na całe życie, która pomoże przetrwać próbę czasu.

Tworzymy dzieła jedyne w swoim rodzaju. Staramy się aby każda produkcja miała charakter indywidualny, osobisty. Mamy długoletnie doświadczenie związane z filmowaniem ślubnym, pracujemy dyskretnie i profesjonalnie, zawsze jesteśmy tam gdzie coś się dzieje, o krok do przodu w serii wydarzeń. Filmowanie to nasza pasja.

Zrezygnowaliśmy z długich i monotonnych maratonów, tak aby skupić się maksymalnie na jakości, dynamice oraz zawartości naszych produkcji. Mamy swój styl i pracujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu nasze filmy nie ustępują poziomem produkcjom kinowym. Miejsce nie stanowi dla nas problemu, dojedziemy wszędzie.

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Cennik

Oferta nr 1
od 3900 do 9000 / całość
Nasze filmy to produkcje utrwalające uroczystość oraz mające na niej miejsce wydarzenia, wszystko we właściwej, naturalnej kolejności. Tworzymy jedyne w swoim rodzaju retrospekcje z tego najważniejszego dla Młodej Pary dnia, aby film ślubny obejrzany wspólnie po latach, poruszał do głębi wciąż na nowo. Dokładamy wszelkich starań aby uchwycić szczegółowo wszystkie ważne chwile, indywidualne przeżycia całych rodzin, skupiamy się na emocjach. Pracujemy profesjonalnie i dyskretnie, dobrze wiemy że kamera potrafi peszyć. Cenimy sobie naturalność. Zapewniamy solidny, przemyślany montaż z artystyczną inwencją, który w efekcie tworzy piękną całość. Nasze filmy przez wiele par uznane zostały za równe produkcjom kinowym.

Oferujemy produkcje w trzech różnych długościach: 15, 30 i 60 min. Filmy 15 minutowe to produkcje jedyne w swoim rodzaju, zawierające najważniejsze wydarzenia z tego pięknego dnia. Natomiast 30 i 60 min są bardziej szczegółowe, ujęte w formie klasycznego reportażu. Różnią się od filmów 15 minutowych nie tylko długością, ale również sposobem montażu i rejestracją obrazu. Każdej produkcji towarzyszy krótka zapowiedź, tzw. trailer. Filmy dostarczamy za pomocą indywidualnych nośników pendrive. Istnieje również możliwość wyboru nośnika.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: blackleaf - film który przetrwa próbę czasu id:20265
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Karolina i Andrzej
Dodano: 24-05-2017
Data imprezy: 24-05-2017
Miejscowość: Kuków
Nie można sobie wyobrazić lepszej i bardziej profesjonalnej ekipy. Chłopaki potrafią tak rozluźnić atmosferę, że dodatkowy stres związany z filowaniem staję się dobrą zabawą. Współpraca jest bezproblemowa i terminowa.
Sam film ...hmm na samą myśl o genialnym montażu, idealnie dobranej muzyce, połączeniu pasji z wyjątkowością dnia ceremonii przyprawia o zachwyt za każdym razem kiedy do niego wracamy. Chłopaki są naprawdę genialni :) POLECAMY :)
(5)
Autor: Sandra i Marcin
Dodano: 27-04-2017
Data imprezy: 30-04-2016
Miejscowość: Ludzmierz, Waksmund
Swietna ekipa, super wspolpraca, przepiekna pamiatka! Robia cuda i tworza filmy o najwyzszej jakosci! Dziekujemy jeszcze raz, ze byliscie z nami! Pozdrawiamy i polecamy jak najbardziej!
(5)
Autor: Liliana i Paul
Dodano: 23-04-2017
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Wieliczka, Grajów
Chcielibyśmy po raz kolejny bardzo wam podziękować za ciężką pracę, zaangażowanie i dbałość jaką włożyliście w stworzenie tak magicznego nagrania. Film jest doskonały pod każdym względem! Zachwyca i wzrusza... nigdy nam się nie znudzi :)) Blackleaf - jesteście bezkonkurencyjni! ♥ POLECAMY KAŻDEMU
(5)
Autor: Ada i Krystian
Dodano: 14-04-2016
Data imprezy: 22-08-2015
Blackleaf, chcemy raz jeszcze podziękować Wam za utrwalenie naszych najpiękniejszych chwil w najpiękniejszy sposób. Dziękujemy za profesjonalizm, cierpliwość, moc pozytywnej energii i wzruszeń. Nie mogliśmy wymarzyć sobie wspanialszego filmu! - nowoczesnego, dynamicznego, magicznego... i takiego, który zachwyca wszystkich! Jesteście najlepszą ekipą filmową ever! ♥

Nowe ogłoszenia