Blask Make Up

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

O nas

Witaj w mojej bajce! BLASK MAKE UP został stworzony z myślą o kobietach, które chcą poczuć się wyjątkowo oraz odkryć swoje piękno.Zapraszam do mojego świata, miłego przeglądania!

O mnie:
Nazywam się Katarzyna Gałduszyńska, jestem makijażystką z wieloletnim stażem w branży beauty i branży ślubnej. Oprócz makijaży zajmowałam się również realizacją filmów ślubnych, dlatego wiem, jak osiągnąć efekt, który nie tylko na żywo ale również w obiektywie będzie wyglądał świeżo i spektakularnie. Uwielbiam upiększać kobiety oraz sprawiać, że gdy patrzą w swoje odbicie w lustrze, pojawia się ten charakterystyczny blask w ich oczach - wtedy wiem, że to jest ten efekt, który chciałyśmy osiągnąć - ich pewność siebie sięga zenitu.
Lubię przyglądać się pracom światowych makijażystów i czerpać inspiracje ze świata mody i czerwonych dywanów, dlatego tez swój styl pracy określiłabym jako inspiracja tego, co dzieje się na światowych galach. Moje makijaże są eleganckie, pełne rozświetlenia, lekkie, upiększające - w sam raz dla kobiet chcących poczuć się świeżo, pięknie i luksusowo, jednocześnie bez przemalowania. W moim makijażu każda kobieta zrobi wrażenie i poczuje się wyjątkowo!

Jak pracuje?
W swojej pracy staram się wprowadzać luźną atmosferę, nasze spotkania bardziej przypominają kawę u dobrej koleżanki. Podczas usługi staram się robić wszystko, aby każda moja panna młoda jak ich gościnie mogły poczuć się komfortowo i mogły zapomnieć o całym stresie związanym z ich wielkim dniem! Dlatego też oprócz makijażu zapraszam na relaks przy kawie, herbacie czy kieliszku wina musującego.
Swoje usługi pełnię stacjonarnie w studio we Wrześni przy ul. Kwarcowej 10a, jak również mobilnie - dojeżdżam do klientek w ramach pakietów ślubnych.

W ofercie Blask Make Up znajdziesz aż pięć pakietów ślubnych dopasowanych na potrzeby każdej panny młodej - pakiet MINI, BASIC, SILVER, GOLD I LUXURY.

Każdy z nich obejmuje makijaż ślubny panny młodej wraz z rozszerzoną pielęgnacją i korektą ciała oraz makijaż okazjonalny dla odpowiedniej ilości osób z otoczenia panny młodej, w zależności od wybranego pakietu:
- ofertę otwiera pakiet MINI dla jednej dodatkowej osoby,
- pakiet BASIC dla dwóch gościń, pakiet SILVER dla trzech osób,
- GOLD przeznaczony jest dodatkowo dla czterech osób z otoczenia,
- luksusowy pakiet LUXURY dla pięciu osób dodatkowo z otoczenia panny młodej.
Kępki rzęs i dojazd do klientki w cenie pakietu (maksymalnie do 100 km). Dojeżdżam również powyżej 100 km, wówczas należy doliczyć opłatę za dojazd, w zależności od odległości.

Nie dojeżdżam do pojedynczych osób. Warunkiem dojazdu jest wybranie jednego z pakietów ślubnych. Rezerwuję wówczas cały dzień dla klientki, rezygnując z klientek, które mogłabym przyjąć stacjonarnie.
Pakiety ślubne NIE ZAWIERAJĄ w cenie makijażu próbnego - na makijaż próbny umawiamy się osobno, około miesiąc przed ślubem.

Makijaż ślubny w BLASK MAKE UP!
BLASK MAKE UP oferuje wykonanie luksusowego makijażu ślubnego a w nim rozszerzonej pielęgnacji twarzy przygotowującej do wykonania indywidualnie dobranego makijażu podczas spotkania na makijażu próbnym wraz z kępkami rzęs, tak aby perfekcyjnie prezentował się w obiektywie oraz korektę ciała czyli odsłoniętych przez suknię ślubną fragmentów ciała. Nie wykonuję makijażu ślubnego bez makijażu próbnego.
Wykonuję również makijaż okazjonalny dla gościń weselnych. Pojedyncze usługi są realizowane we Wrześni w studio Blask Make Up.

Makijaż ślubny poprzedzony jest wykonaniem makijażu próbnego ślubnego. Usługa obejmuje omówienie całego wizerunku panny młodej, dobór makijażu i pielęgnacji, kępki rzęs. Usługa wykonywana jest stacjonarnie we Wrześni w studio Blask Make Up.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: BLASK MAKE UP
Imię i nazwisko: Katarzyna Gałduszyńska
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 761

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie