Zobacz zdjęcia (5)
BMW 3 M Performance  -Twój samochód do ślubu!!! Promocyjna cena!!!, Rybnik - zdjęcie 1
BMW 3 M Performance  -Twój samochód do ślubu!!! Promocyjna cena!!!, Rybnik - zdjęcie 2 BMW 3 M Performance  -Twój samochód do ślubu!!! Promocyjna cena!!!, Rybnik - zdjęcie 3 BMW 3 M Performance  -Twój samochód do ślubu!!! Promocyjna cena!!!, Rybnik - zdjęcie 4 BMW 3 M Performance  -Twój samochód do ślubu!!! Promocyjna cena!!!, Rybnik - zdjęcie 5
1 / 5

BMW 3 M Performance -Twój samochód do ślubu!!! Promocyjna cena!!! id:31179

Rybnik, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: biały

Witam Państwa,
zapraszam do zapoznania z ofertą wynajmu eleganckiej limuzyny BMW seria / serii 3 F30. Auto charakteryzuje się ponadczasową i odważną stylistyką. Auto wyposażone jest w oryginalny M-PAKIET, co wyróżnia je sposród innych aut tego segmentu. Samochód w kolorze alpejskiej bieli.
Wnętrze auta wykończone jest czarną alcantarą co świetnie komponuje się z aluminiowymi wykończeniami na desce rozdzielczej. Przyciemnione szyby dodają autu elegancji oraz zapewniają pełną dyskrecję osobom znajdującym się wewnątrz auta. Auto oczywiście wyposażone jest w klimatyzację oraz wiele innych udogodnień dla podróżujących.
Auto wraz ze stosownie ubranym kierowcą zawiezie Państwa do Ślubu oraz na uroczystość weselną. Cena obejmuje przyjazd po Pana młodego,przejazd do Pani młodej,przyjazd do kościoła i trasę na salę weselną. Ewentualne kwestie sesji zdjęciowych jak również przedłużenia czasu wynajmu są do negocjacji.
Oferuję również przejazdy na inne uroczystości:
Rocznice, Studniówki, Komunie, Sesje zdjęciowe, Chrzty, Zaręczyny...
Gwarantujemy pełen profesjonalizm.
Cena wynajmu uzależniona jest od wielu czynników stąd też prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia kwoty.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rybnik, , 44-200, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 8763

Popularne miasta w okolicy