Zobacz zdjęcia (5)
BMW M235i Gran Coupe Samochód, Piaseczno - zdjęcie 1
BMW M235i Gran Coupe Samochód, Piaseczno - zdjęcie 2 BMW M235i Gran Coupe Samochód, Piaseczno - zdjęcie 3 BMW M235i Gran Coupe Samochód, Piaseczno - zdjęcie 4 BMW M235i Gran Coupe Samochód, Piaseczno - zdjęcie 5
1 / 5

BMW M235i Gran Coupe Samochód id:49089

Piaseczno, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: czarny

Jeżeli szukasz nowoczesnego, szybkiego i wyróżniającego się samochodu, to mamy do zaoferowania niepowtarzalne BMW M235i Gran Coupe w zniewalającym kolorze Black Sapphire.

Ślub jest magiczną chwilą dla młodej pary. Ważne aby zapamiętać go do końca życia. Nasz kierowca zadba o punktualny, wygodny i bezpieczny transport Państwa Młodych w ustalonych lokalizacjach.
Oferta obejmuje:
- przyjazd do Pana Młodego
- przyjazd po Panią Młodą
- przyjazd do Kościoła/USC
- przyjazd na Salę Weselną
- dekoracja samochodu z żywych kwiatów, kolorystyka i forma dekoracji do uzgodnienia (na zdjęciach przykładowa dekoracja)
- weselne tablice rejestracyjne

Samochód jest do wynajęcia na terenie Warszawy i okolic. Jeśli Jesteście z innej części Polski, również nie powinno stanowić to problemu. W tej kwestii jesteśmy elastyczni.
Zapewniamy jakość obsługi na najwyższym poziomie.
Aby sprawdzić dostępne terminy oraz cenę usługi, prosimy o kontakt z podaniem daty i godziny uroczystości oraz miejscowości.
Cena za kompleksową usługę od 900 zł. W cenie limit do 100 km. Możliwość wystawienia faktury VAT.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy auto przygotowane do ceremonii na najwyższym poziomie. Obsługa kierowcy jest zawsze z jednej strony dyskretna, a z drugiej w 100 procentach merytoryczna i najwyższej klasy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się nietypowym i niespotykanym autem, którego do tej pory nikt nie oferuje jako auto do ślubu. Dodatkowo w tym najważniejszym dniu do dyspozycji Pary Młodej oddelegowany jest kulturalny kierowca, który nie dość że zajmie się transportem to na pewno też umili podróż i spełni wszelkie życzenia Nowożeńców.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę z nami z dwóch powodów. Po pierwsze, przekonuje je nietuzinkowość auta, a z drugiej bardzo duża elastyczność z naszej strony. Dodatkowo pary doceniają obsługę kierowcy, który jest dla Młodej Pary w ich wielkim dniu pewnikiem niezapomnianych przygód.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Naszymi atutami są: nietuzinkowe auto, duża elastyczność w terminach i lokalizacjach, obsługa Premium

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w naszej pracy lubimy ten moment, gdy na twarzach pary młodej pojawia się uśmiech po sakramentalnym "TAK". Lubimy być tego częścią i jednocześnie współudziałowcem tych emocji.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam tak dużą radość, gdyż uwielbiamy poznawać nowe osoby, które w całym stresie związanym z przygotowaniami u nas w aucie odnajdują chwilowy azyl, w którym mogą się rozluźnić.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej swojej przygodę rozpoczęliśmy nie dawno. Mamy już kilka zachwyconych par. Idziemy cały czas naprzód i to nie jest nasze ostatnie słowo.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa obejmuje zwykle 5 godzin, w ciągu których jesteśmy do bezwzględnej dyspozycji.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Mamy dwoje kierowców, którzy zapewniają komfort naszym parom. Jesteśmy małżeństwem, które tak jak Młoda Para było w ich położeniu. Doskonale wiemy co jest potrzebne w tym jedynym dniu.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Obecnie we flocie mamy jedno niespotykane auto, które swoim wyglądem wyróżnia się na tle innych. Jest to BMW M235i Gran Coupe. Auto zapewnia najwyższy komfort dla 4 osób. Niedługo w ofercie pojawi się Mercedes GLE. W niedługiej przyszłości, naszą flotę będą uzupełniały dodatkowe auta klasy premium.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nie mówisz po polsku? Żaden problem. Moja Żona płynnie rozmawiamy w języku Rosyjskim. Ja płynnie posługuję się Angielskim. Po niemiecku również sobie poradzę.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Tak naprawdę na reakcję wystarczą nam 24 godziny w przypadku gdy termin nie jest zarezerwowany.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Wszystkie ustalenia są darmowe przedślubne są darmowe. Nie pobieramy zaliczek. Podpisujemy umowę w której precyzujemy Wasze oczekiwania i pojawiamy się w dniu ślubu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt z nami jest telefoniczny i poprzez e-mail. Kontaktujemy się w zakresie ustaleń tego, jak wygląda harmonogram dnia. Wybieramy sposób przystrojenia auta, lub przesyłamy zdjęcia aby florystka Pary Młodej dobrała odpowiednie przystrojenie, a w dniu ślubu oddajemy auto do dekoracji.
Kontakt następuje wtedy, kiedy jest wymagany albo z naszej strony albo ze strony pary młodej.

Jaki jest styl naszej pracy?

W pracy zawsze jesteśmy profesjonalni. Pamiętajcie, ze w tym dniu to My jesteśmy dla Was, a nie odwrotnie. Jeśli coś Wam wyskoczy, a My możemy pomóc to to zrobimy. Naszym założeniem jest to aby zmniejszyć, a nawet wyeliminować kompletnie sytuacje stresowe, które mogą Was zaskoczyć.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nasza usługa zawsze "szyta na miarę", oraz personalizowana i dostosowana do życzeń Młodej Pary.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Nie wiecie co Wam się podoba, nic bardziej prostego. Powiedzcie nam o tym, a my Wam przygotujemy plan transportu w ciągu Waszego Dnia.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Żaden problem. Dostosowujemy się do dynamiki sytuacji. Nie ma dla nas rzeczy nie do załatwienia. Nie istnieje takie słowo w naszym podejściu.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Sytuacje są różne. Spotykana jest sytuacja w której Wasza ukochana Babcia zapomniała poinformować o tym iż nie ma jak się znaleźć na uroczystości kościelnej. Nie ma żadnego problemu, jeśli czasowo nie zaburzy to naszego harmonogramu to pomagamy w takiej sytuacji zawsze i bezwzględnie. Zapomniane obrączki, o których Młodzi dowiadują się tuż pod kościołem, żaden problem. Uratujemy sytuację.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Z naszej strony ustalamy wszystko przed uroczystością. Jedyna sprawa, to kwestia rozliczenia naszej usługi. Zwykle zajmuje się tym Świadek lub Rodzic Państwa Młodych. W tej kwestii jak zawsze jesteśmy elastyczni.

liczba odwiedzin: 1167

Popularne miasta w okolicy