Bombowa Krawcowa id:33027

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kielce, świętokrzyskie
Data dodania: 05-01-2018
Liczba odwiedzin: 532

Oferta

Jako dziecko szyłam sukienki dla lalek, dziś szyję wyszukane suknie ślubne i wieczorowe. Zajmuję się krawiectwem artystycznym każdego dnia spełniając marzenia o sukni idealnej. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zapewniam tkaniny oraz dodatki niezbędne do wykonania wymarzonego projektu. Korzystając z tkanin oraz koronek z całego świata, niemal nie ma projektu, którego realizacja jest nie możliwa. Dla wymagających projektów tkaniny tworzę poprzez malowanie oraz ręczne haftowanie, dzięki czemu uzyskują indywidualny charakter, są niepowtarzalne i oddają temperament właścicielki. To zrozumienie Państwa wizji daje możliwość zrealizowania projektu w 100% według Państwa oczekiwań, dlatego ogromną wagę przykładam do pierwszego spotkania, jest ono kluczowe do tego, aby stworzyć suknię perfekcyjną w każdym calu. Gdy siadam do maszyny cały świat przestaje istnieć. Całe serce wkładam w misterne wyszywanie koralikami gorsetów i ręczne przyszywanie aplikacji.

W wolnych chwilach szyję również odzież lekką - bluzki, spódnice, spodnie itd. Nie są mi obce i straszne przeróbki ubrań, podejmuję się najbardziej skomplikowanych i niestandardowych rozwiązań. Wykonuję również renowację sukien ślubnych dzięki czemu uzyskują powiew świeżości i blask niczym nowy model.
W wyobraźni tworzę obraz gotowego elementu garderoby, na etapie wyboru tkanin.
Posiadam specjalistyczną wiedzę krawiecką, potwierdzoną dyplomem technika technologii odzieży, oraz ogromną pasję, którą wkładam w to co robię.

U Bombowej Krawcowej tylko wystrzałowe ciuchy! :D

Szyję w Kielcach, jednak niektóre rzeczy szyję również wysyłkowo :) Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą zapraszam do kontaktu. Zachęcam również do pytań czy to co chcecie Państwo uszyć mogę uszyć na odległość - ta opcja często się bardzo dobrze sprawdza :)

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.