Zobacz zdjęcia (5)
Bukiety i wiązanki, dekoracje, Kwiatowe Kreacje, Kraków - zdjęcie 1
Bukiety i wiązanki, dekoracje, Kwiatowe Kreacje, Kraków - zdjęcie 2 Bukiety i wiązanki, dekoracje, Kwiatowe Kreacje, Kraków - zdjęcie 3 Bukiety i wiązanki, dekoracje, Kwiatowe Kreacje, Kraków - zdjęcie 4 Bukiety i wiązanki, dekoracje, Kwiatowe Kreacje, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Bukiety i wiązanki, dekoracje, Kwiatowe Kreacje id:4831

Kraków, małopolskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Jeśli marzycie o eleganckim i stylowym wystroju kościoła, sali weselnej tonącej w kwiatach i blasku świec oraz niepowtarzalnym bukiecie ślubnym, wszystko to wyczarujemy dla Was w tym wyjątkowym dniu.
Naszą ofertę dekoracji ślubnych kierujemy do wszystkich, którzy cenią dobry smak, wyrafinowanie i perfekcję wykonania. Proponujemy kwiatowe kreacje idealnie dostosowane do charakteru oraz miejsca ceremonii i stylu przyjęcia. Starannie i pieczołowicie wybieramy kształt kompozycji, kolory i rodzaje kwiatów oraz dodatków. Wszystkie szczegóły łączymy w spójną całość tak by sprostać Waszym wymaganiom.
Najważniejszym elementem dekoracji ślubnej jest niewątpliwie bukiet Panny Młodej. Wiele uwagi poświęcamy więc jego formie, konsultując i doradzając w wyborze tej najwspanialszej i wymarzonej wiązanki.
Jeśli w dniu zawarcia związku małżeńskiego pragniecie dzielić swoje szczęście z całym światem w otoczeniu oszałamiających dekoracji, bez wahania skorzystajcie z naszych usług.
Polecamy:
-bukiety ślubne i bukiety dla druhen
-butonierki i korsarze
-biżuteria florystyczna
-dekoracja kościołów, sal i pojazdów nowożeńców
-rożki z płatkami, poduszeczki kwiatowe na obrączki
-kompozycje kwiatowe
-bukiety i kosze na podziękowania

Dekoracje sal i kościołów wykonujemy na terenie Krakowa i woj. małopolskiego.

Opinie (1)

Bukiety i wiązanki, dekoracje, Kwiatowe Kreacje id:4831
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data dodania: 26-01-2011

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bukiet ze storczyków był piękny a dekoracja sali wprost cudowna. Bardzo byliśmy zadowoleni z mężem.

liczba odwiedzin: 5774

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie