Bukiety ślubne, kwiaty i dekoracje weselne 2017 id:20527

Oferta
Dodaj do plannera

Zapraszam do kontaktu, konsultacji i wyboru bukietów ślubnych, kompozycji kwiatowych i motywów przewodnich na stoły weselne oraz dekoracji kościołów i sal ze świeżych kwiatów, zieleni i pomysłowych dodatków w wybranym przez Państwa stylu. Mamy również możliwość zaproponowania oryginalnych zaproszeń czy winietek.

Pracujemy od lat na terenie Wrocławia i okolic, choć nie raz klienci zabrali nas w dalszą podróż :-)

Zawsze działamy według wytycznych Państwa Młodych, w zgodzie z architekturą miejsca oraz na najwyższych obrotach. Doradzimy, wymyślimy i stworzymy dla Państwa wyjątkową oprawę ślubną lub na inne przyjęcia okolicznościowe, z przyjemnością zaproponujemy oryginalne rozwiązania i wystrój, w zgodzie z Waszymi możliwościami, wyobrażeniem i najnowszymi trendami.

Nie zapominamy o detalach i drobiazgach, Pan Młody może być spokojny o swą butonierkę ;-)

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 150 PLN

Wychodząc naprzeciw potrzebom i możliwościom, ceny ustalamy indywidualnie przy każdym zamówieniu. Każde zamówienie jest indywidualne i niepowtarzalne, dlatego zapraszamy do kontaktu!

Ceny bukietów ślubnych różnią się ze względu na dobór kwiatów i dodatków czy stopień skomplikowania, z reguły lokując się w przedziale 120-250 zł.

Dekoracje kościołów i sal, kwiaty w podziękowaniu dla rodziców, kosze lub flowerboxy, oprawa - zależą od indywidualnych potrzeb i możliwości, z pewnością wspólnie znajdziemy optymalne dla Państwa rozwiązania :)

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Bukiety ślubne, kwiaty i dekoracje weselne 2017
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-234
Data dodania: 20-04-2016
Liczba odwiedzin: 1302

Nowe ogłoszenia