Zobacz zdjęcia (3)
By Florist - bukiety w pudełkach z kwiatów żywych i wiecznych róż, Łódź - zdjęcie 1
By Florist - bukiety w pudełkach z kwiatów żywych i wiecznych róż, Łódź - zdjęcie 2 By Florist - bukiety w pudełkach z kwiatów żywych i wiecznych róż, Łódź - zdjęcie 3
1 / 3

By Florist - bukiety w pudełkach z kwiatów żywych i wiecznych róż id:38016

Łódź, łódzkie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • doręczanie kwiatów

Bukiety z wiecznych róż oraz żywych kwiatów ciętych to ostatni trend na rynku florystycznym. Nasz internetowy sklep z kwiatami dowiezie bukiet w każdy zakątek Łodzi. Pracujemy nad tym, aby wkrótce sprzedaż wysyłkowa z By Florist była dostępna w każdym zakątku Polski.

Proponujemy kwiaty w nowoczesnym, robiącym ogromne wrażenie wydaniu - bukietów w pudełku. Oferujemy kompozycje z kwiatów żywych, ale również z wiecznych róż, które będą pamiątką tej tak ważnej dla Pary Młodej chwili nawet na lata. Sprawdzą się również idealnie jako prezent dla rodziców.

Wyjątkowość bukietów z kwiatów żywych w pudełkach polega na tym, że jest to z jednej strony klasyczny prezent na wiele okazji, ale z drugiej w opozycji do tradycyjnych bukietów nie kłopoczemy obdarowanych osób ani poszukiwaniem wazonu, ani zabiegami pielęgnacyjnymi - nasz bukiet jest bezobsługowy! Dodatkowo pudełko może być wykorzystane dowolnie jak już kwiaty stracą swój blask i służyć również jako ozdoba czy praktyczny element dekoracji.

Bukiety z kwiatów wiecznych będą nawet kilka lat wyglądać świeżo i pięknie, i tak długo będą przypominać czy Parze Młodej czy gościom o tej wspaniałej uroczystości. Mogą też być nietuzinkowym pomysłem na prezent dla gości - pojedyncza róża wieczna czy żywa w pudełku wygląda bardzo stylowo i elegancko.

Bukiety przygotowujemy w różnych rozmiarach i w dowolnej kolorystyce. Jeśli nie znajdziecie na naszej stronie kompozycji, która Wam odpowiada koniecznie skontaktujcie się z nami - chętnie doradzimy i wybierzemy najlepszy wariant.

liczba odwiedzin: 1881

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie