Marcin Brac - Film & Fotografia

od 3500 do 5500 zł
Wrocław, dolnośląskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
881-557...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Cieszymy się, że tu jesteś, wejdź z nami do świata pełnego kolorów, uczuć i światła. Patrząc na te zdjęcia spróbuj sobie wyobrazić, że w taki sposób zobaczymy Ciebie i Wasz Wieki Dzień. W naszych zdjęciach znajdziesz idealne połączenie fotografii reporterskiej, portretowej oraz fashion, a wszystko to w naturalnych kolorach i pięknym świetle. Wybrane historie ślubne. Razem tworzymy wspomnienia. Nie ma chyba nic bardziej ekscytującego niż poznawanie nowych ludzi odwiedzanie nowych miejsc i tworzenie kolejnych historii. Jedna z nich może być także o Was!

Szczególnie dobrze czuje się w fotografii i filmie z udziałem ludzi, dlatego wesela to dziedzina, w której poruszam się najbardziej swobodnie. Wierze, że dzięki kreatywności i pasji można połączyć pracę z zabawą. Staramy się aby każda produkcja miała charakter indywidualny, osobisty. Unikamy sztuczności i pozowania. Film ma być naturalnym odzwierciedleniem Waszego dnia! Film z wesela nie musi być nudny i przewidywalny! To tylko moment, ulotna chwila, ale zostaje na zawsze. Przez film i zdjęcia uwielbiam przekazywać emocje, a gdzie znajdę ich więcej niż podczas tak wzruszającego dnia? Gdy pracuję staram się być niewidoczny, tak aby nie reżyserować rzeczywistości lecz niepowtarzalnie ją uchwycić.

Nasza misja to nie tylko utrwalanie chwil z Waszego ślubu, ale również tworzenie niezapomnianych wspomnień poprzez nasze unikalne podejście do fotografii. Dążymy do tego, aby nasze prace nie tylko odzwierciedlały rzeczywistość, ale także były sztuką, która przetrwa próbę czasu. Oferujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie, co wynika z naszych trzynastoletnich doświadczeń. Każdy reportaż fotograficzny jest dla nas nie tylko zadaniem, ale też pasją, którą starannie pielęgnujemy.

W naszej pracy kierujemy się dwiema kluczowymi zasadami: podejściem dokumentalnym, które pozwala uchwycić dla Was niepowtarzalne chwile, emocje i gesty, oraz podejściem artystycznym, które nadaje Dniu Ślubu niepowtarzalną historię w najbardziej romantyczny i unikatowy sposób. Wierzymy, że fotografia ślubna to nie tylko dokumentacja, ale także sztuka, która powinna przemawiać do serc i zawsze przypominać o magii tego wyjątkowego dnia. Zależy nam nie tylko na doskonałym wykonaniu, ale również na Waszym komforcie i pełnej swobodzie podczas ślubnej ceremonii oraz przyjęcia. Dbamy o to, by nasza obecność nie była uciążliwa, a jednocześnie byśmy byli tam, gdzie trzeba, aby uchwycić każdy istotny moment. W ten sposób możecie być pewni, że każdy szczegół związany ze zdjęciami z Waszego ślubu znajduje się w najlepszych rękach. Chłoniemy Wasze emocje, sami też się wzruszamy. Wyłapujemy sytuacje, o których często nie mieliście pojęcia. Obserwujemy. Uśmiechamy się. Zachowujemy zimną krew. Pomagamy.

Jesteśmy z Wrocławia, jednak działamy w całej Polsce. Usługi można zamówić w pakiecie lub każdą z osobna.
Oferujemy Wam kilka pakietów ślubnych od budżetowych po kompleksowe w których każdy znajdzie coś dla siebie!
Zasięg działania: Cała Polska, dojazd w cenie i niewymagany nocleg.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Szczególnie dobrze czuje się w fotografii i filmie z udziałem ludzi, dlatego wesela to dziedzina, w której poruszam się najbardziej swobodnie. Wierze, że dzięki kreatywności i pasji można połączyć pracę z zabawą.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wybrane historie ślubne. Razem tworzymy wspomnienia. Nie ma chyba nic bardziej ekscytującego niż poznawanie nowych ludzi odwiedzanie nowych miejsc i tworzenie kolejnych historii. Jedna z nich może być także o Was!

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Fotografią i filmem zajmuję się zawodowo od ponad 7 lat, ale aparat jest przy mnie odkąd pamiętam. Szczególnie dobrze czuje się w fotografii z udziałem ludzi, dlatego wesela to dziedzina, w której poruszam się najbardziej swobodnie. Jednak swoją kreatywność realizuję też na innych płaszczyznach. Mam na swoim koncie realizacje foto i video między innymi dla branży motoryzacyjnej, modowej, gastronomicznej, turystycznej, logistycznej. Zrealizowałem wiele zróżnicowanych projektów zarówno dla indywidualnych klientów, agencji reklamowych, dużych korporacji czy znanych marek. Każde zlecenie jest dla mnie unikalnym doświadczeniem, które zapewnia nieustanny rozwój.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godziny naszych działań zależne są od wybranego przez Was pakietu!
Są one wyszczególnione w cenniku.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Jeden operator
Przygotowania
Ceremonia
Wesele do 22:00
Fi lm ok. 20 min + Teledysk
Dysk Online

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Fotografią i filmem zajmuję się zawodowo od ponad 7 lat, ale aparat jest przy mnie odkąd pamiętam.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią i filmem zajmuję się zawodowo od ponad 7 lat, ale aparat jest przy mnie odkąd pamiętam.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Nie ma chyba nic bardziej ekscytującego niż poznawanie nowych ludzi odwiedzanie nowych miejsc i tworzenie kolejnych historii.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Każdy z operatorów pracuje na Sony A7S III.
Optyka Sony, Samyoung, Zeiss, Tamron.
DJI MAVIC PRO 2.
Stabilizatory obrazu DJI Ronin RSC 2.
Rejestratory dźwięku Saramonic.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Tworzymy dla Was pamiątkę na długie, długie lata, dlatego zaplecze techniczne jest tak ważne.
Sprzętowo staramy się być na bieżąco z nowościami na rynku foto/video.
Zależy nam aby obrazek który Wam dostarczymy był zadowalający chwile po Weselu jak i dekadę po :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od pakietu: 1 operator lub 2 operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Momentami tak jakbyśmy to my mieli za chwilę stanąć przed ołtarzem!

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

W zależności od pakietu: dysk sieciowy lub pendrive okolicznościowy

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W zależności od pakietu: dysk sieciowy lub pendrive okolicznościowy

Marcin Brac - Film & Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Zgorzelec
Data dodania: 02-01-2024

Jestem zachwycona profesjonalizmem i talentem operatora video Marcina na naszym weselu. Jego umiejętność uchwycenia najpiękniejszych momentów w taki sposób, że czujemy się jakbyśmy przeżywali te chwile ponownie, jest niesamowita. Marcin doskonale zrozumiał nasze oczekiwania i potrafił uchwycić emocje, radość i miłość, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dniu.
Jego kreatywne podejście do filmowania sprawiło, że nasz ślub i przyjęcie było uwiecznione w niebanalny sposób. Każdy detal, ujęcie i montaż wideo było wykonane ze starannością i pasją. Film, który otrzymaliśmy jest piękny, pełen cudownych wspomnień i wzruszeń.
Komunikacja z Marcinem była również doskonała - zawsze był dostępny, otwarty na nasze sugestie i proponował ciekawe pomysły. Jego profesjonalne podejście i zaangażowanie sprawiły, że mogliśmy być spokojni, wiedząc, że nasz film będzie wyjątkowy.
Gorąco polecam Marcina jako operatora na każdej uroczystości. Jego umiejętności, pasja i zaangażowanie są godne uznania. Dzięki niemu mamy trwałą pamiątkę z naszego wesela, którą będziemy chcieli oglądać i wspominać przez wiele lat.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Świdnica
Data dodania: 16-12-2023

Jestem naprawdę zachwycona z usług Marcina! Wszystko było doskonale zorganizowane, a obsługa była bardzo profesjonalna. Zespół zrobił niesamowitą robotę, nagrywając wszystkie ważne momenty i uchwycając najpiękniejsze kadry. Jakość zdjęć i filmów jest absolutnie oszałamiająca - nie mogę przestać się nimi zachwycać! Ponadto, miła atmosfera podczas całego procesu zdjęciowego sprawiła, że czuliśmy się swobodnie i komfortowo. Dzięki tej fantastycznej obsłudze mamy piękne wspomnienia na całe życie. Zdecydowanie polecam usługi wideo i foto Marcina!

Marcin
18-12-2023

Cudownie! Dziękuje! <3

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Nysa
Data dodania: 10-12-2023

Marcin nie tylko uchwycił najważniejsze momenty naszego wielkiego dnia, ale także stworzył piękne i pełne emocji kadry, które mogę z dumą pokazywać naszym bliskim. Jego umiejętność wyłapywania szczegółów i tworzenia unikalnych kompozycji jest zaskakująca - każde zdjęcie i ujęcie wideo jest tak dokładnie przemyślane i uchwycone, że od razu przenosi nas z powrotem do tych chwil.
Ekipa była również niezwykle elastyczna. Marcin był otwarty na nasze sugestie i pomysły, a jednocześnie sam podsuwał nam niesamowite pomysły, które wzbogaciły całość. Jego profesjonalizm przejawiał się również w odpowiednim wykorzystaniu światła, kolorów i efektów specjalnych - efekty końcowe były naprawdę imponujące.
Dodatkowo cały zespół był bardzo uprzejmy, cierpliwy i dyskretny. Nie czuliśmy się jakbyśmy byli pod stałym nadzorem czy wywoływali niewygodne sytuacje. Z tego powodu mogliśmy w pełni wyluzować i cieszyć się naszym dniem, wiedząc, że wszystko zostanie pięknie uchwycone.
Gorąco polecam usługi Marcina na wesele. Jego talent, zaangażowanie i umiejętność tworzenia niezapomnianych wspomnień są bezcenne. Dzięki niemu mamy teraz piękne pamiątki, które będziemy sobie przypominać przez całe nasze życie.

Dziękujemy 📸

Marcin
14-12-2023

Pięknie dziękuje za to wspaniałe wesele <3

Nazwa firmy: Marcin Brac - Film&Fotografia
Imię i nazwisko: Marcin Brac
Adres: Wrocław, Dmowskiego 15C, Wrocław, 50-203, woj. dolnośląskie
881-557...
liczba odwiedzin: 1472
Zadzwoń
881-557...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy