Bytomski / Bytomska Jewellery

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

Specjalizacja:

  • obrączki ślubne
  • pierścionki zaręczynowe
  • sprzedaż przez Internet

O nas

Bytomski / Bytomska Jewellery to biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Bogumiła Bytomskiego i Julię Bytomską, ojca i córkę, we wspólnej rodzinnej pracowni.

Wszystko zaczęło się w 1973 roku, kiedy Bogumił Bytomski założył w Warszawie swój pierwszy warsztat złotniczy. Od tego czasu, cz aż do dziś, z niesłabnącą pasją, tworzy wyjątkową, autorską biżuterię.

Kilka lat temu rozpoczął się kolejny rozdział trwającej od ponad 45 lat przygody. Do Bogumiła dołączyły córki. W pracowni projektuje i tworzy Julia, absolwentka ASP w Łodzi, a w 2013 roku z pomocą Zuzy udało się stworzyć nowy koncept dla wspólnego przedsięwzięcia - markę Bytomski/ Bytomska Jewellery.
Natura inspiruje nas nie tylko do działań artystycznych.

Świadomość miejsca pochodzenia i sposobów pozyskiwania surowców, które wykorzystujemy w pracy, daje nam możliwość wyboru. Wierzymy, że korzystając z zasobów Ziemi w sposób zrównoważony i odpowiedzialny, możemy powstrzymać zniszczenie i dać szansę na stabilizację.
Dlatego w naszej pracowni stawiamy na recykling, up-cykling i zrównoważone surowce.
Chętnie korzystamy z tzw. „złotego złomu” czyli starej, zniszczonej lub niechcianej biżuterii. Z przyjemnością użyjemy ponownie powierzonego przez Ciebie materiału, lub przerobimy starą biżuterię na nową w duchu up-cyklingu.

W naszej ofercie znajdziesz złoto z certyfikatem Fairmined, czyli pozyskane w sposób odpowiedzialny, zrównoważony, przyczyniający się do poprawy bytu lokalnych społeczności oraz ochrony środowiska.
Nasza biżuteria zaskakuje.
Jest jak drogocenny talizman, który masz zawsze przy sobie. Wystarczy zawiesić go na szyi lub obrócić na palcu, by przenieść się w oniryczny klimat baśniowej natury, fantazji i marzeń z dzieciństwa.
Nietradycyjna, rzeźbiarska forma, nawiązująca do nieregularnych kształtów i faktur świata natury, pozostaje w nieustannym kontakcie z Twoim ciałem.
Pobudza zmysł dotyku, wyobraźnię i prowokuje do zabawy, pozwalając na chwilę przyjemności, wytchnienia i uśmiechu.
Szlachetne metale, tradycyjne techniki jubilerskie i dbałość o szczegóły dają poczucie komfortu i jakości.

Dodaj pierwszą opinię
Imię i nazwisko: Zuzanna Bytomska
Adres: Warszawa, Pstra 6, 03-061, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 4445

Zobacz nasze produkty

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie