Zobacz zdjęcia (5)
Camera Davinci - film i fotografia ślubna, Dobczyce - zdjęcie 1
Camera Davinci - film i fotografia ślubna, Dobczyce - zdjęcie 2 Camera Davinci - film i fotografia ślubna, Dobczyce - zdjęcie 3 Camera Davinci - film i fotografia ślubna, Dobczyce - zdjęcie 4 Camera Davinci - film i fotografia ślubna, Dobczyce - zdjęcie 5
1 / 5

Camera Davinci - film i fotografia ślubna id:48028

Dobczyce, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • full HD

Film i fotografia ślubna to nasza specjalność.

W naszej pracy skupiamy się na oddaniu unikalnej, magicznej atmosfery towarzyszącej Wam w dniu ślubu. Lubimy eksperymentować, nie trzymamy się sztywnych zasad, stawiamy na indywidualne podejście do każdej z par.

Wszystkie zlecenia są dla nas wyjątkowe, pozwalają nam utrwalić cząstkę Waszych osobowości w obrazie i dźwięku. Dlatego w pościgu za światłem, kompozycją i ruchem zawsze pamiętamy o tym, by szukać chwil pełnych emocji, radości i wzruszeń. Małych detali, które stanowią kluczowe składniki recepty na udaną opowieść o miłości.

Zapraszamy Państwa na:

- Film ślubny
Stawiamy na połączenie artystycznego zacięcia z technicznymi aspektami rzemiosła filmowego. Dyskretny reportaż pozwala nam opowiadać historie o cudownych ludziach i ich miłości.

- Fotografię ślubną
Fotografia to furtka do niebanalnych i zarazem ponadczasowych rozwiązań, zatrzymania ulotnych spojrzeń, gestów i chwil, które na zawsze zostaną w Waszej pamięci.

- Sesje plenerowe
Magiczne krajobrazy, piękne zachody słońca, a może miejski zgiełk? Każda okoliczność sprzyja temu, aby pokazać prawdziwe oblicze łączących. Was uczuć.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Dobczyce, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 924

Popularne miasta w okolicy