CANDY BAR - słodkości na Twojej imprezie id:38475

Zielona Góra, lubuskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Kilka słów o tym kim jesteśmy

Aranżujemy oraz przygotowujemy słodkości pod INDYWIDUALNE zamówienia, TY TU RZĄDZISZ ✌️

Obsługujemy: wesela / urodziny / kinderbale / wieczory panieńskie i kawalerskie / baby shower / eventy firmowe / komunie / chrzty/ inne

Wykonujemy kąciki ze słodyczami we wskazanym miejscu – domy weselne / sale / restauracje / kawiarnie / PRYWATNE DOMY

- to jedna z naj­bar­dziej roz­ch­wy­ty­wa­nych atrak­cji nad­cho­dzą­ce­go se­zo­nu!!! Je­że­li chce­sz być na cza­sie, ko­niecznie za­dbaj­ o to, aby Naszych słodkich stołów nie zabrakło pod­czas Twojego przy­ję­cia

Wykonamy dla Was WSZYSTKO, w końcu nie ma rzeczy niemożliwych

Kolorystykę i estetykę stołu dopasowujemy do motywu przewodniego Twojej imprezy
Muf­fin­ki, babeczki, donuty, pączki, DESERY W SŁOICZKU, ko­lo­ro­we ma­ka­ro­ni­ki, pra­lin­ki, ko­lo­ro­we żel­ki, li­za­ki, pian­ki, fontanny czekoladowe, bezy, eclerki, mig­da­ły w cze­ko­la­dzie - na co masz ochotę?
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Słodki kącik na weselu Zielona Góra

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Adres:Zielona Góra
65001woj. lubuskie
Kontakt w godzinach:
Pn:12:00 - 21:00
Wt:12:00 - 21:00
Śr:12:00 - 21:00
Cz:12:00 - 21:00
Pt:12:00 - 21:00
Sb:12:00 - 18:00
Nd:12:00 - 21:00
dodano: 05-10-2018, liczba odwiedzin: 1022

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie