Zobacz zdjęcia (5)
Celebration of Love wedding and events planner, konsultant ślubny, Rybnik - zdjęcie 1
Celebration of Love wedding and events planner, konsultant ślubny, Rybnik - zdjęcie 2 Celebration of Love wedding and events planner, konsultant ślubny, Rybnik - zdjęcie 3 Celebration of Love wedding and events planner, konsultant ślubny, Rybnik - zdjęcie 4 Celebration of Love wedding and events planner, konsultant ślubny, Rybnik - zdjęcie 5
1 / 5

Celebration of Love wedding and events planner, konsultant ślubny id:46333

Rybnik, śląskie

O nas

Nazywam się Hanna Mizura, jestem certyfikowaną konsultantką ślubną i założycielką agencji ślubnej Celebration of Love, wedding and events planner.

Agencja powstała aby w piękny i wyjątkowy sposób celebrować najważniejszą wartość w życiu człowieka jaką jest miłość, a celem i największą nobilitacją dla mnie oraz mojej agencji jest zadowolenie, uśmiech i łza wzruszenia na twarzy klientów oraz zachwyt i zaskoczenie na ustach gości.

Śluby, wesela i eventy organizowane przez Celebrtaion of Love cechują: kreatywność, pasja, perfekcjonizm, profesjonalizm i indywidualizm. Organizując uroczystości, dbam o to aby każdy szczegół był dopracowany w każdym calu, a jakość świadczonych przez moją agencję usług jest na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto skorzystać z usług Celebration of Love?

Wybierając usługi wedding plannera Celebration of Love oszczędzacie swój cenny czas, unikacie niepotrzebnych stresów związanych z przygotowaniami do ślubu i wesela. W dniu zaślubin zyskujecie komfort i spokój, aby móc w pełni cieszyć się sobą, swoim szczęściem, a także poświęcić ten wyjątkowy czas swoim gościom.

To Wy jesteście najważniejsi i spełnienie Waszych marzeń, oczekiwań i Wasze zadowolenie jest na pierwszym miejscu.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego wspólnie tworzymy pakiet usług, który będzie w pełni dostosowany do Waszych potrzeb, możliwości i marzeń.
Moje honorarium jest zależne tylko i wyłącznie od zakresu usług jaki mi powierzycie oraz od czasu jaki pozostał do dnia ślubu i wesela. Wszystkie rabaty jakie wynegocjuję/wynegocjowałam u podwykonawców przekazuję Wam.

Jeśli nie macie pomysłu na Wasze wesele, wspólnie wypracujemy i dopracujemy całą koncepcję.
Jeśli macie gotowy pomysł, pomogę Wam go zrealizować w kreatywny sposób.
Jeśli mieszkacie za granicami naszego kraju, a chcielibyście przeżyć ten jakże ważny dzień w życiu w Polsce, zorganizuję go dla Was.

Słucham, doradzam, podpowiadam, planuję, organizuję, koordynuję.

liczba odwiedzin: 1097

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie