Wedding Land

Katowice, śląskie
(19)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
505-448...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Miło mi Cię poznać! Mam na imię Kamila i z wielką przyjemnością pomogę Ci w organizacji tego najważniejszego dnia. Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem, a moja wiedza pochodzi ze szkolenia polecanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Moja praca rozpoczyna się już w momencie, gdy wyślecie do mnie pierwszą wiadomość lub wykonacie pierwszy telefon. To właśnie wtedy powstaje pierwszy ogólny zarys Waszej uroczystości. Wy poznajecie szczegóły mojej pracy, a ja wasze preferencje. Podczas pierwszego spotkania padają wstępne propozycje, które na dalszym etapie naszej pracy są realizowane przeze mnie z pasją i zaangażowaniem. Dbam o to, aby każdy detal pasował do siebie idealnie. Jednak moja praca to nie tylko elementy wizualne. Pomagam Wam na każdym etapie przygotowań, dzięki czemu Wy oszczędzacie swój cenny czas i macie pewność, że nad całą uroczystością czuwam ja.

Najważniejsi jesteście WY! Uważam, że każda okazja jest dobra, aby celebrować ją na najwyższym poziomie, dlatego w mojej ofercie znajdziecie również inne propozycje niż tylko zorganizowanie ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego. Napisz do mnie, a zrobię wszystko co w mojej mocy, aby to był Wasz wyjątkowy dzień. Opowiedzcie mi o swoich oczekiwaniach. Nie ważne jaki macie budżet, ważne są Wasze marzenia, dlatego przedstawię Wam różne propozycje, a wybierzecie tą, która najbardziej Wam odpowiada.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Zajmę się wszystkimi elementami ślubu i wesela. Pomogę Wam w znalezieniu idealnego miejsca na przyjęcie weselne. Przedstawię Wam kilka propozycji, po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności terminu, idealnie pasującego miejsca do wybranego stylu całej uroczystości. Spośród moich propozycji wybierzecie idealnych dla Was podwykonawców z każdej dziedziny. Jedną z najważniejszych kwestii jest budżet ślubny, nad którym czuwam od samego początku, aby niczego nie pominąć. Zadbam o Waszych gości i zarezerwuję dla nich nocleg lub transport. Opracuję motyw przewodny i zadbam o spójność wszystkich elementów. Pomogę Wam także w wyborze wymarzonego stroju. W finalnym momencie, jakim jest dzień ślubu i wesela, będę koordynować całą uroczystość.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Jeśli zatrzymaliście się na pewnym etapie przygotowań to pomogę Wam tylko w niektórych kwestiach. W zależności od waszych potrzeb, zajmę się wybranymi przez Was elementami. To właśnie ja przejmuję część obowiązków na siebie, a Wy od tego momentu macie spokojną głowę.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA
Sprawdzam wszystkie umowy podpisane przez Was z wykonawcami. Stworzę szczegółowy scenariusz dnia ślubu i wesela, po konsultacji z każdym wykonawcom. Dopilnuje poprawności i planowości wykonywanych prac, a także zadbam o rozliczenia. Będę z Wami od samego rana, aż do ostatniej atrakcji.

KONSULTACJE ŚLUBNE
Wspólnie możemy omówić wybrane przez Was zagadnienia. Możemy spotkać się tylko jeden raz lub jeśli potrzebujecie kilkukrotnie, aby niczego nie pominąć. Odpowiem na nurtujące Was pytania na różnych przykładach, ale głównie skupimy się na Waszej uroczystości.

ŚLUB I WESELE W PLENERZE
To jedno z najpiękniejszych rozwiązań na ślub i wesele. Uroczystości plenerowe potrzebują jednak dużo więcej czasu na przygotowanie i zaangażowania. Pomogę Wam w zorganizowaniu każdego elementu, w tym także znalezienie idealnego miejsca i stworzę plan awaryjny na wypadek niepogody.

OPRACOWANIE MOTYWU PRZEWODNIEGO
Mogę pomóc Wam w dopasowaniu wszystkich elementów od A do Z. Pomogę w ustaleniu stylu całej uroczystości i wybraniu kolorów przewodnich. Opracuję mapę inspiracji na podstawie której dobierzemy później wszystkie elementy. Do całości dopasujemy odpowiednie zaproszenia, a także papeterię, która pojawi się później na przyjęciu.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego. Jeśli jednak potrzebujecie naszej pomocy w innym miejscu to tam również dojedziemy.

Zajmuję się także wykonaniem dekoracji ślubnych. Mogę wykonać dla Was dekoracje przyjęcia weselnego i ceremonii ślubu, a także pozostałych elementów.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wiedza, którą uzyskałam na szkoleniu pomaga mi na co dzień w pracy. Zostałam wyszkolona przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Kocham swoją pracę. Wykonuję ją z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dbam o każdy detal, ponieważ spektakularny efekt tkwi w szczegółach. Zajmuję się kompleksową organizacją. Wykonuję również dekorację i stworzę przepiękną scenografię w motywie jaki tylko można sobie wymarzyć.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Nasza współpraca rozpoczyna się już w momencie, gdy wyślecie do mnie pierwszą wiadomość lub zadzwonicie. To wtedy powstaje pierwszy ogólny zarys Waszej uroczystości. Na dalszych etapach pracy krok po kroku realizujemy elementy scenariusza, po to, by na końcu nic nas nie zaskoczyło. Jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym bądź mailowym, a jeśli jest potrzeba spotykamy się również osobiście. Jest to ogromna oszczędność czasu, ponieważ to ja rozmawiam z podwykonawcami, negocjuję ceny, a Wy wybieracie i akceptujecie efekt końcowy.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Punktualność to moje drugie imię. Cenię, gdy wszystko jest uporządkowane i przebiega zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Wykonuję swoją pracę z szczególną dokładnością, przy czym szybko potrafię się przeorganizować, jeśli nagle pojawi się nowy pomysł. Potrafię pogodzić ze sobą wiele odmiennych elementów, tak by dalej idealnie one ze sobą współgrały. Jestem bardzo kreatywna i wystarczy mi jedno słowo, aby później zostało stworzone coś wyjątkowego. Podczas współpracy staram się poznawać Was, wasze oczekiwania, ale również charaktery. Bardzo ważne jest zrozumienie, bo przecież ten wyjątkowy dzień zdarza się tylko raz i powinien być perfekcyjny.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Jeśli jesteście osobami zapracowanymi, nie mającymi czasu na ciągłe decydowanie w drobnych kwestiach, a chcecie aby wszystko było dopilnowane współpraca ze mną jest właśnie dla Was. Dopilnuję wszystkiego za Was. Jeśli macie wiele pomysłów i nie wiecie na co się zdecydować to nasza współpraca również będzie idealnym rozwiązaniem, ponieważ potrafię pogodzić wiele odmiennych rzeczy.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Każda Para jest inna i indywidualnie ustalamy datę ślubu. Jestem w stanie zorganizować wyjątkową uroczystość w naprawdę krótkim czasie na bardzo wysokim poziomie. Nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli chcecie celebrować waszą miłość jak najszybciej to śmiało piszcie. Jeśli chcecie natomiast powoli przygotowywać się do tego wyjątkowego dnia i cieszyć się każdą chwilą jak najdłużej, to sprawię, że będziecie mieli co wspominać. Postaram się sprostać każdym oczekiwaniom.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma minimalnego budżetu. Wszystko zależy od tego, czego oczekujecie. Dzięki naszym spotkaniom, będę mieć możliwość poznania was na tyle, by przygotować uroczystość tak, by była ona wyjątkowa i w całości pokazywała to jacy jesteście.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem i ukończyłam szkolenie pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Przyjęcia plenerowe są bardzo szczególne i wyjątkowe. Potrzebują szczególnego zaangażowania i dopracowania. Kocham naturę i uważam, że taki rodzaj wesela może być niezapomniany. Dbamy o wszystko i nawet w mało sprzyjających warunkach jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane wesele, przy współpracy z profesjonalistami.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jesteśmy w miejscu uroczystości od wczesnych godzin porannych, nadzorując pracę wszystkich usługodawców, do końca ostatnich zaplanowanych atrakcji na przyjęciu weselnym.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Zajmuję się każdym elementem podczas przygotowań do ślubu i wesela. Pomogę przy stworzeniu fantastycznych wydarzeń przed i poślubnych. Ważne jest, aby świętować nie tylko ten najważniejszy dzień, ale cały okres przygotowań.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jest możliwość częściowej organizacji, jak i samej koordynacji ślubu i wesela. Skontaktuję się z wybranymi przez was podwykonawcami i dopilnuję ich pracy w dniu samej uroczystości.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli są to rzeczy, które jesteśmy w stanie zmienić to robię wszystko co w mojej mocy, aby się tak stało. Jestem w stanie dopasować nowy pomysł, do tych które zostały ustalone i zaakceptowane wcześniej.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Utrzymujemy kontakt również po waszej uroczystości, aby podsumować przebieg całego wydarzenia. Rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i czy zostały one spełnione. Sprawdzam, czy podwykonawcy wywiązali się ze swojej pracy. Mam kontakt z Waszymi fotografami i kamerzystami, aby dopilnować wykonaną przez nich pracę. Sprawdzam i ewentualnie proszę o zmiany, po wcześniejszej konsultacji z Wami, abyście otrzymali wszystko co najlepsze. Wielokrotnie jest tak, że spotykamy się także po jakimś czasie, aby przygotować kolejną uroczystość. Jest możliwość zorganizowania niezapomnianej rocznicy ślubu, więc nasza współpraca nie musi zakończyć się tuż po Waszym przyjęciu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Dzięki pomocy Konsultanta Ślubnego przede wszystkim oszczędzicie swój cenny czas, a także będziecie mieć pewność, że każdy element zostanie odpowiednio przygotowany.

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Stadnina Koni to miejsce, w którym udało nam się zorganizować aranżację przyjęcia weselnego, a także ślubu plenerowego. Polecam takie rozwiązanie wszystkim miłośnikom jazdy konnej i tych fantastycznych zwierząt, a także osobą szukającym oryginalnego pomysłu na swoją uroczystość.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbliższy naszemu sercu jest styl glamour, ale uwielbiamy także kontakt z naturą, więc zrealizujemy uroczystość w każdym stylu. Coraz bardziej modne jest łączenie różnych stylów, co również bardzo nam się podoba.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Dobry Konsultant Ślubny powinien przede wszystkim wysłuchać wszystkich oczekiwań Młodej Pary. Powinien także zorganizować uroczystość na najwyższym poziomie, dostosowując wszystkie elementy do wyznaczonego budżetu i spełniając przy tym marzenia Młodej Pary.

Nasze pasje.

Mam wiele zainteresowań i staram się je wszystkie ze sobą łączyć. Kocham podróżować i czerpać inspiracje z wielu źródeł. Moją pasją jest lotnictwo. Uważam, że wchodząc do samolotu, wchodzimy do zupełnie innego świata. Podobnie jest w przypadku samochodu, który jest moim mobilnym drugim domem. Dzięki temu jestem bardzo dyspozycyjna i nie mam problemu załatwić czegoś w bardzo krótkim czasie. Bardzo kocham zwierzęta i chciałabym pomóc każdemu, gdybym tylko mogła. Więź łącząca człowieka i zwierzę jest dla mnie czymś naprawdę bardzo inspirującym. Uwielbiam projektować wnętrza i często zmieniam coś w swoim najbliższym otoczeniu. Nie lubię monotonii i cały czas muszę coś robić.

Certyfikat 2023 Certyfikat 2022 Certyfikat 2021
Wedding Land
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
W
Wiktoria Rzadzik
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-01-2024
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Paniówki
Data dodania: 05-02-2024

Profesionalizm, zaangażowanie i niezawodna komunikacja to tylko kilka dobrych cech jakie ma Kamila. Współpracowaliśmy razem od Października 2022 roku i ani razu nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do wykonywanej pracy przez Kamile. Od pierwszego dnia, czuliśmy się wysłuchani i zadbani jako klienci. Niesamowicie szybko dostawaliśmy odpowiedzi na wiadomości i maile a pomimo rozpoczęcia naszego planowania na dwa lata przed ślubem to i tak byliśmy w stałym kontakcie i byliśmy informowani o wszystkim na bieżąco. Wszelkie pomysł jakie podsyłała Kamila, czy to sale weselne, atrakcje, czy salony sukien ślubnych to trafiały w nasze gusta a sprawy typu rezerwacje , podsyłanie umów, były załatwiane na bieżąco i nie musieliśmy nigdy długo czekać. Widać dużo wiedzy i pasji w tym co robi Kamila, i to sprawia że cała usługa od A do Z przebiegła bardzo gładko i uprzejmie.

Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla par młodych więc jeśli chcecie gwarancję że wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyliście, z dopatrzonym każdym szczegółem i dopięte na ostatni guzik, to Kamila jest osobą dla was.

Z całego serca polecamy!

Kamila
07-02-2024

Kochani, bardzo Wam dziękuję! Czas spędzony na wspólnych rozmowach i spotkaniach będzie dla mnie niezapomniany ❤️

J
Justyna i Trieu
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kamion
Data dodania: 28-08-2023

Mieliśmy okazje współpracować z Kamila przez prawie caly rok i nie wyobrazam sobie zamienić Jej na kogos innego. Moj maz jest Francuzem, na co dzień mieszkamy w Londynie a slub bralismy w Polsce, wiec nie bylo to proste zadanie.
Kamila jest przewspaniala w tym co robi i naprawde widac ze robi to z pasja. Ma cudowny gust i potrafi doradzic totalnie we wszystkim.
Juz od pierwszego Jej meila wiedzialam ze to Ona bedzie ta osoba z ktora chce organizować najważniejszy dla nas dzien. Nie zawiodłam sie nawet w najmniejszym calu.
Na kazdym etapie przygotowan moglam skonsultować z Nia moje pomysły czy jakiekolwiek wątpliwości i błyskawicznie otrzymywałam odpowiedzi.
W dniu slubu wszystko bylo dopiete na ostatni guzik.
Z calego serca moge polecieć Kamile wszystkim parom przygotowującym sie do najpiękniejszego dnia w ich zyciu.
Poza pełnym zaangażowaniem,pasja i profesjonalizmem jest przesympatycznym człowiekiem❤️
Kamila spelnilas nasze marzenia, bylas obok,zawsze kiedy tylko tego potrzebowaliśmy❤️
Zawsze na mysl o Tobie pojawi sie uśmiech na naszych twarzach.
Dziekujemy jeszcze raz!:*:*

Kamila
28-08-2023

Bardzo bardzo Wam dziękuję! Jesteście cudownymi ludźmi i będzie mi brakowało naszych ciągłych rozmów. Współpraca z Wami to była czysta przyjemność ❤️

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielsko-Biała
Data dodania: 22-08-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Kamili, dopięła wszystko na ostatni guzik ❤️

Kamila
22-08-2023

Natalio, bardzo dziękuję i cieszę się, że wesele spełniło Wasze oczekiwania :D

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data imprezy: 06-01-2023
Lgota Murowana
Data dodania: 18-01-2023

Polecam Panią Kamilie w 100%. Wielokrotnie miałem przyjemność współpracy z Panią Kamilą podczas organizacji przyjęć okolicznościowych i zawsze co skłania mnie do refleksji to ogromne zangażowanie w swoje zadania, pełen profesjonalizm, szybkość oraz efek działań oraz to co urzekło mnie najbardziej to ogromna pasja z jaką Pani Kamila wykonuje swoją pracę. Jeżeli korzystać z podbnych usług to tylko w tej firmie. Jeszcze raz dziękuję za współpracę❤

Kamila
18-01-2023

Łukaszu, bardzo dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będziemy mieli okazję współpracować :D

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Secemin
Data dodania: 21-09-2022

Kamila jest wspaniała w tym, co robi. Ma wyczucie stylu, świetny gust, zna się na trendach, potrafi dobrze doradzić w kwestiach, czy to organizacyjnych, czy dekoracyjnych. Konsultowałam z nią kilka rzeczy związanych z moim weselem i za każdym razem mogłam liczyć na fachowe wsparcie. Z czystym sumieniem polecam każdemu współpracę z Kamilą.🙂

Kamila
21-09-2022

Magdaleno, bardzo dziękuję i mam nadzieję, że nasze konsultacje pomogły w zorganizowaniu wesela o jakim marzyłaś :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tarnów
Data dodania: 24-08-2022

Nie wyobrażam sobie ślubu bez Kamili. Dzięki jej pomocy nie musiałam się martwić o nic. W dniu ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik a sama Kamila koordynowała zarówno ślub jak i wesele.
Ma masę wspaniałych pomysłów i potrafi poradzić sobie z najbardziej wymagającymi klientami. Z czystym sumieniem polecam Kamilę każdemu kto marzy o idealnej uroczystości, zarówno ślubnej jak i okolicznościowej. Ja swój ślub będę wspominać już zawsze w samych superlatywach.
Kamilko jeszcze raz dziękuje 😘 dzięki Wam było idealnie. 🥰

Kamila
24-08-2022

Martyno, bardzo dziękuję! Współpraca z Wami to była czysta przyjemność! ❤

D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Szare
Data dodania: 29-06-2022

No to cóż mogę napisać Kamilka dziękujemy jeszcze raz za wszystko co zrobiłaś goście byli w szoku organizacyjnie klasa światowa! Spełniłaś nasze marzenie od małego chcieliśmy żeby nasze wesele było top top i takie było Dziękujemy raz jeszcze !! 😁🍾

Kamila
29-06-2022

Kochani ❤️ Bardzo dziękuję i bardzo się cieszę, że cała uroczystość spełniła Wasze oczekiwania :)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Milówka
Data dodania: 27-06-2022

Pełne zaangażowanie, dbałość o każdy szczegół, wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

Kamila
28-06-2022

Magdo, bardzo dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze będziemy miały okazję współpracować :D

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Wedding Land
NIP: 6492322680
Imię i nazwisko: Kamila Plesińska-Domagała
Adres: Katowice, woj. śląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: nieczynne
505-448...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8066
Zadzwoń
505-448...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie