Zobacz zdjęcia (49)
Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje, Katowice - zdjęcie 1
Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje, Katowice - zdjęcie 2 Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje, Katowice - zdjęcie 3 Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje, Katowice - zdjęcie 4 Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje, Katowice - zdjęcie 5
Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje, Katowice - zdjęcie 6
1 / 49

Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje id:44391

Katowice, śląskie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
505-448...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Miło mi Cię poznać! Mam na imię Kamila i z wielką przyjemnością pomogę Ci w organizacji tego najważniejszego dnia. Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem, a moja wiedza pochodzi ze szkolenia polecanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Moja praca rozpoczyna się już w momencie, gdy wyślecie do mnie pierwszą wiadomość lub wykonacie pierwszy telefon. To właśnie wtedy powstaje pierwszy ogólny zarys Waszej uroczystości. Wy poznajecie szczegóły mojej pracy, a ja wasze preferencje. Podczas pierwszego spotkania padają wstępne propozycje, które na dalszym etapie naszej pracy są realizowane przeze mnie z pasją i zaangażowaniem. Dbam o to, aby każdy detal pasował do siebie idealnie. Jednak moja praca to nie tylko elementy wizualne. Pomagam Wam na każdym etapie przygotowań, dzięki czemu Wy oszczędzacie swój cenny czas i macie pewność, że nad całą uroczystością czuwam ja.

Najważniejsi jesteście WY! Uważam, że każda okazja jest dobra, aby celebrować ją na najwyższym poziomie, dlatego w mojej ofercie znajdziecie również inne propozycje niż tylko zorganizowanie ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego. Napisz do mnie, a zrobię wszystko co w mojej mocy, aby to był Wasz wyjątkowy dzień. Opowiedzcie mi o swoich oczekiwaniach. Nie ważne jaki macie budżet, ważne są Wasze marzenia, dlatego przedstawię Wam różne propozycje, a wybierzecie tą, która najbardziej Wam odpowiada.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Zajmę się wszystkimi elementami ślubu i wesela. Pomogę Wam w znalezieniu idealnego miejsca na przyjęcie weselne. Przedstawię Wam kilka propozycji, po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności terminu, idealnie pasującego miejsca do wybranego stylu całej uroczystości. Spośród moich propozycji wybierzecie idealnych dla Was podwykonawców z każdej dziedziny. Jedną z najważniejszych kwestii jest budżet ślubny, nad którym czuwam od samego początku, aby niczego nie pominąć. Zadbam o Waszych gości i zarezerwuję dla nich nocleg lub transport. Opracuję motyw przewodny i zadbam o spójność wszystkich elementów. Pomogę Wam także w wyborze wymarzonego stroju. W finalnym momencie, jakim jest dzień ślubu i wesela, będę koordynować całą uroczystość.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Jeśli zatrzymaliście się na pewnym etapie przygotowań to pomogę Wam tylko w niektórych kwestiach. W zależności od waszych potrzeb, zajmę się wybranymi przez Was elementami. To właśnie ja przejmuję część obowiązków na siebie, a Wy od tego momentu macie spokojną głowę.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA
Sprawdzam wszystkie umowy podpisane przez Was z wykonawcami. Stworzę szczegółowy scenariusz dnia ślubu i wesela, po konsultacji z każdym wykonawcom. Dopilnuje poprawności i planowości wykonywanych prac, a także zadbam o rozliczenia. Będę z Wami od samego rana, aż do ostatniej atrakcji.

KONSULTACJE ŚLUBNE
Wspólnie możemy omówić wybrane przez Was zagadnienia. Możemy spotkać się tylko jeden raz lub jeśli potrzebujecie kilkukrotnie, aby niczego nie pominąć. Odpowiem na nurtujące Was pytania na różnych przykładach, ale głównie skupimy się na Waszej uroczystości.

ŚLUB I WESELE W PLENERZE
To jedno z najpiękniejszych rozwiązań na ślub i wesele. Uroczystości plenerowe potrzebują jednak dużo więcej czasu na przygotowanie i zaangażowania. Pomogę Wam w zorganizowaniu każdego elementu, w tym także znalezienie idealnego miejsca i stworzę plan awaryjny na wypadek niepogody.

OPRACOWANIE MOTYWU PRZEWODNIEGO
Mogę pomóc Wam w dopasowaniu wszystkich elementów od A do Z. Pomogę w ustaleniu stylu całej uroczystości i wybraniu kolorów przewodnich. Opracuję mapę inspiracji na podstawie której dobierzemy później wszystkie elementy. Do całości dopasujemy odpowiednie zaproszenia, a także papeterię, która pojawi się później na przyjęciu.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego. Jeśli jednak potrzebujecie naszej pomocy w innym miejscu to tam również dojedziemy.

Zajmuję się także wykonaniem dekoracji ślubnych. Mogę wykonać dla Was dekoracje przyjęcia weselnego i ceremonii ślubu, a także pozostałych elementów.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje - film 1 Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wiedza, którą uzyskałam na szkoleniu pomaga mi na co dzień w pracy. Zostałam wyszkolona przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Kocham swoją pracę. Wykonuję ją z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dbam o każdy detal, ponieważ spektakularny efekt tkwi w szczegółach. Zajmuję się kompleksową organizacją. Wykonuję również dekorację i stworzę przepiękną scenografię w motywie jaki tylko można sobie wymarzyć.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Nasza współpraca rozpoczyna się już w momencie, gdy wyślecie do mnie pierwszą wiadomość lub zadzwonicie. To wtedy powstaje pierwszy ogólny zarys Waszej uroczystości. Na dalszych etapach pracy krok po kroku realizujemy elementy scenariusza, po to, by na końcu nic nas nie zaskoczyło. Jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym bądź mailowym, a jeśli jest potrzeba spotykamy się również osobiście. Jest to ogromna oszczędność czasu, ponieważ to ja rozmawiam z podwykonawcami, negocjuję ceny, a Wy wybieracie i akceptujecie efekt końcowy.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Punktualność to moje drugie imię. Cenię, gdy wszystko jest uporządkowane i przebiega zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Wykonuję swoją pracę z szczególną dokładnością, przy czym szybko potrafię się przeorganizować, jeśli nagle pojawi się nowy pomysł. Potrafię pogodzić ze sobą wiele odmiennych elementów, tak by dalej idealnie one ze sobą współgrały. Jestem bardzo kreatywna i wystarczy mi jedno słowo, aby później zostało stworzone coś wyjątkowego. Podczas współpracy staram się poznawać Was, wasze oczekiwania, ale również charaktery. Bardzo ważne jest zrozumienie, bo przecież ten wyjątkowy dzień zdarza się tylko raz i powinien być perfekcyjny.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Jeśli jesteście osobami zapracowanymi, nie mającymi czasu na ciągłe decydowanie w drobnych kwestiach, a chcecie aby wszystko było dopilnowane współpraca ze mną jest właśnie dla Was. Dopilnuję wszystkiego za Was. Jeśli macie wiele pomysłów i nie wiecie na co się zdecydować to nasza współpraca również będzie idealnym rozwiązaniem, ponieważ potrafię pogodzić wiele odmiennych rzeczy.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Każda Para jest inna i indywidualnie ustalamy datę ślubu. Jestem w stanie zorganizować wyjątkową uroczystość w naprawdę krótkim czasie na bardzo wysokim poziomie. Nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli chcecie celebrować waszą miłość jak najszybciej to śmiało piszcie. Jeśli chcecie natomiast powoli przygotowywać się do tego wyjątkowego dnia i cieszyć się każdą chwilą jak najdłużej, to sprawię, że będziecie mieli co wspominać. Postaram się sprostać każdym oczekiwaniom.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma minimalnego budżetu. Wszystko zależy od tego, czego oczekujecie. Dzięki naszym spotkaniom, będę mieć możliwość poznania was na tyle, by przygotować uroczystość tak, by była ona wyjątkowa i w całości pokazywała to jacy jesteście.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem i ukończyłam szkolenie pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Przyjęcia plenerowe są bardzo szczególne i wyjątkowe. Potrzebują szczególnego zaangażowania i dopracowania. Kocham naturę i uważam, że taki rodzaj wesela może być niezapomniany. Dbamy o wszystko i nawet w mało sprzyjających warunkach jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane wesele, przy współpracy z profesjonalistami.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jesteśmy w miejscu uroczystości od wczesnych godzin porannych, nadzorując pracę wszystkich usługodawców, do końca ostatnich zaplanowanych atrakcji na przyjęciu weselnym.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Zajmuję się każdym elementem podczas przygotowań do ślubu i wesela. Pomogę przy stworzeniu fantastycznych wydarzeń przed i poślubnych. Ważne jest, aby świętować nie tylko ten najważniejszy dzień, ale cały okres przygotowań.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jest możliwość częściowej organizacji, jak i samej koordynacji ślubu i wesela. Skontaktuję się z wybranymi przez was podwykonawcami i dopilnuję ich pracy w dniu samej uroczystości.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli są to rzeczy, które jesteśmy w stanie zmienić to robię wszystko co w mojej mocy, aby się tak stało. Jestem w stanie dopasować nowy pomysł, do tych które zostały ustalone i zaakceptowane wcześniej.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Utrzymujemy kontakt również po waszej uroczystości, aby podsumować przebieg całego wydarzenia. Rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i czy zostały one spełnione. Sprawdzam, czy podwykonawcy wywiązali się ze swojej pracy. Mam kontakt z Waszymi fotografami i kamerzystami, aby dopilnować wykonaną przez nich pracę. Sprawdzam i ewentualnie proszę o zmiany, po wcześniejszej konsultacji z Wami, abyście otrzymali wszystko co najlepsze. Wielokrotnie jest tak, że spotykamy się także po jakimś czasie, aby przygotować kolejną uroczystość. Jest możliwość zorganizowania niezapomnianej rocznicy ślubu, więc nasza współpraca nie musi zakończyć się tuż po Waszym przyjęciu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Dzięki pomocy Konsultanta Ślubnego przede wszystkim oszczędzicie swój cenny czas, a także będziecie mieć pewność, że każdy element zostanie odpowiednio przygotowany.

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Stadnina Koni to miejsce, w którym udało nam się zorganizować aranżację przyjęcia weselnego, a także ślubu plenerowego. Polecam takie rozwiązanie wszystkim miłośnikom jazdy konnej i tych fantastycznych zwierząt, a także osobą szukającym oryginalnego pomysłu na swoją uroczystość.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbliższy naszemu sercu jest styl glamour, ale uwielbiamy także kontakt z naturą, więc zrealizujemy uroczystość w każdym stylu. Coraz bardziej modne jest łączenie różnych stylów, co również bardzo nam się podoba.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Dobry Konsultant Ślubny powinien przede wszystkim wysłuchać wszystkich oczekiwań Młodej Pary. Powinien także zorganizować uroczystość na najwyższym poziomie, dostosowując wszystkie elementy do wyznaczonego budżetu i spełniając przy tym marzenia Młodej Pary.

Nasze pasje.

Mam wiele zainteresowań i staram się je wszystkie ze sobą łączyć. Kocham podróżować i czerpać inspiracje z wielu źródeł. Moją pasją jest lotnictwo. Uważam, że wchodząc do samolotu, wchodzimy do zupełnie innego świata. Podobnie jest w przypadku samochodu, który jest moim mobilnym drugim domem. Dzięki temu jestem bardzo dyspozycyjna i nie mam problemu załatwić czegoś w bardzo krótkim czasie. Bardzo kocham zwierzęta i chciałabym pomóc każdemu, gdybym tylko mogła. Więź łącząca człowieka i zwierzę jest dla mnie czymś naprawdę bardzo inspirującym. Uwielbiam projektować wnętrza i często zmieniam coś w swoim najbliższym otoczeniu. Nie lubię monotonii i cały czas muszę coś robić.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021

Opinie Wedding Land (11)

Dodaj opinię
Wedding Land | Organizacja | Koordynacja | Konsultacje id:44391
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-11-2021
Gliwice
Data dodania: 02-01-2022

Wspaniała osoba jak i atmosfera , cudowne dekoracje i zorganizowanie , serdecznie polecam wszystkim młodym parą

Kamila
02-01-2022

Maju, bardzo się cieszę, że Wam się podobało :D

Kasia
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Gliwice
Data dodania: 16-10-2021

Konsultowaliśmy z Panią Kamilą pomysły na nasze wesele. Doradziła nam spójną wizję, podpowiedziała kilka wskazówek. Na każdym etapie przygotowań mogłam skonsultować moje pomysły czy wątpliwości i błyskawicznie otrzymywałam informację zwrotną. Szczerze polecam!! ❤️

Kamila
17-10-2021

Kasiu, bardzo dziękuję za tak miłe słowa i cieszę się, że mogłam Wam pomóc :)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Szczyrk
Data dodania: 03-10-2021

Z całego serca polecam, dzięki koordynacji Kamili wszystko poszło zgodnie z planem nie narażając nas na dodatkowy stres - pożary były gaszone zanim się o nich dowiadywaliśmy :)

Kamila
03-10-2021

Ewelino, bardzo dziękuję, że mogłam być częścią Waszej uroczystości :D

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Dębica
Data dodania: 24-08-2021

Bardzo polecam Wedding Land przy pomocy w organizacji wesela. Przepiękne dekoracje. Wszystko dopracowane do najmniejszego szczegółu, ogromne zaangażowanie ❤️ A co najważniejsze przesympatyczni ludzie ☺️

Kamila
31-08-2021

Kochani, koordynowanie całej Waszej uroczystości sprawiło nam ogrom radości ❤

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2021
Zawiercie
Data dodania: 14-06-2021

Kamila jest zdecydowanie odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Mega zaangażowanie w swoją pracę, ogromna wyobraźnia, dzięki niej w dniu naszego ślubu dopracowany był każdy szczegół! Wszystko wyglądało pięknie, a wystrój sali powalał na kolana i co najważniejsze pomoc w załatwieniu wielu spraw i wielu rzeczy- nieoceniona! Serdecznie polecam Młodym Parą, warto oddać ślubu w jej ręce, żeby cieszyć się i świętować, a całą resztę dopilnuje Kamila. Polecam serdecznie! ;-)

Kamila
14-06-2021

Magdaleno, bardzo się cieszę, że miałam okazję być częścią uroczystości i Wam pomóc w tym dniu :) Praca z Wami to była czysta przyjemność :D

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2021
Katowice
Data dodania: 25-03-2021

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Dominiki! Jest przemiłą, wyrozumiałą, inteligentną osobą z którą można spełnić marzenie o wspaniałej imprezie weselnej. Przepiękne dekoracje, bardzo serdecznie polecamy

Kamila
25-03-2021

Edyto, bardzo dziękujemy i robimy wszystko co tylko możliwe, aby nasza praca była wykonywana na jak najwyższym poziomie, stale się rozwijając :)

N
Natalia i Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Katowice
Data dodania: 13-11-2020

Pani Kamila jest bardzo miłą, komunikatywną i kreatywną osobą. Ma świetne pomysły i dużo dobrej energii do ich realizacji. W dniu stylizowanej sesji ślubnej razem byliśmy zachwyceni dekoracją sali oraz doskonałym przygotowaniem całego wydarzenia. Pani Kamila na pewno zadba o doskonałą oprawę całego dnia i wydarzenia. Polecamy!

Kamila
13-11-2020

Kochani, jest mi bardzo miło, że podobała Wam się sesja. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy mogli przygotować jeszcze niejedną przepiękną uroczystość :)

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Częstochowa
Data dodania: 28-10-2020

Kamila to przesympatyczna i kreatywna osoba! Zna się na wykonywanej pracy, Jej dekoracje są przygotowywane z dbałością o każdy szczegół i detal.
Kamila ponadto jest profesjonalna i zaangażowana w powierzone zadania. Polecam serdecznie:)

Kamila
28-10-2020

Wiktorio, bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Wedding Land

Nazwa firmy: Wedding Land
NIP: 6492322680
Imię i nazwisko: Kamila Plesińska-Domagała
Adres: Katowice, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: nieczynne
505-448...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4491
Zadzwoń
505-448...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie