Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR - film 1 Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR - film 1
Pokaż kolejny film

Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR id:15823

Warszawa, mazowieckie
(13)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
880-227...
724-109...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Wypełniamy ceremonie ślubne najpiękniejszą muzyką. Was i Waszych Gości wprawiamy w zachwyt! U nas sami wybieracie WYMARZONE UTWORY I INSTRUMENTY, które chcielibyście usłyszeć na Waszym ślubie.
Gwarantujemy profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu wykwalifikowanych muzyków z bogatym doświadczeniem zarówno w grze solowej jak i orkiestrowej.

Oferujemy szeroki wybór instrumentów. To pozwala spełniać idealnie Państwa indywidualną wizję, a jeśli macie Państwo swój ukochany utwór - opracujemy go specjalnie na Państwa ślub. Marzy Wam się kwartet smyczkowy? Może do tego piękny operowy śpiew bądź marzycie o połączeniu, skrzypiec, fletu i harfy bądź gitary klasycznej? A może śpiew, skrzypce i.. organy, bo miejscowy organista nie spełnia Waszych oczekiwań? Opiszcie nam swoją wizję, przygotujemy dla Was muzykę Waszych marzeń.

Od A do Z oprawimy każdą ceremonię i utworzymy indywidualny, idealny repertuar na Ten Dzień. Warto odwiedzić nas na Instagramie i Facebooku - tam lepiej nas poznacie i możecie sprawdzić wiele opinii naszych Klientów! :)Sprawdźcie, czy mamy dostępny Wasz termin! Napiszcie do nas wiadomość - koniecznie z datą i miejscem ślubu. Otrzymacie odpowiedź możliwie najszybciej. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz zdjęcia (30)
Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR, Warszawa - zdjęcie 1
Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR, Warszawa - zdjęcie 2 Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR, Warszawa - zdjęcie 3 Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR, Warszawa - zdjęcie 4 Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR, Warszawa - zdjęcie 5
Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 30

Oferta Centrum Muzyki Marzeń

Oferta nr 1

Cena indywidualnie do ustalenia

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

To najważniejszy moment w życiu, któremu powinna towarzyszyć wyjątkowa muzyka. Repertuar oraz skład instrumentalny dobieramy zgodnie z życzeniem Pary Młodej. Sprawiamy, że Gości otuli muzyczna magia. Naszym priorytetem jest tworzenie indywidualnych projektów oprawy będących ucieleśnieniem potrzeb i wizji Pary Młodej.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Od lat tworzymy oprawę muzyczną na różnego rodzaju wydarzenia – ceremonie i przyjęcia ślubne, eventy biznesowe oraz spotkania świąteczne. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz instrumentów oraz wokali, które tworzą indywidualnie dobierane do Państwa potrzeb zespoły klasyczne, rozrywkowe i jazzowe. Ponadto dbamy o kontakt z Państwem, abyście czuli, że możecie w pełni polegać na nas oraz naszym doświadczeniu i wiedzy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Artyści Centrum Muzyki Marzeń to zawodowi muzycy, wirtuozi swoich instrumentów oraz głosów, a przede wszystkim wielcy pasjonaci Sztuki Muzyki.

ZAŁOŻYCIELKI
Agnieszka Drabarek i Karolina Kasprzyk

Połączyła nas pasja – nie tylko do muzyki! Tworzymy Zespół Centrum Muzyki Marzeń z największym zaangażowaniem, mając na uwadze przede wszystkim piękno Sztuki Muzyki, którą wprost uwielbiamy, ale także wyjątkową dbałość o detale, najwyższą jakość i doskonałość naszego muzycznego dialogu z Wami. Dzięki temu wiemy, że nasze realizacje są niepowtarzalne i niosą wyjątkowe emocje naszym Słuchaczom. Perfekcja to nieustanne udoskonalanie, dlatego dążymy do niej w każdym projekcie… Ba, w każdej zagranej przez nas nucie!

Wszyscy nasi muzycy posiadają kwalifikacje w zawodzie muzyka oraz bogate doświadczenie sceniczne, dzięki któremu wykonywana przez nich muzyka budzi niezapomniane emocje. Za nami wiele występów solowych, kameralnych i orkiestrowych – scena to zdecydowanie nasze miejsce!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy ślubną agencją muzyczną. Nasz Zespół tworzy liczna grupa instrumentalistów i wokalistów (zarówno klasycznych jak i rozrywkowych). Przy okazji omawiania oferty pokazujemy Państwu liczne możliwości wyboru oraz podpowiadamy, jakie połączenia instrumentalne i wokalno-instrumentalne według nas pasują najbardziej do konkretnego wydarzenia. Oczywiście ostateczną decyzję podejmujecie Wy 🙂 Dokładnie tak samo jest z repertuarem – przygotowujemy liczne propozycje i dokładamy wszelkich starań, żeby zaprezentować wszystkie wymarzone przez Was utwory.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy pierwszą, największą ślubną agencją muzyczną na polskim rynku. Mamy do Wasze dyspozycji niesamowitą mnogość instrumentów oraz wokali. Od lat z największym zaangażowaniem spełniamy muzyczne marzenia i wizje Par Młodych mając na uwadze przede wszystkim piękno Sztuki Muzyki, wyjątkową dbałość o detale, najwyższą jakość i unikatowość naszych realizacji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasze muzyczne realizacje są niepowtarzalne, a 'zakres' i czas trwania muzyki zawsze jest dostosowany do Waszej wizji. Możemy ozdobić najpiękniejszymi utworami ceremonię ślubną, ale z radością zachwycimy Waszych Gości muzyką podczas koktajlu, obiadu weselnego czy też przyjęcia. Tak więc czas naszego towarzyszenia Wam i Waszym Gościom w Tym Szczególnym Dniu ustalamy z Wami indywidualnie.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy ślubną agencją muzyczną. Nasz Zespół tworzy liczna grupa instrumentalistów i wokalistów (zarówno klasycznych jak i rozrywkowych). Przy okazji omawiania oferty pokazujemy Państwu liczne możliwości wyboru oraz podpowiadamy, jakie połączenia instrumentalne i wokalno-instrumentalne według nas pasują najbardziej do konkretnego wydarzenia. Oczywiście ostateczną decyzję podejmujecie Wy 🙂 Dokładnie tak samo jest z repertuarem – przygotowujemy liczne propozycje i dokładamy wszelkich starań, żeby zaprezentować wszystkie wymarzone przez Was utwory.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Niezwykle często nasza muzyka towarzyszy właśnie ślubom międzynarodowym oraz przyjęciom, podczas których można usłyszeć wiele różnych języków. Nie stanowi to dla nas żadnego kłopotu! Z przyjemnością spotkamy się z Wami i porozmawiamy o organizacji muzyki po angielsku ;)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Czas rezerwacji w naszym kalendarzu wybiega na 2 lata do przodu. Z pewnością nie warto pozostawiać poszukiwań oprawy muzycznej na ostatnią chwilę (pomimo, że dla nas nie ma “niemożliwego”). Terminy w kalendarzu zapełniają się coraz szybciej, a sam proces indywidualnego ustalania repertuaru trwa i ważne jest, żebyście mieli Państwo chwilę na spokojne zastanowienie się nad wymarzoną wizją muzyki podczas Tego Szczególnego Dnia.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Dbamy o znakomity kontakt z naszymi Klientami. To dla nas ogromnie ważne, żebyście wiedzieli, że możecie polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu. Jesteśmy z Wami w nieustannym kontakcie mailowym oraz telefonicznym. Podczas spotkań opowiadamy Wam o przebiegu ceremonii od tej muzycznej, często dla Was jeszcze tajemniczej strony. Chętnie umówimy się na kawę w Warszawie, jeżeli tylko macie taką możliwość, ale również “online”, spotkania na Skypie lub innym komunikatorze, jeżeli np. mieszkacie za granicą.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Mamy pełną świadomość, że nie wszyscy nasi Klienci znają się na muzyce i instrumentach – znajomość tego obszaru jest naszą rolą. Najważniejsze jest to, żebyśmy poznali Waszą wizję. Na tej podstawie tworzymy szereg propozycji zespołów instrumentalnych i instrumentalno-wokalnych, a także propozycje repertuarowe. Całość muzyki jest stworzona tak, aby w momencie realizacji idealnie spełniła Wasze oczekiwania oraz oczarowała Waszych Gości.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018 Certyfikat 2017

Opinie Centrum Muzyki Marzeń (13)

Centrum Muzyki Marzeń - HARFA, KWARTET, WOKAL, PIANO, SAKSOFON, CHÓR id:15823
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Andżelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2021
Płock
Data dodania: 21-09-2021

Co tu dużo mówić, wszyscy wzruszyli się na naszym ślubie! Nawet najtwardsi po usłyszeniu pierwszych dźwięków jakie zagrał kwartet uronili łezkę. Muzycy mega sympatyczni i pomocni. Dziewczyny były pięknie ubrane i nadawały naszym najpiękniejszym chwilom dodatkowej wzniosłości. Od momentu pierwszego maila cała obsługa na najwyższym poziomie. Było magicznie! Było idealnie! No i ten Król Lew 🥲 Dziękujemy! ❤

Centrum Muzyki Marzeń
31-10-2021

Pani Andżeliko, bardzo dziękujemy za tak piękne słowa, a przede wszystkim za zaufanie i możliwość towarzyszenia Wam w jednym z najpiękniejszych momentów Waszego życia :)

Z
Zbigniew
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Płock
Data dodania: 04-05-2018

Sprawiliście, że ten dzień był jeszcze bardziej szczególny! Bez Was nie byłoby tak pięknie. Niesamowicie profesjonalne podejście i fantastyczny kontakt. 11/10!

Centrum Muzyki Marzeń
31-10-2021

Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2017
mazowieckie
Data dodania: 21-02-2018

Gorąco polecamy wszystkim Centrum Muzyki Marzeń. Dziękujemy za bardzo profesjonalną oprawę muzyczną ceremonii ślubu, która sprawiła że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany. Mile wracamy wspomnieniami do pięknie wykonanych utworów.

Emilka i Darek

Centrum Muzyki Marzeń
31-10-2021

Dziękujemy również! :)

G
Gosia i Roland
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Suchożebry
Data dodania: 03-10-2017

Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną Naszego ślubu❤ Dzięki Wam ten ważny dla nas moment był nie tylko piękniejszy ale także magiczny.

Centrum Muzyki Marzeń
31-10-2021

Dziękujemy Wam i pozdrawiamy :)

K
Kasia i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Skarboszewo
Data dodania: 11-09-2017

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu cywilnego!
Z dziewczynami z Centrum bardzo łatwo się dogadać, są otwarte na propozycje nowych utworów, a w razie czego mają sprawdzony szeroki repertuar i zawsze potrafią coś doradzić. Sami nie wpadlibyśmy na tanga jako akompaniament do składania życzeń, a okazały się rewelacyjną alternatywą dla powolnych utworów.
Dla kwartetu problemem nie był też dojazd za Warszawę, ani trudne warunki atmosferyczne, mimo których grał pięknie.
Kasia i Bartek

Centrum Muzyki Marzeń
31-10-2021

Dziękujemy, wszystkiego dobrego!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2017
Płock
Data dodania: 07-08-2017

Dziękuję <3 Dzięki Państwa talentowi i profesjonalizmowi nasza msza ślubna była wyjątkowa. Spełniacie marzenia!

Centrum Muzyki Marzeń
31-10-2021

Dziękujemy, wszystkiego najpiękniejszego dla Was! :)

J
Justyna i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2017
Grabówka Białystok
Data dodania: 07-08-2017

Byliście wspaniali! Dzięki Wam było magicznie i wzruszająco :) Lepiej być nie mogło. Spełniliście takie małe marzenie. Nie zapomnimy o Was i będziemy polecać! DZIĘKUJEMY
Justyna i Tomek

Centrum Muzyki Marzeń
31-10-2021

Dziękujemy serdecznie za zaufanie i przemiłe słowa! :)))

J
Jola i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Sterdyń
Data dodania: 12-07-2017

Muzyka, śpiew coś wyjątkowego :-) Nie da się opisać prostymi słowami. Przepiękny głos i wspaniały akompaniament sprawił, że ten dzień na zawsze zostanie w naszej pamięci. Miłe, kompetentne Panie doradzą w każdej kwestii zaczynając od repertuaru. Serdecznie POLECAMY !!!

Centrum Muzyki Marzeń
31-10-2021

DZIĘKUJEMY :)))

Pokaż więcej opinii

Kontakt Centrum Muzyki Marzeń

Nazwa firmy: Centrum Muzyki Marzeń
Imię i nazwisko: Agnieszka Drabarek Karolina Kasprzyk
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: nieczynne
880-227...
724-109...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 20857
Zadzwoń
880-227...
724-109...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie