Champion Bartender Quality - Mistrzowska Obsługa Barmańska Bar id:35384

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Champion Bartender Quality - Mistrzowska Obsługa Barmańska Bar

Champion Bartender Quality Ostatnio widziany wczoraj
577-540...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (6)
Kraków, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 23-04-2018
Liczba odwiedzin: 131

Oferta

''Jeśli naprawdę chcesz zachwycić swoich gości, jeśli pragniesz żeby na długo ten wieczór zapadł w ich pamięci wybierz prawdziwy mistrzowski duet.''

Champion Bartender Quality (CBQ) – To firma założona przez ludzi z prawdziwą pasją których celem jest tworzenie niesamowitej atmosfery i dawanie niezapomnianych emocji podczas wyjątkowych wydarzeń. Wiedza, doświadczenie oraz nasze osiągnięcia składają się na naszą unikatowość. Nasz zespół ciągle idzie z duchem czasu poprzez wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów i składników do tworzenia nowych, innowacyjnych koktajli, które oczarowują naszych gości. Natomiast patrząc wstecz CBQ może szczycić się wieloma osiągnięciami na licznych, krajowych i międzynarodowych konkursach co bezpośrednio wiążę się z posiadaniem umiejętności zaspokojenia potrzeb każdego gościa.

CBQ łączy dwie fundamentalne dziedziny świata barmańskiego:

Pierwsza z nich to barmaństwo klasyczne pokazujące kunszt pracy barmana podczas przygotowywania cocktaili z zachowaniem pełnych standardów podczas obsługi gości przy barze, wręcz nawiązujące do najwyższego poziomu savoir-vivre.

Natomiast druga to barmaństwo flair..Flair czyli styl pracy za barem który pozwala obsługiwać gości sprawnie i nietuzinkowo, to efektowny pokaz, w trakcie którego barman żongluję butelkami, szklankami, lodem czy przyborami barmańskimi. Flair to nie tylko sztuka dla sztuki – efektem końcowym jest zawsze gotowy cocktail.

Wojciech Urbański WORLD CHAMPION
Przygodę z barmaństwem zaczął w 2006 roku, przeprowadzając się do Krakowa. W ciągu ostatnich dwunastu lat przeszedł wiele etapów pracy za barem. Począwszy od stanowiska barmana w hotelach *** do *****, pubów, klubów i cocktail barów. Jest ambitnym człowiekiem, który stale doskonali swoje umiejętności. Każdego dnia zajmuje się szkoleniem ludzi z dziedziny miksologii, towaroznawstwa oraz dekoracji. Wojciech ukończył Krakowską Szkołę Barmanów, zdobył kursy barmańskie I i II stopnia oraz odbył wiele szkoleń w kraju i na całym świecie. Ukończył jako nieliczny barman pochodzący z polski prestiżowy, elitarny kurs THE EUROPEAN ELITE BARTENDERS COURSE (JWC), gdzie wrócił do kraju z dwiema statuetkami. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Polski i Światowych Barmanów. Menadżer jedynego w Polsce projektu opierającego się o koktajle bezalkoholowe zwane „ mocktailami”. Regularnie bierze udział w zawodach barmańskich. Jego największym osiągnięciem jest zdobycie pierwszego złotego medalu na World Cocktail Championship w RPA, złoty medal Monin Cup w Paryżu, dwukrotny vice mistrz świata w koktajklach bezalkoholowych Mattoni Cup ,czterokrotny zdobywca tytułu mistrza polski Calvados Nouvelle Vouge. Historyczny barman polskiej sceny barowej, o czym świadczą jego tytuły i zdobyte doświadczenie zawodowe. Jeśli można powiedzieć o żyjącym człowieku „ człowiek legenda „ to właśnie o nim. Obecnie pracuje jako szkoleniowiec, wykładowca oraz jest ambasadorem najlepszego koniaku na świecie „Hennessy”.

International Bartender Association World Champion 2014 Cape Town
World Champion Monin Cup 2011 Paris
I Place IWCC 2014 – Cremesso Group
I Place IWCC 2017 – Hennessy Group
Vice World Champion Mattoni Grand Drink 2015 Prague
Vice World Champion Mattoni Grand Drink 2014 Prague
- Best Decoration
- Best Innovation
- Best Design
Vice Champion De Kuyper Poland Team Rotterdam
Polish Champion 2014,2015,2016
Polish Champion Calvados 2011, 2013, 2014. 2015
Experto de Ron Bacardi Bartender of the Year 2011
II place Riga Black Balsam Challenge
II Place Hofex Championship Hong Kong
III World Champion Mattoni Grand Drink 2013 Prague


Robert Piasecki POLISH CHAMPION
Młody bardzo kreatywny reprezentant pokolenia barmańskiego który pomimo swojego wieku może pochwalić się wieloma osiągnięciami na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Pasję postanowił zacząć rozwijać wyjeżdżając za granicę pracując w jednej z największych firm konsultingowych na Wyspach gdzie poszerzył swoje zdolności. Po powrocie nadal podążał swoją ścieżką rozwoju poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach prowadzonych przez najbardziej cenionych trenerów i czołowych postaci w branży. W międzyczasie tworzył kulturę cocktailową w hotelach i cocktail barach. Od tego momentu zrozumiał, że barmaństwo jest drogą jego życia, która pozwala mu spotkać wielu ludzi, poznać nowych przyjaciół i zdobyć nowe umiejętności oraz niezwykłe doświadczenia.

Champion Calvados Nouvelle Vouge 2018
Polish Champion 2017
I place Monin Cup 2016
I place Stolichnaya Cocktail Competition, Manchester
III place International Cocktail Contest, Stuttgart
Monin Cup 2016 World Championship finalist, Paris

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Champion Bartender Quality - Mistrzowska Obsługa Barmańska Bar id:35384
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Paweł
Paweł
(5)
Dodano: 01-05-2018
Data imprezy: 14-04-2018
Miejscowość: Nowy Sącz
Jeżeli szukacie barmanów na swoje przyjęcie to wybór może być tylko jeden, profesjonalizm od samego początku do końca, prawdziwi mistrzowie ! Pyszne koktajle którymi zadowalali każdego gościa. Serdecznie polecam!!!
Barbara
Barbara
(5)
Dodano: 25-04-2018
Data imprezy: 21-04-2018
Miejscowość: Sanok
Dzień ślubu, to bardzo ważny dzień w życiu, nowym, wspólnym życiu dwojga młodych, zakochanych w sobie ludzi. Każdy szczegół w tym dniu jest najważniejszy, nawet ten najdrobniejszy. Dlatego jeżeli zastanawiacie się, Drodzy odbiorcy, czy ogarniać na ten dzień barmana z całym jego asortymentem to mówię zdecydowanie tak. Ale nie należy brać byle kogo. Niech będzie to ktoś sprawdzony, doświadczony, kto kocha to co robi. Z całego serca polecam właśnie tą ekipę. To jakie drinki nam, naszym gościom weselnym zaoferowali, jakie przygotowali, pozostanie w pamięci na długo. A tak krócej, PETARDA !!!! Jesteście najlepsi :D
Magdalena
Magdalena
(5)
Dodano: 25-04-2018
Data imprezy: 21-07-2017
Miejscowość: Niepołomice
Każdy chce by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Wybierając obsługę stawiamy na taką, która sprawi, że nasze wesele będzie na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić tych dwóch Panów. Wojtek i Robert to profesjonaliści w każdym calu. Podchodzą do tego z wielką pasją i to sprawia, że dzięki Nim dzień naszego ślubu staje się magiczny. Polecam!
Beata
Beata
(5)
Dodano: 25-04-2018
Data imprezy: 24-03-2018
Miejscowość: Nowy Sącz
Absolutnie profesjonalna obsługa. Każdy pomysł i propozycja są brane pod uwagę - bardzo indywidualne podejście do klienta ;)
Joanna
Joanna
(5)
Dodano: 25-04-2018
Data imprezy: 13-08-2017
Miejscowość: Chełmiec
NAJLEPSI !!!!!!! Gorąco polecam !!!
Alicja
Alicja
(5)
Dodano: 25-04-2018
Data imprezy: 10-03-2018
Miejscowość: Nowy Sącz
Pełen profesjonalizm w prawdziwym tego słowa znaczeniu! To jedyna ekipa która może pochwalić się takimi osiągnięciami a to co robią za barem to istna magia! Oprócz karty drinków , chłopaki sami kreatywnie tworzą przepyszne smaki które zaskakują każdego. Sposób podania jest oszałamiający, muszę przyznać że widziałam wiele barów weselnych ale to co zobaczyłam u nich to naprawdę poziom prawdziwych Mistrzów! Goście do dziś wspominają drinki oraz niesamowity pokaz! Dziekujemy Wam! Jesteście najlepsi! !
Alicja&Konrad; ❤

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.