Zobacz zdjęcia (5)
World Champion Bar Catering - Champion Bartender Quality, Kraków - zdjęcie 1
World Champion Bar Catering - Champion Bartender Quality, Kraków - zdjęcie 2 World Champion Bar Catering - Champion Bartender Quality, Kraków - zdjęcie 3 World Champion Bar Catering - Champion Bartender Quality, Kraków - zdjęcie 4 World Champion Bar Catering - Champion Bartender Quality, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

World Champion Bar Catering - Champion Bartender Quality id:35384

Kraków, małopolskie

O nas

''Jeśli naprawdę chcesz zachwycić swoich gości, jeśli pragniesz żeby na długo ten wieczór zapadł w ich pamięci wybierz prawdziwy mistrzowski duet.''

Champion Bartender Quality (CBQ) – To firma założona przez ludzi z prawdziwą pasją których celem jest tworzenie niesamowitej atmosfery i dawanie niezapomnianych emocji podczas wyjątkowych wydarzeń. Wiedza, doświadczenie oraz nasze osiągnięcia składają się na naszą unikatowość. Nasz zespół ciągle idzie z duchem czasu poprzez wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów i składników do tworzenia nowych, innowacyjnych koktajli, które oczarowują naszych gości. Natomiast patrząc wstecz CBQ może szczycić się wieloma osiągnięciami na licznych, krajowych i międzynarodowych konkursach co bezpośrednio wiążę się z posiadaniem umiejętności zaspokojenia potrzeb każdego gościa.

CBQ łączy dwie fundamentalne dziedziny świata barmańskiego:

Pierwsza z nich to barmaństwo klasyczne pokazujące kunszt pracy barmana podczas przygotowywania cocktaili z zachowaniem pełnych standardów podczas obsługi gości przy barze, wręcz nawiązujące do najwyższego poziomu savoir-vivre.

Natomiast druga to barmaństwo flair..Flair czyli styl pracy za barem który pozwala obsługiwać gości sprawnie i nietuzinkowo, to efektowny pokaz, w trakcie którego barman żongluję butelkami, szklankami, lodem czy przyborami barmańskimi. Flair to nie tylko sztuka dla sztuki – efektem końcowym jest zawsze gotowy cocktail.

Wojciech Urbański WORLD CHAMPION
Przygodę z barmaństwem zaczął w 2006 roku, przeprowadzając się do Krakowa. W ciągu ostatnich dwunastu lat przeszedł wiele etapów pracy za barem. Począwszy od stanowiska barmana w hotelach *** do *****, pubów, klubów i cocktail barów. Jest ambitnym człowiekiem, który stale doskonali swoje umiejętności. Każdego dnia zajmuje się szkoleniem ludzi z dziedziny miksologii, towaroznawstwa oraz dekoracji. Wojciech ukończył Krakowską Szkołę Barmanów, zdobył kursy barmańskie I i II stopnia oraz odbył wiele szkoleń w kraju i na całym świecie. Ukończył jako nieliczny barman pochodzący z polski prestiżowy, elitarny kurs THE EUROPEAN ELITE BARTENDERS COURSE (JWC), gdzie wrócił do kraju z dwiema statuetkami. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Polski i Światowych Barmanów. Menadżer jedynego w Polsce projektu opierającego się o koktajle bezalkoholowe zwane „ mocktailami”. Regularnie bierze udział w zawodach barmańskich. Jego największym osiągnięciem jest zdobycie pierwszego złotego medalu na World Cocktail Championship w RPA, złoty medal Monin Cup w Paryżu, dwukrotny vice mistrz świata w koktajklach bezalkoholowych Mattoni Cup ,czterokrotny zdobywca tytułu mistrza polski Calvados Nouvelle Vouge. Historyczny barman polskiej sceny barowej, o czym świadczą jego tytuły i zdobyte doświadczenie zawodowe. Jeśli można powiedzieć o żyjącym człowieku „ człowiek legenda „ to właśnie o nim. Obecnie pracuje jako szkoleniowiec, wykładowca oraz jest ambasadorem najlepszego koniaku na świecie „Hennessy”.

International Bartender Association World Champion 2014 Cape Town
World Champion Monin Cup 2011 Paris
I Place IWCC 2014 – Cremesso Group
I Place IWCC 2017 – Hennessy Group
Vice World Champion Mattoni Grand Drink 2015 Prague
Vice World Champion Mattoni Grand Drink 2014 Prague
- Best Decoration
- Best Innovation
- Best Design
Vice Champion De Kuyper Poland Team Rotterdam
Polish Champion 2014,2015,2016
Polish Champion Calvados 2011, 2013, 2014. 2015
Experto de Ron Bacardi Bartender of the Year 2011
II place Riga Black Balsam Challenge
II Place Hofex Championship Hong Kong
III World Champion Mattoni Grand Drink 2013 Prague


Robert Piasecki POLISH CHAMPION
Młody bardzo kreatywny reprezentant pokolenia barmańskiego który pomimo swojego wieku może pochwalić się wieloma osiągnięciami na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Pasję postanowił zacząć rozwijać wyjeżdżając za granicę pracując w jednej z największych firm konsultingowych na Wyspach gdzie poszerzył swoje zdolności. Po powrocie nadal podążał swoją ścieżką rozwoju poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach prowadzonych przez najbardziej cenionych trenerów i czołowych postaci w branży. W międzyczasie tworzył kulturę cocktailową w hotelach i cocktail barach. Od tego momentu zrozumiał, że barmaństwo jest drogą jego życia, która pozwala mu spotkać wielu ludzi, poznać nowych przyjaciół i zdobyć nowe umiejętności oraz niezwykłe doświadczenia.

IDAC World Champion
Polish Champion 2017,2018
I place Monin Cup 2016
I place Stolichnaya Cocktail Competition, Manchester
III place International Cocktail Contest, Stuttgart
Monin Cup 2016 World Championship finalist, Paris

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie Champion Bartender Quality (10)

World Champion Bar Catering - Champion Bartender Quality id:35384
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-05-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krakow
Data dodania: 14-07-2019

Panowie z Champion Bartender Quality byli wisieńką na torcie naszej imprezy weselnej. Uratowali życie wielu znajomym i rodzienie z zagranicy jako że oferowali alternatywę do wódki, ale i wiele Polaków chętnie wracało do baru :) Goście nie mogą się nachwalić jak pyszne były wasze działa sztuki bo inaczej nie można nazwać waszych koktaji i drinków - są dopracowane do perfekcji. Ze strony panów był pełen profesjonalizm, przypiękny rustykalny bar, świetny kontakt i duża elastyczność. Dziękujemy i polecamy

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Kraków
Data dodania: 24-06-2019

Chcecie mieć na swoim weselu PROFESJONALNYCH barmanów? Ludzi z pasją? Którzy kochają to co robią i poświęcają się temu w 100% ? BIERZCIE ICH W CIEMNO! Wojtek i Patryk obsługiwali nasze wesele. Kolejki do chłopaków - OGROMNE! wygląd i smak drinków - OBŁĘDNE! podejście do klienta - na NAJWYŻSZYM poziomie! Dziękujemy Wam jeszcze raz, że uczyniliście nasze wesele wyjątkowym! To był zaszczyt, że byliście wtedy z nami!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2019
Kraków
Data dodania: 30-05-2019

Długo zastanawialiśmy się czy skorzystać z obsługi barmańskiej na weselu, a jeżeli tak to z której. Całe szczęście, że spotkaliśmy Champion Bartender Quality na wcześniejszym weselu i bez zastanowienia zarezerwowaliśmy termin.
Polecamy w 100%!! Perfekcyjna obsługa, pyszne drinki 🤩, klasa barmanów i podejście do gości bez zarzutów! Menu dostosowane pod klimat, porę roku i konkretne preferencje alkoholowe gości! Panowie uśmiechnięci i widać, że jest to ich pasja i lubią to co robią. Na pewno zdecydowalibyśmy się na Champion Bartender Quality jeszcze raz bez chwili namysłu! Mamy nadzieję, że trafimy jeszcze na jakieś wesele z Wami!
Dziękujemy i pozdrawiamy 🍹
Ewa i Łukasz 😉

E
Ewelina Rak
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wielkie Drogi
Data dodania: 04-05-2019

Wszystkim z całego serca polecamy Champion Bartender Quality. Profesjonalizm w każdym calu. Zaproszenie Champion Bartender Quality na nasze wesele to jedna z najlepszych decyzji związanych z organizacją – Dziękujemy, że byliście z nami w tym szczególnym dla nas dniu, że dzieliliście się z nami swoją pasją, uśmiechem i sercem włożonym w każdy koktajl. Champion Bartender Quality to najzdolniejsi barmani, przepyszne i pomysłowe koktajle oraz genialny pokaz barmański, który udowodnił, że robią go ludzie z ogromnym zamiłowaniem do barmaństwa, wielkim sercem i dużą dawką humoru, to była petarda!
Pozdrawiamy serdecznie
Ewelina i Kuba

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Nowy Sącz
Data dodania: 01-05-2018

Jeżeli szukacie barmanów na swoje przyjęcie to wybór może być tylko jeden, profesjonalizm od samego początku do końca, prawdziwi mistrzowie ! Pyszne koktajle którymi zadowalali każdego gościa. Serdecznie polecam!!!

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Sanok
Data dodania: 25-04-2018

Dzień ślubu, to bardzo ważny dzień w życiu, nowym, wspólnym życiu dwojga młodych, zakochanych w sobie ludzi. Każdy szczegół w tym dniu jest najważniejszy, nawet ten najdrobniejszy. Dlatego jeżeli zastanawiacie się, Drodzy odbiorcy, czy ogarniać na ten dzień barmana z całym jego asortymentem to mówię zdecydowanie tak. Ale nie należy brać byle kogo. Niech będzie to ktoś sprawdzony, doświadczony, kto kocha to co robi. Z całego serca polecam właśnie tą ekipę. To jakie drinki nam, naszym gościom weselnym zaoferowali, jakie przygotowali, pozostanie w pamięci na długo. A tak krócej, PETARDA !!!! Jesteście najlepsi :D

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2017
Niepołomice
Data dodania: 25-04-2018

Każdy chce by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Wybierając obsługę stawiamy na taką, która sprawi, że nasze wesele będzie na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić tych dwóch Panów. Wojtek i Robert to profesjonaliści w każdym calu. Podchodzą do tego z wielką pasją i to sprawia, że dzięki Nim dzień naszego ślubu staje się magiczny. Polecam!

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-03-2018
Nowy Sącz
Data dodania: 25-04-2018

Absolutnie profesjonalna obsługa. Każdy pomysł i propozycja są brane pod uwagę - bardzo indywidualne podejście do klienta ;)

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 2758

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie