Zobacz zdjęcia (5)
ChwilaMomentFilm | film i trailer, Wrocław - zdjęcie 1
ChwilaMomentFilm | film i trailer, Wrocław - zdjęcie 2 ChwilaMomentFilm | film i trailer, Wrocław - zdjęcie 3 ChwilaMomentFilm | film i trailer, Wrocław - zdjęcie 4 ChwilaMomentFilm | film i trailer, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

ChwilaMomentFilm | film i trailer id:17004

Wrocław, dolnośląskie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
690-022...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Opowiadanie historii to nasza pasja, którą chcemy się z Wami dzielić. Idziemy z duchem czasu, podążamy za nowymi trendami, słuchamy Waszych oczekiwań i sugestii. Przy największej dbałości o szczegóły skupiamy się na uchwyceniu ciekawych ujęć, pokazujących wszystkie ważne momenty z różnej perspektywy. Po połączeniu ich w całość powstaje ponadczasowy, dynamiczny reportaż i trailer. Podczas każdego ślubu pracuje dwóch operatorów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy doświadczoną ekipą, pracującą przy projektach ślubnych i komercyjnych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta jest elastyczna cenowo w zależności od preferencji klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Jesteśmy członkiem The Worldwide Event Videographers Association. To grupa profesjonalnych filmowców ślubnych z całego świata.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy od przygotowań do zakończenia oczepin. Nie mamy sztywno ustalonych godzin i dostosowujemy się do potrzeb klientów, ale zazwyczaj zaczynamy ok. 12.00 i kończymy ok. 1.00.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, przyjęcie weselne do oczepin.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Przygoda z filmowaniem rozpoczęła się od pracy w telewizji ok. 12 lat temu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od ok. 10 lat. Na własnej działalności od 2014 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy poznawać nowych ludzi, zwyczaje i tradycje różnych kultur. Jesteśmy ciekawi świata i ciągle szukamy nowych rozwiązań i inspiracji.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na lustrzankach i bezlusterkowcach (Panasonic LUMIX, CANON, SONY). Ponadto używamy dodatkowego rejestratora dźwięku, statywów i stabilizatorów obrazu.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Żeby osiągnąć odpowiedni efekt końcowy niezbędne jest jest nagranie obrazu i dźwięku w odpowiedniej jakości.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługa realizowana jest zazwyczaj przez dwóch operatorów. W zależności od potrzeb produkcji możliwe jest zwiększenie liczby operatorów pracujących przy nagraniu.

Jak ubieramy się na wesele?

W dniu ślubu jesteśmy ubrani elegancko. W zależności od pogody jest to koszula lub/i kamizelka lub/i marynarka. Oczywiście długie spodnie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy materiał oddajemy na spersonalizowanym pendrive lub/i udostępniamy do pobrania link.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Oczekiwanie na gotowy materiał zależy od ilości zleceń w danym okresie. Zazwyczaj 3-4 miesiące jeśli wesele jest w sezonie letnim.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy uprawnienia do fotografowanie i filmowania w kościołach.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona używanego przy realizacji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Lubimy podróżować i cieszymy się na każdą sesję zagraniczną.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się być jak najmniej widoczni w trakcie nagrywanie. Wtedy film wychodzi najbardziej naturalnie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Istnieje możliwość dostosowania oferty do oczekiwań.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Pracowaliśmy w różnych warunkach pogodowych. Przetrwaliśmy burze i upały bez utraty jakości materiału.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Przy realizacji wesel wykorzystujemy sprzęt, któremu słabe oświetlenie nie straszne.

Ciekawostki na nasz temat.

Nagrywaliśmy nasze materiały kilka kilometrów nad ziemią i także ponad kilometr pod powierzchnią.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie (16)

ChwilaMomentFilm | film i trailer id:17004
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Pailina i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2021
Trzebnica
Data dodania: 25-02-2022

Na początku chcieliśmy podziękować jeszcze raz ekipie Chwila Moment Film za reportaż oraz Trailer Ślubny. Kontakt z ta firmą był od początku bardzo dobry, szybko doszliśmy do porozumienia a nasze oczekiwania zostały spełnione. Podczas ślubu jak i wesela czuliśmy się objęci profesjonalną obsługa, Panowie byli niezauważalni podczas swojej pracy.
Po otrzymaniu materiałów filmowych, mieliśmy możliwość korekty wybranych przez nas fragmentów. Poprawki zostały bardzo szybko wprowadzone. Jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy z czystym sumieniem polecić Chwila Moment Film przyszłym nowożeńcom.

O
Ola i Mati
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Bolesławiec
Data dodania: 22-01-2022

Ślub to najpieknieszy dzień w życiu:) Chcieliśmy z tego dnia zapamiętać jak najwięcej, dlatego bez chwili zastanowienia zdecydowaliśmy się na ChwilaMoment :) Dzięki nim mamy piękną pamiątkę pełną prawdziwych emocji i przeżyć.

Są bardzo profesjonalni, słowni a podczas wesela poruszali się w taki sposób, że nawet ich nie było widać- za to Oni widzieli wszystko 😁 i w cudowny sposób to pokazali.

Polecamy i dziękujemy z całego serducha ❤❤❤

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2021
Ćmińsk
Data dodania: 13-12-2021

Czekaliśmy chwilę z dodaniem opinii, aby sprawdzić jaka będzie reakcja naszych gości po obejrzeniu filmu ze ślubu i wesela. Nie było dla nas dużym zaskoczeniem, gdy zobaczyliśmy szczere uśmiechy i łzy wzruszenia u naszych bliskich w trakcie oglądania nagrania. My sami gdy pierwszy raz oglądaliśmy film byliśmy przeszczęśliwi (i równie wzruszeni), że grupa ChwilaMomentFilm w tak cudowny sposób wykonała nam pamiątkę z TEGO dnia. Jakość filmu - nienaganna. Kontakt z Jackiem - na najwyższym poziomie. Nasze prośby i sugestie - uwzględnione. W dniu ślubu - niewidoczni, także jeśli ktoś stresuje się obecnością kamery to z chłopakami z ChwilaMoment nie doświadczy żadnego stresu.

Panowie, jesteście bardzo profesjonalni i warci każdej złotówki. Dziękujemy, że przejechaliście dla nas kawał Polski. Dziękujemy za dobrą energię i ciężką pracę. Dziękujemy za Wasze starania i życzymy wielu zleceń!
Ola i Łukasz

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Dębniki
Data dodania: 12-09-2021

Współpraca z Chwila Moment to czysta przyjemność! Zespół fantastycznych profesjonalistów! Kontakt od pierwszej rozmowy doskonały! :-) Wybraliśmy Chwila Moment ze względu na to, że potrafią uchwycić na filmach ludzi - ich emocje, wrażenia i uśmiechy. Trailer jak i film, które dostaliśmy (niedługi czas oczekiwania) przepełnione są ujęciami tętniącymi życiem. Panowie kamerzyści, mimo że podczas ślubu i wesela całkowicie niewidoczni, to uchwycili każdy moment. Duży plus również za bardzo czyste nagrania dźwięku i za elegancki ubiór zespołu! :-) Polecamy serdecznie!!! :-)

M
Martyna i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2021
Kościan
Data dodania: 22-07-2021

Rewelacyjna oprawa filmu, muzyka i jakość. Super kontakt. Szybka realizacja-dłuższe wideo i trailer otrzymaliśmy po 3 tygodniach. Uchwycone zostały wszystkie najważniejsze momenty naszego wyjątkowego dnia. Dzięki ChwilaMomentFilm mamy wspaniałą pamiątkę na cały życie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i oczywiście polecamy! :)
Martyna i Krystian :)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-10-2019
Legnica
Data dodania: 17-01-2020

Nie możemy wyjść z podziwu! Od pierwszego kontaktu otrzymaliśmy 100 % serwis.Nie trzeba było panikowac że brak kontaktu, że coś pójdzie nie tak...W dniu ślubu Panowie byli częścią uroczystości, eleganccy, uśmiechnięci, jakby świętowali razem z nami. Jedną z pierwszych informacji jaka mi udzieli to jak się ma Pan Młody :) A później już poszło, byli obok a niewidoczni. Nie wchodzili w drogę, nie narzucali się z kamera a byli wszędzie gdzie potrzeba. Bez problemu porozumieli się z Polskimi i Irlandzkimi goścmi i przedstawili najlepszą pamiatke na całe życie z naszego dnia. Muzyka i oprawa filmu rewelacyjne przy wysokiej jakości nagrania-Nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni.

P
Patrycja i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Karpacz
Data dodania: 12-01-2020

Uchwycenie najważniejszych momentów w najważniejszym dniu to nie lada zadanie. Chłopaki z ChwilaMomentFilm poradzili sobie rewelacyjnie! Nie potrafię stwierdzić ile razy oglądaliśmy już film, ale za każdym razem chce się jeszcze więcej. Montaż jest wprost genialny, od początku do końca jest pięknie skomponowany, uchwycone zostały momenty, na których nam zależało. Każdy kto ogląda nasz film odnajduje w nim coś dla siebie i odkrywa to, czego nie dostrzegł osobiście, co daje wiele radości.
Ponadto chłopaki potrafią dostosować się do każdej sytuacji, nie ma problemu z umówieniem się, wszystko co było uzgodnione zostało zrealizowane.
Dziękujemy Wam jeszcze raz, że byliście z nami tego dnia i klatka po klatce stworzyliście przepiękne wspomnienia, które stały się najlepszą pamiątką! 🎥❤️

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Boszkowo-Letnisko
Data dodania: 30-12-2019

Me and my husband came all the way from Norway to have a wedding in Poland. We got such good help from Jacek, his wife and also his college. The trailers and the movie from the wedding we had had such a great story, extremely good quality and Jacek was so helpful from the beginning , but also long after .I could not have asked for a better person to make a movie for my wedding. We are extremely happy with our result and so are our guest and family. Even my mother liked Jacek, even though she is afraid of cameras. We love everything about jacek and his team.And are so greatful for finding someone with such passion for his work and customers. Thank you such much , Monika & Rasmus from Norway

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Wrocław, , 50-078, woj. dolnośląskie
690-022...
liczba odwiedzin: 9361
Zadzwoń
690-022...
Napisz

Popularne miasta w okolicy