Zobacz zdjęcia (2)
Ciężki Dym. Fontanny iskier :) Pierwszy taniec w chmurach :), Rokity - zdjęcie 1
Ciężki Dym. Fontanny iskier :) Pierwszy taniec w chmurach :), Rokity - zdjęcie 2
1 / 2

Ciężki Dym. Fontanny iskier :) Pierwszy taniec w chmurach :) id:47933

Rokity, pomorskie

O nas

Taniec w chmurach, ciężki dym na pierwszy taniec Młodej Pary podczas przyjęcia weselnego.
Od 2017 roku, na popularności zyskał efekt ciężkiego dymu, wykorzystywanego do ozdobienia pierwszego tańca Młodej Pary. Choć maszyny do ciężkiego dymu znane są od wielu lat, to dopiero od niedawna zaczęto produkować “w korzystnej cenie” urządzenia wytwarzające w krótkim czasie ogromną ilość ciężkiego dymu, wystarczającego na pokrycie sali na 200 osób przez co najmniej 4 – 6 minuty. Do wytworzenia ciężkiego dymu maszyna wyposażona została w grzałki, które podgrzewają odpowiednią ilość wody, do ustalonej temperatury, następnie wsypuje się do niej suchy lód i rozpoczyna wspaniały spektakl “tańca w chmurach” z udziałem Młodej Pary.

Dla tych którzy nie wiedzą czym jest suchy lód (Wikipedia):

Suchy lód – zestalony dwutlenek węgla. Jest stosowany w chłodnictwie, samodzielnie lub jako składnik mieszanin oziębiających. Otrzymywany przez rozprężanie ciekłego dwutlenku węgla, następnie może zostać formowany przez prasowanie. W warunkach normalnych suchy lód nie topi się, lecz sublimuje.

Ciężki dym na pierwszy taniec – jak zamówić ?
Jeżeli zależy Wam na niepowtarzalnym efekcie przy pierwszym tańcu, jakim są niewątpliwie ogromne ilości kłębów śnieżno białego dymu tuż przy nogach – napiszcie do mnie klikając w zakładkę Kontakt lub poprzez znajdujący się na dole numer kontaktowy.

Dużo Młodych Par wybiera taniec w chmurach, choćby dlatego, że zakrywa on stopy i nie widać ewentualnych pomyłek podczas tańczenia. To kolejna doceniona zaleta ciężkiego dymu. Dym jest bezzapachowy, niealergiczny, znika bez śladu – i co najważniejsze nie powoduje uszkodzeń czegokolwiek na parkiecie i w całej restauracji!

W Listopadzie do takiego pokazu dołączyłem fontanny iskier co dają niesamowity efekt łącznie z pokazem ciężkiego dymu, piękne 2-3 metrowe fontanny iskier które zostają wystrzelone podczas refrenu czy przy jakiś dodatkowych efektach w tańcu. Naprawdę robi to duże wrażenie pośród gości oraz pary młodej

Fontanny iskier można również wykorzystać przy wejściu na sale w porze zimowej gdy jest ciemno co daje tez super efekt.

Są to fontanny specjalnie dostosowane do użytku wewnętrznego , które są bezpieczne dla otoczenia i nie dają żadnego zapachu.

Jeśli szukasz fachowej obsługi która sprawi ze będzie to wasz wymarzony pierwszy taniec ? Dzwon lub pisz :)
Sprawdź dostępność terminu i zapoznaj się z ofertą na rok 2021. Zapraszamy do kontaktu

liczba odwiedzin: 1397

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie