Zobacz zdjęcia (5)
The Best Atrakcje - Ciężki dym na pierwszy taniec z suchego lodu, Rzeszów - zdjęcie 1
The Best Atrakcje - Ciężki dym na pierwszy taniec z suchego lodu, Rzeszów - zdjęcie 2 The Best Atrakcje - Ciężki dym na pierwszy taniec z suchego lodu, Rzeszów - zdjęcie 3 The Best Atrakcje - Ciężki dym na pierwszy taniec z suchego lodu, Rzeszów - zdjęcie 4 The Best Atrakcje - Ciężki dym na pierwszy taniec z suchego lodu, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

The Best Atrakcje - Ciężki dym na pierwszy taniec z suchego lodu id:46298

Rzeszów, podkarpackie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Ciężki dym podczas Waszego pierwszego tańca nada wyjątkowego uroku chwili, którą przeżywa się przecież raz w życiu! Może podkreślić piękno tańca, jak i zatuszować niechciane błędy. Gwarantuje świetny efekt na żywo, i z pewnością Wasi goście zapamiętają Wasz pierwszy taniec na długie lata.Ta usługa z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i z pewnością ten trend wśród par młodych nie zmaleje. Nic dziwnego, ponieważ dobrze wykonany ciężki dym, stanowi wspaniałą atrakcję podczas wesela
Ciężki dym Rzeszów, całe Podkarpacie i sąsiadujące województwa.
Naszą ofertę realizujemy na terenie Rzeszowa i okolic, ale także na terenie całego Podkarpacia oraz sąsiadujących województw.
Nasza oferta daję wam gwarancję 100% zadowolenia. Ponieważ posiadamy jedną z najlepszych maszyn wśród wytwornic ciężkiego dymu, i działamy w branży weselnej już przez dłuższy czas. Ciężki dym uzyskujemy w wyniku sublimacji suchego lodu. Wytwarzany dym jest bezpieczny, bezwonny nie zostawia śladów na parkiecie i ubraniach, unosi się maksymalnie na wysokość ud dzięki czemu nie włącza czujników dymu.

Decydując się na naszą ofertę ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca macie wybór. Można to zrobić budżetowo, zaoszczędzając na obsłudze i ewentualnych kosztach dojazdu,ale w takim przypadku ryzykujecie tym, że osoba wyznaczona przez Was do obsługi maszyny. Ze względu na swój brak doświadczenia może nie podołać zadaniu, gdyż może np. zalać podłogę.

Natomiast wybierając obsługę macie gwarancję, że dym na pewno się uda. Zawsze przed wykonaniem usługi zwracamy się do par które mają choreografię o wcześniejsze jej wysłanie. Znajomość waszego układu pozwala nam podkreślić najważniejsze momenty podczas waszego tańca takie jak podnoszenia czy efektowne figury.

[ 500 zł ]

W ofercie posiadamy również dużo innych atrakcji które możecie znależć na naszej stronie :)

Zapraszamy Serdecznie

liczba odwiedzin: 1114

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie