Zobacz zdjęcia (5)
Ciężki Dym na Wesele, idealny na pierwszy taniec, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Ciężki Dym na Wesele, idealny na pierwszy taniec, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Ciężki Dym na Wesele, idealny na pierwszy taniec, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Ciężki Dym na Wesele, idealny na pierwszy taniec, Nowy Sącz - zdjęcie 4 Ciężki Dym na Wesele, idealny na pierwszy taniec, Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

Ciężki Dym na Wesele, idealny na pierwszy taniec id:22739

Nowy Sącz, małopolskie

O nas

Witamy !
Przedstawiamy Państwu naszą ofertę ciężkiego dymu – idealnego na pierwszy taniec weselny. Kompleksowa obsługa ciężkiego dymu wraz z dojazdem.

Często zastanawiacie się Państwo jak upiększyć swoje wesele, a dokładnie pierwszy taniec , który jest wstępem do Waszego wyjątkowego dnia.
Mamy na to odpowiedz . Ciężki dym to bardzo dobry pomysł !!!
Dym sprawi że podczas tańca poczujecie się Państwo jak w chmurach a efekt i zadowolenie zostanie w pamięci .
Taniec w chmurach jest idealny do urozmaicenia pierwszego tańca . Fotograf będzie miał możliwość zrobienia pięknych fotografii a goście będą oczarowani z występu Państwa młodych na parkiecie oraz efektu dymu .
Dym unosi się do kolan . Nie jest szkodliwy w zastosowaniu.
Nasze maszyny do ciężkiego dymu są bardzo wydajne i działają na suchy lód. Charakteryzują się wysoką sprawnością oraz niecodziennym efektem. Maszyny są bardzo mocne i świetnie sprawiają się w różnych warunkach ! Pierwsza faza wyrzutu ciężkiego dymu unosi się do kostek a druga faza wyrzutu ciężkiego dymu unosi się do kolan.

Ciężki Dym można stosować także do wjazdu Tortu weselnego na salę.

Działamy na terenie CAŁEJ MAŁOPOLSKI !
WOLNE TERMINY
Serdecznie polecamy i zapraszamy do skorzystania z oferty !

Oferujemy Atrakcyjne Ceny .

liczba odwiedzin: 3311

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie