Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (11)
Zobacz zdjęcia (11)
Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 1
Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 1 Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 2 Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 3 Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 4 Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 5 Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 6 Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 7
Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach, Bochnia - zdjęcie 8
1 / 11

Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach id:28624

Bochnia, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
574-494...

O nas

Pierwszy taniec jak z bajki? Para Młoda niczym na planie Tańca z Gwiazdami? To możliwe!

Dzięki wytwornicy ciężkiego dymu nadacie Państwo wyjątkowego uroku chwili, którą przeżywa się raz w życiu! Warto udekorować swój pierwszy taniec ciężkim dymem. Świetny efekt na żywo - robiący wielkie wrażenie na gościach oraz znakomite pamiątkowe zdjęcia i film.
Dym z wytwornicy nie podnosi się, a po kilku minutach po prostu znika. Dzięki zastosowaniu suchego lodu i zjawiska jego sublimacji powstaje wyjątkowo gęsta, całkowicie bezwonna i naturalna mgła.

Zadzwoń i zamów na swoje przyjęcie weselne wytwornicę ciężkiego dymu a resztę pozostaw nam. O umówionej godzinie, maszyna wraz z suchym lodem i operatorem zjawi się w miejscu gdzie odbywać się będzie przyjęcie weselne.

Oferujemy najwyższą jakość usługi w bardzo przystępnej cenie.
Klienci którzy skorzystają z naszej wytwornicy ciężkiego dymu oraz wypożyczą od nas napis LOVE otrzymają rabat.
Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach - film 1 Ciężki dym - pierwszy taniec w chmurach - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasze doświadczenie to setki realizacji w dziesiątkach lokali weselnych. Traktujemy to poważnie, bo to nasza praca.
W branży jesteśmy od ponad 10 lat, a usługi związane z ciężkim dymem świadczymy od 3 lat (praktycznie od kiedy była to nowość). Na podstawie takiego doświadczenia możemy świadomie świadczyć najlepsze usługi i służymy poradą przyszłym Parom Młodym.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Posiadamy jedne z najbardziej wydajnych wytwornic ciężkiego dymu dostępnych na rynku. Nie oszczędzamy na suchym lodzie i to właśnie można zauważyć w efekcie naprawdę gęstego ciężkiego dymu unoszącego się na sali.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Świadczymy kompleksowe usługi w sektorze atrakcji weselnych. Usługi świadczone przez nas w pakietach są atrakcyjne cenowo i jednocześnie najlepsze jakościowo. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej - wiemy jak zadbać o najwyższą jakość usług.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz ciężki dym jest absolutnie bezpieczny, bezwonny i nie wpływa na czujniki dymu. Dzieje się tak, ponieważ do jego wytworzenia suchy lód. Jest to zmrożony dwutlenek węgla, czyli składnik powietrza, który po ogrzaniu (w temperaturze pokojowej) rozpuszcza się w powietrzu. Nie korzystamy z wytwornic na chemiczne płyny.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Z punktu widzenia Pary Młodej i gości - to długość trwania pierwszego tańca. Tak naprawdę pracę zaczynamy dużo wcześniej - wybór i stały serwis wytwornic dymu, zorganizowanie suchego lodu oraz organizacja pracy to pierwsza część. W dniu wesela musimy zjawić się na sali ponad godzinę przed planowanym pierwszym tańcem, żeby przygotować wytwornicę do działania.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Pozytywne podejście i dbałość o szczegóły - chyba dzięki termu zaufało nam już setki Par Młodych.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Cały czas monitorujemy branżę ślubno-weselną, nie tylko w Polsce. Staramy się łapać gorące trendy i oferować je naszym klientom, również poszerzając ofertę o nowe usługi.

Opinie Wszystko na wesele (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wszystko na wesele

Nazwa firmy: Wszystko na wesele
Imię i nazwisko: Dawid Dudek
Adres: Bochnia, , 32-700, woj. małopolskie
574-494...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4654
Zadzwoń
574-494...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie