Zobacz zdjęcia (5)
CIĘŻKI DYM/ TANIEC W CHMURACH, Łódź - zdjęcie 1
CIĘŻKI DYM/ TANIEC W CHMURACH, Łódź - zdjęcie 2 CIĘŻKI DYM/ TANIEC W CHMURACH, Łódź - zdjęcie 3 CIĘŻKI DYM/ TANIEC W CHMURACH, Łódź - zdjęcie 4 CIĘŻKI DYM/ TANIEC W CHMURACH, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

CIĘŻKI DYM/ TANIEC W CHMURACH id:37628

Łódź, łódzkie

O nas

Czy chciałbyś aby twój pierwszy taniec wyglądał jakbyś tańczył w chmurach, a może chcesz zrobić ,,wielkie wejście’’??? Dzięki naszej wytwornicy dymu jest to możliwe. Ciężki dym unoszący się tuż nad podłogą stworzy niepowtarzalny efekt unoszenia się pary młodej nad ziemią, ale również umożliwi zrobienie wspaniałych zdjęć i nagrań z Twojego wymarzonego dnia w atmosferze pełnej uroku. Pomoże on również parom, którym pierwszy taniec spędza sen z powiek, ponieważ ukryje on niedociągnięcia, a uwidoczni to co najważniejsze czyli wasze szczęście. Jeśli chcesz zwiększyć wzruszenie podczas tańca z rodzicami na weselu efekt dymu na pewno w tym pomoże. Wytwornica nadaje się również do wielkiego wejścia prezesa lub jako super atrakcja dla najmłodszych uczestników.

Nasza wytwornica jest urządzeniem profesjonalnym, produkuje dym bezwonny, niepowodujący alergii, nieszkodliwy dla zdrowia, rozpływa się w krótkim czasie po użytkowaniu, nie pozostawiając żadnych śladów.

liczba odwiedzin: 1422

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie