Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Cocktail & Coffee Bar - Obsługa Baru - Pokaz Flair id:18743

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Cocktail & Coffee Bar - Obsługa Baru - Pokaz Flair

Ostatnio widziany 17-01-2018
506-130...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Rzeszów, podkarpackie
Data dodania: 28-01-2016
Liczba odwiedzin: 1103

Oferta

ZASKOCZCIE SWOICH GOŚCI PODCZAS ORGANIZACJI PRZYJĘCIA!!

PROFESJONALNY COCKTAIL BAR
gwarantujemy smaczne i oryginalnie wyglądające koktajle przyrządzone bezpośrednio przy gościach wg ich gustów smakowych lub wybrane ze specjalnego menu

POKAZ BARMAŃSKI FLAIR
efektowne show w wykonaniu barmana, który w nietypowy sposób żonglując i wykonując triki z użyciem butelek i sprzętu barmańskiego przygotuje drinki dla publiczności

OBSŁUGA COFFEE BARU
aromatyczna kawa przyrządzona przez baristę ze świeżo mielonych ziaren oraz efektowne wykończenie kaw mlecznych metodą latte art, rozbudzi nie tylko zmysły Państwa Gości


Dla Państwa zadowolenia oraz komfortu oferujemy swoje usługi w dwóch wersjach:

- Wariant 1 - Kompleksowa obsługa – w opcji tej zapewniamy profesjonalną obsługę koktajl baru od początku trwania przyjęcia do godziny drugiej. Zapewniamy całą aranżację miejsca - przywiezienie własnego baru mobilnego, sprzętu barmańskiego, jak również zapewniamy niezbędne szkło i kieliszki potrzebne do serwowania drinków. Produkty potrzebne do przygotowania koktajli zapewniają Państwo we własnym zakresie wg ustalonej listy (ewentualny niewykorzystany alkohol zostaje u Państwa)

- Wariant 2 – OPEN BAR - drinki bez ograniczeń!!!
W tym wariancie zapewniamy kompleksową organizację koktajl baru - Odciążamy Parę Młodą z wszelkich spraw z wiązanych z jego organizacją ( zapewniamy wszystkie niezbędne produkty wg ustalonej listy, mobilny bar oraz komplet szkła niezbędnego do serwowania napojów). Wszystkie koktajle serwowane są BEZ OGRANICZEŃ dla Państwa Gości (OPEN BAR przez cały czas trwania usługi bez ryzyka że czegoś zabraknie. (Pozostały alkohol zostaje u nas).

W każdej wersji czas trwania usługi: od początku imprezy do godziny 1.00
cena zawiera koszt dojazdu do 200 km

POKAZ BARMAŃSKI FLAIR czyli nietypowe przygotowywanie drinków - żonglerka butelkami, kubkami, shakerami, kostkami lodu itd. Podczas pokazu przygotowywane są kolorowe cocktaile, które rozdawane są publiczności. Pokaz barmański jest to SHOW i zawsze po jego zaprezentowaniu przeprowadzam konkurs z publicznością (np. rzucanie butelkami lub przygotowywanie cocktaili na czas). Pokaz barmański kończy się efektownym podpaleniem baru i płonącymi butelkami w powietrzu.

Jest to usługa wykonywana jako dodatkowa (samodzielna ) atrakcja lub w połączeniu z obsługą baru podczas trwania wesela.

COFFEE BAR
Smaczne i aromatyczne kawy przyrządzone ze świeżo palonego ziarna oraz dekoracyjne ich wykończenie (latte art) będą świetną atrakcją dla gości. Cieszą się one dużym powodzeniem jako alternatywa dla niezbyt smacznej kawy rozpuszczalnej.
Zapewniamy:
- obsługę baristyczną z całym potrzebnym sprzętem: ekspres, młynek, własne stanowisko pod sprzęt (nasz sprzęt działa mobilnie nie wymagając podłączenia stacjonarnego do wody co pozwala na swobodę w jego umieszczeniu)
- najwyższej jakości mieszanki kaw, mleko, syropy i pozostałe potrzebne dodatki

Cennik

Oferta nr 1
1000 / pokaz
CENA WSZYSTKICH USŁUG JEST USTALANA INDYWIDUALNIE I ZALEŻY W OSTATECZNEJ MIERZE OD ILOŚCI GOŚCI ORAZ USTALONEGO MENU KOKTAJLOWEGO. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A PRZEŚLEMY SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ CENOWĄ.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Warsztaty Miksologii
Imię:Waldemar
Nazwisko:Mucha
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:35-312

Nowe ogłoszenia