




Corvette samochód do ślubu id:44175
O nas
Samochód:
- Marka: Chevrolet
- Kolor: czarny
- cabrio
- sam prowadzisz
- zabytkowy
Dwuosobowy samochód sportowy Chevrolet Corvette 5,7l z 1979 roku na ślubu i/lub na plener. Pojazd jest unikatowy w kolorze czarnym z białą skórzaną tapicerką, niepowtarzalny, przyciągający uwagę nie tylko gości weselnych. Corvette gwarantuje niezapomniane wspomnienia oraz genialne zdjęcia z wesela, pleneru, których każdy Ci pozazdrości. Samochód ma demontowany twardy dach, który można w letni dzień w każdej chwili ściągnąć i uzyskać auto typu kabriolet.
W odróżnieniu od innych samochodów masz pewność, że za kilka lat twoje zdjęcia nadal będą jedyne w swoim rodzaju z unikalnym samochodem.
Opinie (6)
Samochód cudo! Robi niesamowite wrażenie na żywo z wyglądu jak i dźwięku! Wszystko na czas, pełen profesjonalizm, bardzo dziękuję i pozdrawiam! Polecam z całego serca :) !
Corvette samochód do ślubu bajecznie wygląda na tle polskich gór z piękną Młodą Parą :* Dzięki za opinie :)
Corvette samochód do ślubu - to był idealny prezent na ten wyjątkowy dzień! Samochód zrobił ogromne wrażenie na naszych gościach. Jeśli zależy Wam na efekcie "wow" to to jest idealny wybór! Samochód jest zadbany, właściciel miły, a zdjęcia z sesji plenerowej z corvette w tle wychodzą bajecznie :) Polecamy!
Dziękuję! Staramy się jak możemy :*
Polecam wynająć ten piękny samochód, zrobił duże wrażenie na gościach. Jazda Corvette bardzo przyjemna. Auto czyste i zadbane. Właściciel bardzo uprzejmy i punktualny. Jestem zadowolony z usług Marcina.
Dzięki za szczera opinie 😀
Serdecznie polecam! Samochód pierwsza klasa, wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem. Corvetta pięknie się prezentowała i dopełniła nasze wesele ☺ Mąż został świetnie przez Marcina- właściciela przeszkolony, dzięki czemu miał również wielką frajdę podczas prowadzenia samochodu. Corvetta dowieziona pod sam dom i odebrana z miejsca wesela, więc o nic się nie musieliśmy martwić. Aaaa i jest baaardzo fotogeniczna więc zdjęcia wyglądają super 😀Gorąco polecam!
Dziękuję za współpracę i piękną opinię :*
Szczerze polecam Marcina i jego Corvette! Wszystko zgodnie z ustaleniami, punktualnie i bezproblemowo, co przy organizacji wesela jest bardzo ważne :) Właściciel jest wyluzowany, pomaga rozładować stres przed imprezą, a sam samochód robi niesamowitą robotę :)
Zapewniam, że nie da się przejechać tym autem niezauważonym, wszyscy najpierw się rozglądają słysząc piękny bulgot silnika V8, a potem machają i uśmiechają się na widok Corvette z rejestracja 'Just married' ;) Goście weselni i oczywiście my jako Para Młoda byliśmy zachwyceni! Wszystko bardzo pozytywnie
:)) POLECAMY!!!
Dziękuję za tak piękną laurkę :*
Jeżeli zastanawiasz się nad klasykiem do ślubu, to weź w ciemno corvettę. Wrażenie jakie auto zrobiło na gościach, ludziach, którzy ciągle nam machali i pozdrawiali słysząc burczenie samochodu, no i oczywiście na nas jest nie do opisania! Auto jest bardzo zadbane, a frajda z jazdy niesamowita... Właściciel jest osobą bardzo kontaktową i pomocną, jescze raz dzięki Marcin ;)
Dziękuję za miłe słowa oraz wybranie naszej oferty. PS. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)