Czarodziejskie Lustro - Fotobudka inna niż wszystkie id:33749

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Turek, wielkopolskie
Data dodania: 06-02-2018
Liczba odwiedzin: 194

Oferta

Jeśli szukasz nieszablonowej atrakcji na Twoje wesele, uroczystość, przyjęcie, imprezę firmową, to proponuję fotobudkę - Czarodziejskie Lustro.

Magiczne zwierciadło przy pomocy kolorowych animacji i podpowiedzi głosowych wprowadzi Ciebie i Twoich Gości w czarodziejski świat lustrzanego odbicia, a po wszystkim „powie przecie - kto jest najpiękniejszy w świecie”.

Do rzeczy… Czarodziejskie Lustro to interaktywne, dotykowe, gadające lustro z animacjami. Każdy z obecnych gości oprócz zrobienia zdjęcia, może zamieścić pod nim swój podpis czy też złotą myśl i to wszystko przez ruch palcem po lustrze. Po wydruku jedno zdjęcie „ląduje” w księdze gości, drugie można zostawić sobie na pamiątkę lub wysłać na facebook’a.

To nie wszystko! Czarodziejskie Lustro na podstawie zrobionych zdjęć tworzy dla Ciebie gify, filmy. Cały materiał otrzymujesz drogą mailową. Nad pracą fotobudki czuwa animator, a do Twojej dyspozycji oddajemy gadżety, które podkreślą tę magiczną chwilę.

cena już od 799pln
Działamy w miastach: Turek, Konin, Kalisz, Sieradz, Słupca, Września, Poznań.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Czarodziejskie Lustro - Fotobudka inna niż wszystkie
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Turek
Kod:62-700

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.