Zobacz zdjęcia (16)
Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 1
Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 2 Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 3 Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 4 Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 5
Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 6
1 / 16

Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :) id:46466

Poznań, wielkopolskie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
512-247...
668-698...

O nas

Wita Was załoga - Ania, Filip oraz przygotowana specjalnie na Wasze wydarzenie - Drewno Budka. Fotobudki w stylu retro przy zachowaniu nowoczesnego wzoru; uniwersalne, a wciąż nietuzinkowe. Zachwycą Waszych gości - nie psują klimatu otoczenia, a tworzą kolejną, piękną dekorację. Szczególnie odnajdują się w stylach rustykalnym, retro, boho, ale nie tylko. Sami zobaczycie, zapraszamy serdecznie. :)

# DLA WAS #

Koncepcja Drewno Budki powstała z myślą o zagwarantowaniu Wam:

-- nie bylejakości, a precyzji i estetyki,
-- nie aluminium, a pięknego, dekoracyjnego drewna (bo fotobudka nie powinna psuć klimatu otoczenia, a stanowić dekorację),
-- nie tylko fotobudki, a również mini-aranżacji w drewnianej stylistyce,
-- nie amatorskiej, a profesjonalnej (i z humorem!) obsługi,
-- nie masowości, a personalizacji,
-- nie blaknących, a trwałych pamiątek na lata,
-- nie limitach i ograniczeniach, a tylu wydruków, ile dusza zapragnie,
-- po prostu - integracji gości, a tym samym rozkręcenia ważnego dla Was wydarzenia!

# OBSŁUGA URZĄDZENIA #

Prosta i intuicyjna. Choć każdy świetnie radzi sobie z obsługą Drewno Budki, jesteśmy z Wami w tym wyjątkowym dniu. Służymy pomocą, dodajemy otuchy, dbamy o wypełnienie księgi gości. Wy się bawicie, a my czuwamy nad przebiegiem zabawy przy fotobudce. Spodziewaj się nas 1h przed wydarzeniem - zmontujemy tak, żeby zacząć imprezę o czasie.

# ZDJĘCIA #

Nasza drukarka sublimacyjna wydrukuje odbitki od razu po ich wykonaniu. Odbitki z wyraźnymi sylwetkami i intensywnymi kolorami - to za sprawą zaufanej lustrzanki, wybranej do zadań specjalnych.:) Dodatkowo, wszystkie zdjęcia zachowamy w formie drewnianego pendrive’a i przekażemy Tobie po wydarzeniu. Wysoka jakość zdjęć pozwoli Ci wydrukować je ponownie w innym formacie. Limit zdjęć podczas imprezy? Nie znamy takich słów! Twoi goście wydrukują tyle, ile sobie zażyczą.

# GDZIE? #

Działamy na terenie Poznania i okolic, choć te "okolice" to de facto bardzo rozległy teren - od województwa wielkopolskiego, przez kujawsko-pomorskie, po lubuskie, a może i nawet dalej (załoga lubi podróżować). Także śmiało skontaktujcie się z nami, a my ocenimy możliwość dojazdu.

# OFERTA #

Oferta znajduje się poniżej. Natomiast pełne informacje znajdziecie po kontakcie z nami. Jak już będziecie wiedzieli, że to załoga ma uatrakcyjnić Waszą uroczystość - skontaktujcie się z nami przez portal, na Facebooku, telefonicznie lub mailowo. Sprawdzimy dostępność, dogramy możliwość dojazdu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i...ruszamy pełną załogą weselić się na Waszym pięknym wydarzeniu!

Ściskamy,
ekipa Drewno Budki

Oferta

Oferta

od 950 do 1300zł/ Wypożyczenie

Przygotowaliśmy trzy oferty, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. Nie są to jednak sztywne ramy. Jeśli masz inną wizję na pakiet, dostosowany do charakteru i rozmiaru Twojego wydarzenia, jesteśmy gotowi skonstruować ofertę spersonalizowaną. :)

CENNIK

1. Pakiet Minimum -> 2 godziny = 950 PLN (dojazd 30 km od Poznania, każda dodatkowa godzina wynajmu 250 zł)
2. Pakiet Standard -> 3 godziny = 1150 PLN (dojazd 50 km od Poznania, każda dodatkowa godzina wynajmu 200 zł)
3. Pakiet Premium -> 4 godziny = 1300 PLN (dojazd 70 km od Poznania, każda dodatkowa godzina wynajmu 150 zł)

Każdy pakiet zawiera:

# nielimitowaną ilość wydruków
# wybór formatu zdjęć (paski 5 cm x 15 cm i/lub pocztówki 10 cm x 15 cm)
# pomoc sympatycznych opiekunów (animatorów) Drewno Budki (konkretniej nas:)
# tła fotograficzne do wyboru
# personalizację wydruków (umieścimy dowolny tekst, np. imiona z datą ślubu)
# dostęp do galerii zdjęć po imprezie (folder szyfrowany hasłem)
# cały kosz gadżetów (drewnianych, jak również tych klasycznych)
# możliwość aranżacji scenografii w motywie drewna
# czas montażu i demontażu (ok. 1,5 h)


# INFORMACJE DODATKOWE #

# Jeżeli na miejscu dostępne jest naturalne tło w postaci, np. ściany ceglanej bądź drewnianej, zachęcamy do skorzystania z takiej opcji. ;)
# Dedykowana księga gości - 140 zł
# Własnoręcznie robiony, drewniany pendrive ze zdjęciami - 70 zł
# Dojazd powyżej deklaracji w pakiecie - 1,5 zł/km (dojazd powyżej 100 km od Poznania ustalamy indywidualnie)
# W okresie maj-wrzesień w soboty obowiązuje tylko pakiet Standard oraz Premium (lub powyżej Premium)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Zdradzimy, że nieświadomie działamy z Wami na zasadzie pewnej symbiozy - dzielimy się z Wami naszą usługą, a Wy pięknymi uroczystościami. Do tego uśmiech jest zaraźliwy - my zarażamy Waszych gości, a Wy - nas. :) Widząc, ile radości wywołuje Drewno Brudka, wyjeżdżamy z wesela pełni nowej energii i właśnie to sprawia nam ogromną radość.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizujemy w zgranej, dwuosobowej załodze. Na Wasze wydarzenia jeździmy również w duecie (co dwa uśmiechy animatorów, to nie jeden).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas pracy fotobudki (czyli ten, podczas którego Wasi goście będą robić sobie zdjęcia) trwa od 2 godzin do ... i tu zależy od Was. Najczęściej wybierane pakiety to 3 lub 4 godziny.

Przyjeżdżamy 1 godzinę przed umówionym rozpoczęciem pracy fotobudki - ten czas przeznaczamy na rozstawienie i sprawdzenie wszystkiego tak, aby pierwsi goście mogli zrobić sobie zdjęcia o ustalonej godzinie. Złożenie sprzętu potrwa ok. 30 minut. Czas montażu i demontażu realizujemy gratisowo.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Języki polski (ojczysty), język angielski (w stopniu zaawansowanym), język niemiecki (w stopniu komunikatywnym).

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od pierwszego kontaktu do końca trwania usługi. Przy czym zakończenie usługi nie równa się momentowi, w którym wyjeżdżamy z uroczystości, a kiedy dopniemy wszystko na ostatni guzik (przede wszystkim chodzi o przesłanie Wam po wydarzeniu drewnianego pendrive ze zdjęciami).

Nie jesteśmy nachalni, zdajemy sobie sprawę, ile pracy i kontaktowania się z wieloma innymi osobami wymaga od Was organizacja tego wyjątkowego dnia. Kontaktujemy się, by ustalić wszystkie szczegóły, ewentualnie w nagłych sprawach. Natomiast jeżeli Wy macie jakiekolwiek wątpliwości, dodatkowe pytania, prośby - jesteśmy otwarci dla Was przez cały czas. :)

Dodatkowe wyceny, finalne ustalenia i generalnie - wszystko, co wymaga szczegółowego opisu - chętniej przesyłamy w formie maila, żeby zawsze można było do tego wrócić. Jesteśmy dostępni również pod telefonem, na portalu, na Facebooku czy Instagramie. Wszędzie jesteśmy aktywni i odpiszemy najszybciej, jak tylko będziemy mogli.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy personalizację wydruków (umieścimy dowolny tekst czy imiona z datą ślubu, możemy również dobrać odpowiednie tło, jeżeli proponowane przez nas motywy nie będą Wam pasować), spersonalizowaną księgę gości (na stronie tytułowej umieścimy dowolny napis) oraz kilka teł fotograficznych do wyboru, przy czym konsultujemy z Wami możliwości sali weselnej - jeżeli znajdują się tam "tła naturalne" w postaci, np. ściany ceglanej, drewnianej, to doradzamy wykorzystanie takiego fragmentu przestrzeni pod fotobudkę. Na wszelki wypadek wozimy ze sobą tła fotograficzne. :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (16)

Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :) id:46466
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2022
Tarnowo Podgórne
Data dodania: 28-10-2022

Perfekcyjna obsługa, niespotykana jakość zdjęć oraz stylowe gadżety.

Drewno Budka
28-10-2022

Dzięki wielkie, pozdrawiamy! 😀 🧡

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Toruń
Data dodania: 08-10-2022

Drewnobudka na wesele to must have! Idealnie wpisali sie w klimat sali. Świetna jakość wydruków, piękne tło, pendrive ze zdjęciami od razu po zakończeniu pracy i wirtualna galeria kilka dni później. Pełen profesjonalizm! Polecam!

Drewno Budka
08-10-2022

Dziękujemy, taki komentarz naprawdę wieele dla nas znaczy! <3

S
Stolar z żonką
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Kiszkowo
Data dodania: 22-09-2022

Jako para młoda, która skorzystała z usługi bardzo polecamy :) Fotobudka sama w sobie jako atrakcja bardzo fajnie urozmaiciła imprezę. A dodatkowo w przypadku tej konkretnej można liczyć na bardzo sympatyczny i sprawny kontakt, duże zaangażowanie i dostosowanie oferty do życzenia klienta. Żadne nietypowe pomysły nie były im straszne, na wszystko reagowali z entuzjamem i aktywnie starali się stworzyć z nami wymarzoną atmosferę. Dodatkowo świetna sprawa, aby dzięki ich usłudze porcję zdjęć dostać zaraz po imprezie, w czasie gdy na te od fotografa poczeka się kilka tygodni. Dziękujemy i polecamy, wpuszać ich na każdy balet i korzystać! 🤘❤️🤩

Drewno Budka
24-09-2022

Wasze wesele było czaderskie, dziękujemy również 🧡

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wąsowo
Data dodania: 05-09-2022

Z całego serca polecamy Drewno Budkę! Świetna atrakcja, która pięknie wpisała się w klimat naszego wesela. Goście byli zachwyceni, to był strzał w dziesiątkę! Dzięki temu, że istnieje możliwość personalizacji oprawy graficznej zdjęć, Ania i Filip zgodnie z naszą prośbą dopasowali motyw tak, aby był spójny z naszymi zaproszeniami. Goście ucieszyli się z opcji nielimitowanej liczby wydruków i zachwycali wysoką jakością odbitek. Dostęp do galerii zdjęć stanowi świetną pamiątkę, do której możemy wracać w każdej chwili i z każdego miejsca! Bogata baza rekwizytów (drewnianych i klasycznych), dzięki którym goście urozmaicali sobie każdy wydruk. Przemiła, profesjonalna i rzetelna obsługa, która pomogła mniej technologicznym gościom w zabawie. Dziękujemy!

Drewno Budka
05-09-2022

Również dziękujemy! <3

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Mściszewo
Data dodania: 07-08-2022

Bardzo polecamy! Świetna atrakcja na wesele ;) goście bardzo zadowoleni a dla Nas to super pamiątka :) Ania z Filipem zadbali o to żeby goście wpisali się do księgi gości i służyli pomocą przy fotobudce ;) Dodatkowo każde ze zdjęć otrzymaliśmy w super jakości w wersji elektronicznej. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni! :)

Drewno Budka
11-08-2022

Super, bardzo się cieszymy i pozdrawiamy was <3

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2022
Żnin
Data dodania: 19-07-2022

Bardzo polecam współpracę z Anią i Filipem z Drewnobudki! Niezawodna komunikacja, opieka Gości, profesjonalne podejście, świetne fotobudki!

Drewno Budka
28-07-2022

Z Tobą współpraca również w pełni profesjonalna, tak to możemy pracować! Dziękujemy ❤

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Grzebienisko
Data dodania: 19-07-2022

Z całego serca polecam Drewno Budkę! Mieliśmy przyjemność współpracować w ramach naszego wesela i jesteśmy zachwyceni!😍💥📸 Zarówno kontakt, oferta, gadżety, jakość zdjęć, jak i obsługa podczas przyjęcia na najwyższym poziomie! Zespół Drewno Budki uatrakcyjnił nasze wesele oraz sprawił, że my i nasi goście mamy niesamowitą pamiątkę z tego pięknego dnia w postaci pocztówek oraz równie pięknej księgi gości😍. Drewno Budka to pełen profesjonalizm, znakomite przygotowanie i przede wszystkim cudowni ludzie❤️. Karolina i Jakub

Drewno Budka
20-07-2022

Zależy nam, żeby wam się podobało i cieszymy się, że spełniliśmy wasze oczekiwania 😍 Dziękujemy za ten piękny komentarz!

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2021
Poznań
Data dodania: 20-09-2021

Zdecydowanie polecamy ekipę Drewnobudki. Bardzo kontaktowi, szybko ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Dużo opcji konfiguracji zdjęć, tła. W dniu imprezy sympatyczna i profesjonalna obsługa. Dobra zabawa gości i miła pamiątka gwarantowane:)

Drewno Budka
21-09-2021

Dzięki! Cieszymy się, że wszystko dobrze wypadło! <3

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 9552537760
Imię: Filip 
Adres: Poznań, , 61-850, woj. wielkopolskie
512-247...
668-698...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5306
Zadzwoń
512-247...
668-698...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie