Zobacz zdjęcia (17)
Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 1
Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 2 Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 3 Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 4 Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 5
Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :), Poznań - zdjęcie 6
1 / 17

Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :) id:46466

od 1050 do 1400 zł / Wypożyczenie
Poznań, wielkopolskie
(22)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
512-247...
668-698...

O nas

Wita Was załoga - Ania, Filip oraz przygotowana specjalnie na Wasze wydarzenie - Drewno Budka. Fotobudki w stylu retro przy zachowaniu nowoczesnego wzoru; uniwersalne, a wciąż nietuzinkowe. Zachwycą Waszych gości - nie psują klimatu otoczenia, a tworzą kolejną, piękną dekorację. Szczególnie odnajdują się w stylach rustykalnym, retro, boho, ale nie tylko. Sami zobaczycie, zapraszamy serdecznie. :)

# DLA WAS #

Koncepcja Drewno Budki powstała z myślą o zagwarantowaniu Wam:

-- nie bylejakości, a precyzji i estetyki,
-- nie aluminium, a pięknego, dekoracyjnego drewna (bo fotobudka nie powinna psuć klimatu otoczenia, a stanowić dekorację),
-- nie tylko fotobudki, a również mini-aranżacji w drewnianej stylistyce,
-- nie amatorskiej, a profesjonalnej (i z humorem!) obsługi,
-- nie masowości, a personalizacji,
-- nie blaknących, a trwałych pamiątek na lata,
-- nie limitach i ograniczeniach, a tylu wydruków, ile dusza zapragnie,
-- po prostu - integracji gości, a tym samym rozkręcenia ważnego dla Was wydarzenia!

# OBSŁUGA URZĄDZENIA #

Prosta i intuicyjna. Choć każdy świetnie radzi sobie z obsługą Drewno Budki, jesteśmy z Wami w tym wyjątkowym dniu. Służymy pomocą, dodajemy otuchy, dbamy o wypełnienie księgi gości. Wy się bawicie, a my czuwamy nad przebiegiem zabawy przy fotobudce. Spodziewaj się nas 1h przed wydarzeniem - zmontujemy tak, żeby zacząć imprezę o czasie.

# ZDJĘCIA #

Nasza drukarka sublimacyjna wydrukuje odbitki od razu po ich wykonaniu. Odbitki z wyraźnymi sylwetkami i intensywnymi kolorami - to za sprawą zaufanej lustrzanki, wybranej do zadań specjalnych.:) Dodatkowo wszystkie zdjęcia przekażemy Tobie po wydarzeniu w formie folderu online. Wysoka jakość zdjęć pozwoli Ci wydrukować je ponownie w innym formacie. Limit zdjęć podczas imprezy? Nie znamy takich słów - Twoi goście wydrukują tyle, ile sobie zażyczą. :)

# GDZIE? #

Działamy na terenie Poznania i okolic, choć te "okolice" to de facto bardzo rozległy teren - od województwa wielkopolskiego, przez kujawsko-pomorskie, po lubuskie, a może i nawet dalej (załoga lubi podróżować). Także śmiało skontaktujcie się z nami, a my ocenimy możliwość dojazdu.

# OFERTA #

Oferta znajduje się poniżej. Natomiast pełne informacje znajdziecie po kontakcie z nami. Jak już będziecie wiedzieli, że to załoga ma uatrakcyjnić Waszą uroczystość - skontaktujcie się z nami przez portal, na Facebooku, telefonicznie lub mailowo. Sprawdzimy dostępność, dogramy możliwość dojazdu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i...ruszamy pełną załogą weselić się na Waszym pięknym wydarzeniu!

Ściskamy,
ekipa Drewno Budki

Oferta D

Oferta

od 1050 do 1400zł/ Wypożyczenie

Przygotowaliśmy trzy oferty, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. Nie są to jednak sztywne ramy. Jeśli masz inną wizję na pakiet, dostosowany do charakteru i rozmiaru Twojego wydarzenia, jesteśmy gotowi skonstruować ofertę spersonalizowaną. :)

CENNIK

1. Pakiet Minimum -> 2 godziny = 1050 PLN (dojazd 30 km od Poznania, każda dodatkowa godzina wynajmu 250 zł)
2. Pakiet Standard -> 3 godziny = 1250 PLN (dojazd 50 km od Poznania, każda dodatkowa godzina wynajmu 200 zł)
3. Pakiet Premium -> 4 godziny = 1400 PLN (dojazd 70 km od Poznania, każda dodatkowa godzina wynajmu 150 zł)

Każdy pakiet zawiera:

# nielimitowaną ilość wydruków
# wybór formatu zdjęć (paski 5 cm x 15 cm i/lub pocztówki 10 cm x 15 cm)
# pomoc sympatycznych opiekunów (animatorów) Drewno Budki (konkretniej nas:)
# tła fotograficzne do wyboru
# personalizację wydruków (umieścimy dowolny tekst, np. imiona z datą ślubu)
# dostęp do galerii zdjęć po imprezie (folder szyfrowany hasłem)
# cały kosz gadżetów (drewnianych, jak również tych klasycznych)
# możliwość aranżacji scenografii w motywie drewna
# czas montażu i demontażu (ok. 1,5 h)


# INFORMACJE DODATKOWE #

# Jeżeli na miejscu dostępne jest naturalne tło w postaci, np. ściany ceglanej bądź drewnianej, zachęcamy do skorzystania z takiej opcji. ;)
# Dedykowana księga gości - 170 zł
# Własnoręcznie robiony, drewniany pendrive ze zdjęciami - 90 zł
# Dojazd powyżej deklaracji w pakiecie - 1,5 zł/km (dojazd powyżej 100 km od Poznania ustalamy indywidualnie)
# W okresie maj-wrzesień w soboty obowiązuje tylko pakiet Standard oraz Premium (lub powyżej Premium)
# imprezy firmowe i publiczne - wycena indywidualna przez maila

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Zdradzimy, że nieświadomie działamy z Wami na zasadzie pewnej symbiozy - dzielimy się z Wami naszą usługą, a Wy pięknymi uroczystościami. Do tego uśmiech jest zaraźliwy - my zarażamy Waszych gości, a Wy - nas. :) Widząc, ile radości wywołuje Drewno Brudka, wyjeżdżamy z wesela pełni nowej energii i właśnie to sprawia nam ogromną radość.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizujemy w zgranej, dwuosobowej załodze. Na Waszym wydarzeniu jest zawsze minimum 1 osoba do obsługi fotobudki.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas pracy fotobudki (czyli ten, podczas którego Wasi goście będą robić sobie zdjęcia) trwa od 2 godzin do ... i tu zależy od Was. Najczęściej wybierane pakiety to 3 lub 4 godziny.

Przyjeżdżamy 1 godzinę przed umówionym rozpoczęciem pracy fotobudki - ten czas przeznaczamy na rozstawienie i sprawdzenie wszystkiego tak, aby pierwsi goście mogli zrobić sobie zdjęcia o ustalonej godzinie. Złożenie sprzętu potrwa ok. 30 minut. Czas montażu i demontażu realizujemy w ramach ceny każdego pakietu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Języki polski (ojczysty), język angielski (w stopniu zaawansowanym), język niemiecki (w stopniu zaawansowanym).

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od pierwszego kontaktu do końca trwania usługi. Przy czym zakończenie usługi nie równa się momentowi, w którym wyjeżdżamy z uroczystości, a kiedy dopniemy wszystko na ostatni guzik (przede wszystkim chodzi o przesłanie Wam po wydarzeniu dostępu do galerii online ze zdjęciami).

Nie jesteśmy nachalni, zdajemy sobie sprawę, ile pracy i kontaktowania się z wieloma innymi osobami wymaga od Was organizacja tego wyjątkowego dnia. Kontaktujemy się, by ustalić wszystkie szczegóły, ewentualnie w nagłych sprawach. Natomiast jeżeli Wy macie jakiekolwiek wątpliwości, dodatkowe pytania, prośby - jesteśmy otwarci dla Was przez cały czas. :)

Dodatkowe wyceny, finalne ustalenia i generalnie - wszystko, co wymaga szczegółowego opisu - chętniej przesyłamy w formie maila, żeby zawsze można było do tego wrócić. Jesteśmy dostępni również pod telefonem, na portalu, na Facebooku czy Instagramie. Wszędzie jesteśmy aktywni i odpiszemy najszybciej, jak tylko będziemy mogli.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy personalizację wydruków (umieścimy dowolny tekst czy imiona z datą ślubu, możemy również dobrać odpowiednie tło, jeżeli proponowane przez nas motywy nie będą Wam pasować), spersonalizowaną księgę gości (na stronie tytułowej umieścimy dowolny napis) oraz kilka teł fotograficznych do wyboru, przy czym konsultujemy z Wami możliwości sali weselnej - jeżeli znajdują się tam "tła naturalne" w postaci, np. ściany ceglanej, drewnianej, to doradzamy wykorzystanie takiego fragmentu przestrzeni pod fotobudkę. Na wszelki wypadek wozimy ze sobą tła fotograficzne. :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie D (22)

Fotobudka retro - niebanalna fotobudka z drewna | rustykalna i boho :) id:46466
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 22 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
D
Daria&Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2023
Rojęczyn
Data dodania: 14-09-2023

Polecamy z całego serca❤️ wszystko było idealne, jakość zdjęć, wygląd DrewnoBudki, który perfekcyjnie wpasował się w wystrój sali oraz w nasz klimat. Ania i Filip bardzo mili i pomocni, chętnie pomagali i udzielali wskazówek gościom. Jeśli JESTEŚ zainteresowany wynajmem DrwnoBudki na swoją imprezę, to nie zastanawiaj się tylko pisz do Ani i Filipa - nie będziesz tego żałować!
Dziękujemy bardzo za super wspomnienia, które zostaną z nami do końca🥰
Daria i Bartek😊

Drewno Budka
14-09-2023

o kurcze, dziękujemy za tak piękny komentarz, to dla nas wiele znaczy <3

A
Agnieszka & Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 12-09-2023

Serdecznie polecamy drewnobudkę, która idealnie pasowała do klimatu wesela i stanowiła świetną atrakcję dla gości :) Dodatkowo wszystkie zdjęcia dostaliśmy w dniu wesela na pendrive i mamy wspaniałą pamiątkę :)

Drewno Budka
13-09-2023

Dzięki również, czuliśmy, że wam się podobała 🧡

W
Weronika & Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2023
Górzykowo
Data dodania: 17-08-2023

Bardzo polecamy Drewnobudkę! Swoim wyglądem idealnie podkreślała charakter i stylistykę imprezy. Odbitki nielimitowane i w super jakości. Obsługa bez zarzutu, na bieżąco mieliśmy kontakt i wszystko zostało wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Już kilka dni po imprezie otrzymaliśmy link do pobrania wszystkich zdjęć wykonanych w Drewnobudce.

Dziękujemy i polecamy!

Drewno Budka
17-08-2023

I my wam dziękujemy za świetny klimat imprezy 🥰

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Włoszakowice
Data dodania: 05-07-2023

Piękna pamiątka! Wysokiej jakości zdjęcia i dużo gadżetów. Pocztówki zrobiły furorę na naszym weselu :) Długo szukałam fotobudki, która będzie miała w ofercie duży format odbitek. Poza tym można miksować różne formaty na jednej imprezie + nieograniczona ilość odbitek. Polecam!

Drewno Budka
06-07-2023

Dziękujemy wam serdecznie! Również za super wesele :) 🧡

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2023
Przyborowo
Data dodania: 27-05-2023

Drewnobudka świetnie wpisywała się w klimat całej imprezy, goście byli nią zachwyceni, a zdjęcia i księga gości wyszły świetnie! ☺️ Do tego świetny kontakt i ustalenia dopięte na ostatni guzik. Gorąco polecam!

Drewno Budka
29-05-2023

Na waszym weselu i poprawinach czuliśmy się jak goście, więc sami dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie!

A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
1
Ślubne Q&A: 1 odpowiedź
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 04-05-2023

Gorąco polecamy! Fachowa obsługa, świetnej jakości wydruk, kolejki szybko rozładowywane, a dostęp do zdjęć online dostaliśmy 3 dni po weselu. Zarówno my jak i goście jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Dodatkowo przemiła i pomocna obsługa, zagubieni goście byli dobrze zaopiekowani. Bardzo Wam dziękujemy!

Drewno Budka
04-05-2023

Bardzo wam dziękujemy! Z takimi gośćmi to i my dobrze sie bawiliśmy :D Pozdrawiamy was!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2022
Tarnowo Podgórne
Data dodania: 28-10-2022

Perfekcyjna obsługa, niespotykana jakość zdjęć oraz stylowe gadżety.

Drewno Budka
28-10-2022

Dzięki wielkie, pozdrawiamy! 😀 🧡

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Toruń
Data dodania: 08-10-2022

Drewnobudka na wesele to must have! Idealnie wpisali sie w klimat sali. Świetna jakość wydruków, piękne tło, pendrive ze zdjęciami od razu po zakończeniu pracy i wirtualna galeria kilka dni później. Pełen profesjonalizm! Polecam!

Drewno Budka
08-10-2022

Dziękujemy, taki komentarz naprawdę wieele dla nas znaczy! <3

Pokaż więcej opinii

Kontakt D

Nazwa firmy: D
NIP: 9552537760
Imię: Filip 
Adres: Poznań, , 61-696, woj. wielkopolskie
512-247...
668-698...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6727
Zadzwoń
512-247...
668-698...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie