Zobacz zdjęcia (5)
Czary Mary - Maria Półtorak, Kraków - zdjęcie 1
Czary Mary - Maria Półtorak, Kraków - zdjęcie 2 Czary Mary - Maria Półtorak, Kraków - zdjęcie 3 Czary Mary - Maria Półtorak, Kraków - zdjęcie 4 Czary Mary - Maria Półtorak, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Czary Mary - Maria Półtorak id:45682

Kraków, małopolskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

W trakcie wielu lat poszukiwań idealnego zajęcia, jednemu marzeniu byłam wierna - własnej kwiaciarni. I tak ukończyłam z powodzeniem kursy, na których otrzymałam zawód bukieciarza - florysty. Przemiła Pani, z którą miałam wykłady oprócz zawodu nauczyła mnie szacunku do kwiatów. Nauczyła mnie obchodzić się z nimi, i myślę że to jest najważniejsza umiejętność jaką posiadłam. Pozwala mi to robić przepiękne dekoracje, które zawsze są na wysokim poziomie i świadczą o jakości moich usług. Najlepszym dowodem na to są łzy zachwytu Państwa Młodych kiedy wchodzą do udekorowanego kościoła czy sali, w której mają swoje przyjęcie weselne.

Ich telefony z podziękowaniami są dla mnie najlepszą nagrodą!

Moje doświadczenie jest coraz większe i chęć pomocy również, dlatego rozszerzyłam działalność mojej firmy o usługę Wedding Plannera.

Nawiązując współpracę z wieloma podwykonawcami, mogę zorganizować wesele, które zadowoli nawet najbardziej wymagających Narzeczonych.

Jestem tu dla Was i zapraszam do współpracy :-)

liczba odwiedzin: 1376

Popularne miasta w okolicy