Zobacz zdjęcia (5)
DAN-MAR kamerzysta i fotograf na wesele., Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 1
DAN-MAR kamerzysta i fotograf na wesele., Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 2 DAN-MAR kamerzysta i fotograf na wesele., Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 3 DAN-MAR kamerzysta i fotograf na wesele., Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 4 DAN-MAR kamerzysta i fotograf na wesele., Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 5
1 / 5

DAN-MAR kamerzysta i fotograf na wesele. id:4187

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

DAN-MAR videofilmowanie & fotografia galeria oraz więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.

Posiadamy w naszej ofercie kamery full HD, drony, rejestratory dźwięku oraz systemy stabilizacji obrazu

Pragnienie posiadania pamiątki po tym szczególnym wydarzeniu jakim jest ślub i wesele, towarzyszyło ludziom od zawsze. Wieki temu były to relacje kronikarzy, opisy poetów i pisarzy, obrazy i wreszcie pierwsze fotografie i próby z taśmą filmową. potrafiąca dostosować się do sytuacji oraz wymogów Państwa młodych.

Korzystając z naszych usług otrzymasz wysokiej jakości reportaż zrealizowany w technologii cyfrowej. Pozwala ona na zastosowanie ciekawego montażu , a w razie potrzeby wielu atrakcyjnych efektów specjalnych, co sprawi, że film będzie nie tylko unikalną pamiątką ale i fascynującą przygodą. Bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt pomaga nam sprostać wielu wyzwaniom aby jak najlepiej urzeczywistnić Twoją wizję całości.
Zdjęcia i film są wykonywane w pełnym zakresie począwszy od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, mszę ślubną i zabawę weselną, aż do oczepin i podziękowania rodzicom.

Film o charakterze reportażu może być poprzedzony teledyskiem lub fotostory w formie prezentacji złożonej ze zdjęć rodzinnych dostarczonych przez narzeczonych.

Zakończenie filmu to skrótowe powtórzenie całości złożone z wybranych epizodów w formie "starego kina" lub wybór scen prezentowanych chronologicznie w rytm muzyki Gwarantujemy: *Stabilne ujęcia *Poprawne kadrowanie.

Opinie (2)

DAN-MAR kamerzysta i fotograf na wesele. id:4187
Średnia ocen: 4,00 / 5 z 2 opinii
M
Mariola i Adam 21.07.2011
5.00
 / 5
Data dodania: 07-12-2011

Film i zdjęcia są rewaluacyjne. Współpraca pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy Pana Daniela

Pozdrawiamy

Mariol a i Adam

a
aga69
3.00
 / 5
Data dodania: 11-10-2012

Wspaniałe zdjęcia .więcej dekoracji kwiatowych bukietów i wiązanek ślubnych

liczba odwiedzin: 9177

Popularne miasta w okolicy