Zobacz zdjęcia (5)
Dawid Brzostek Fotografia, Raciąż - zdjęcie 1
Dawid Brzostek Fotografia, Raciąż - zdjęcie 2 Dawid Brzostek Fotografia, Raciąż - zdjęcie 3 Dawid Brzostek Fotografia, Raciąż - zdjęcie 4 Dawid Brzostek Fotografia, Raciąż - zdjęcie 5
1 / 5

Dawid Brzostek Fotografia id:54694

Raciąż, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Jako fotograf często towarzyszę Wam w najważniejszych dniach w życiu, więc uważam to za dużą odpowiedzialność, która motywuję mnie do stworzenia dla Was zdjęć do których będziecie wracać bardzo często.
Jeżeli chcielibyście otrzymać niebanalne fotografie, naturalne z uchwyconymi emocjami, utrzymanych w reporterskim klimacie to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Fotograf ślubny powinien wiedzieć jak uchwycić to co w tym ważnym dniu jest niepowtarzalne, aby ująć Was oraz bliskich z jak najlepszej strony. Zapraszam do zdania się na moje wyczucie artystyczne oraz doświadczenia jakie zdobyłem na wielu ślubach. Fotografią ślubną zajmuję się od 2016roku. Staram się aby moje fotografie były jak najbardziej naturalne, nie ingerując w naturalny przebieg wydarzeń, unikając pozowania. Pracuję dyskretnie a zdjęcia staram się, aby były prawdziwe. Często doradzam, służę pomocną ręką, gdy jest taka potrzeba staram się rozładować stres który często nam w tym dniu towarzyszy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7451779710
Adres: Raciąż, , 09-140, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 74

Popularne miasta w okolicy