Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf Dawid Trojanowski, Konin - zdjęcie 1
Fotograf Dawid Trojanowski, Konin - zdjęcie 2 Fotograf Dawid Trojanowski, Konin - zdjęcie 3 Fotograf Dawid Trojanowski, Konin - zdjęcie 4 Fotograf Dawid Trojanowski, Konin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf Dawid Trojanowski id:30733

Konin, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Jest godzina trzecia nad ranem, wróciłem ze ślubu do domu. Siedząc na łóżku czuję zmęczenie zmieszane z zadowoleniem. Pracę, którą wykonywałem przez 12 godzin przejrzałem na monitorze aparatu w przeciągu 30 minut. Zgromadzony przeze mnie materiał naprawdę mi się podoba. Największy nacisk kładę na niepowtarzalność kadrów. W myślach mam już setki pomysłów jak nadać zdjęciom ostateczny rys. Wiem, że moja praca dziś znowu miała sens i pozwoliła mi stwierdzić, po raz kolejny, że kocham to co robię.
Dwie godziny wcześniej, wychodząc z sali zrobiłem ostatnią fotografię tańczącej Młodej Pary. Udane zdjęcie jest wspaniałym zamknięciem równie udanego materiału reportażowego.
Zabawa weselna sprzyja pozytywnym emocjom i spontanicznym reakcjom, dlatego moja fotografia ślubna daleka jest od wymuszonych zachowań, schematów działań i stereotypowego myślenia o fotografii. Nie zakłócam atmosfery zabawy, lecz próbuję ją najnaturalniej zatrzymać naciskając spust migawki.
Co uwieczniam na zdjęciach z przyjęcia? Dynamizm, pomysłowość gości i ich roześmiane twarze, nieprzewidywalne sytuacje dziejące się w czasie przewidywalnych punktów programu takich jak: oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec… Wykonanie zadowalającego ujęcia w tańcu nie jest łatwym zadaniem. Sprzęt, który posiadam pomaga mi w tym, ponieważ działam na profesjonalnych aparatach i bardzo jasnych obiektywach.
Podczas ceremonii ślubnej wyczucie odpowiedniego momentu i przewidywanie sytuacji jest sztuką. Dlatego staram się być blisko młodej pary i jednocześnie nie krępując ich w żadnym stopniu. Dla gości staram się być niezauważalny aby zapewnić im komfort. Podczas ceremonii kościelnej najważniejsza jest mimika nowożeńców. Skupienie na ich twarzach pozwala mi utrwalić w kadrze interakcje między nimi zachodzące w czasie najważniejszego momentu – składania przysięgi małżeńskiej.
Przygotowania Pary Młodej są zarazem moim przygotowaniem się do roli ich fotografa. Zawsze jestem punktualnie. Mam wtedy czas na nawiązanie z para jeszcze bliższego kontaktu poprzez swobodne rozmowy. Dystans maleje, rośnie zaufanie a to sprzyja mojej pracy. Przygotowania spędzam na dobieraniu temperatury barwowej oraz na szukaniu i wypatrywaniu miejsc w których wiem, że zrobię niepowtarzalne ujęcie.
Czas błogosławieństwa to dobra okazja na uwiecznienie na fotografii członków najbliższej rodziny oraz kadrów pełnych wzruszeń, zamyślenia ale najczęściej nieskrywanej radości.

Skontaktuj się ze mną...
Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Jeśli zdjęcia, które widzisz na moim ogłoszeniu i stronie internetowej trafiają w Twój gust, zrób pierwszy krok i napisz do mnie e-mail, wypełnij formularz na mojej stronie internetowej lub zadzwoń.

Zapraszam do współpracy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Konin, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1952

Popularne miasta w okolicy