Dawid Wielgus Fotografia

od 1300 do 3000 zł
Katowice, śląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
503-433...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Ogromną satysfakcje sprawia mi uwiecznianie wszystkiego co mnie otacza. Fascynuje mnie, że obraz jaki widzę mogę przedstawić na wiele sposobów. A najwspanialsze jest to, że niemal z każdym kolejnym zdjęciem odkrywam nowe możliwości w fotografii. Zachwyca mnie, że poprzez obraz uchwycony mogę opowiadać historie. W każdy fotoreportaż, wkładam cząstkę siebie, dzięki czemu one żyją wraz ze mną i dla mnie. Chciałbym dzielić się moją pasją i móc się rozwijać. Stąd, też zapraszam Was, do mojej galerii i liczę, że zechcecie podzielić się waszymi emocjami odnośnie mojej twórczości.

Tworząc ofertę staram się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Stworzyłem trzy oferty, które oczywiście dostosuję do Waszych potrzeb:

– krótka dla mniejszych uroczystości. Dla par, którym zależy na udokumentowaniu zdjęć ze ślubu oraz parę najważniejszych chwil po. Wykonać zdjęcia z rodziną, krótką sesje w plenerze,

– dłuższa dla par, które niekoniecznie potrzebują zdjęć od samego rana, uwieczniając przygotowania oraz podróż do np.: kościoła ale chcących abym resztę reportażu uwiecznił do samego końca. Wówczas w drugim oraz trzecim pakiecie pracuję do 1 w nocy,

– pełny zakres zdjęć. Jestem z wami od od przygotowań do oczepin.

Standardowy

3000zł/ dzień

Standardowy pakiet obejmuje reportaż od samego początku Waszego dnia do oczepin. W trakcie dnia jeżeli tylko pozwoli pogoda staram wykonać się co najmniej jedną sesje. Plener lub w pomieszczeniu, w zależności od pogody i miejsca w jakim odbywa się wesele.

-Przygotowania Pary Młodej

-Ceremonia

-Sesja plenerowa w dniu ślubu

-Wesele do godz. 1

-Minimum 550 zdjęć poddanych obróbce

-Prywatna galeria internetowa dostępna rok

Standardowy krótszy

2500zł/ 10 godzin

W krótszym pakiecie mają Państwo do wyboru zakończenie reportażu trochę wcześniej niż w pakiecie standardowym czyli do 22 , rozpoczynając zdjęcia od przygotowań, lub reportaż rozpoczynam od zdjęć w kościele/ urzędzie i jestem z Wami do oczepin.

-Przygotowania

-Ceremonia

-Sesja plenerowa w dniu ślubu

-Wesele do godz. 1/ lub 22

-Minimum 300 zdjęć poddanych obróbce

-Prywatna galeria internetowa dostępna przez rok

Ślub cywilny

1300zł/ całość

4 godzinny pakiet dla osób, którym zależy na krótkim reportażu zawierającym zdjęcia ze ślubu, rodziną i znajomymi. Jak w każdym pakiecie, krótka sesja w plenerze również jest przewidziana :)

-Ceremonia

-Sesja plenerowa

-Przyjęcie weselne 3h

-Minimum 150 zdjęć poddanych obróbce

-Prywatna galeria internetowa dostępna przez rok

Sesja Plenerowa

od 300 do 800zł/ dzień

Czas trwania sesji: do 4godz.

Sesja w kilku lokalizacjach

Minimum 50 zdjęć poddanych obróbce

Uwaga! Przy wyborze jednego ze standardowych pakietów, sesja plenerowa w niższej cenie - 300 zł

Sesja Nrzeczeńska

550zł/ całość

Czas trwania – 2godz.

Minimum 25 zdjęć poddanych obróbce

VIDEO

od 2500 do 4000zł/ dzień

Posiadam również możliwość wykonania filmu z Waszego ślubu. Jeżeli są Państwo zainteresowani podeślę szczegółowe infromacje :)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalizm - jako doświadczony fotograf, wiem jak uchwycić wyjątkowe momenty i stworzyć piękne i trwałe wspomnienia. Zajmuję się fotografią z pasją i zaangażowaniem, co gwarantuje wysoką jakość moich usług.
Indywidualne podejście - zawsze staram się dostosować do potrzeb i oczekiwań klientów. Przed każdą sesją dokładnie omawiam szczegóły, żeby uzyskać jak najlepsze efekty. Moim celem jest zadowolenie każdego klienta i stworzenie dla niego unikalnych zdjęć

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kreatywność - staram się podejść do każdej sesji z oryginalnym i kreatywnym pomysłem. Moje zdjęcia nie są jedynie statycznymi obrazami, ale dynamicznymi i pełnymi emocji momentami.
Współpraca - staram się, aby sesja była dla klienta przyjemnym i relaksującym doświadczeniem. Pracuje z otwartą i przyjazną postawą, co pozwala na swobodną współpracę i uzyskanie najlepszych efektów.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każda oferta zawiera zdjęcia z ceremonii ślubu oraz kilka godzin po niej.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografowaniem rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy wujek, który był sam z powołania fotografem pokazał mi aparat. Od kilku lat wychowywałem się w otoczeniu aparatu fotograficznego i zdjęć, które wujek robił na różnych uroczystościach. Z czasem zaczął pokazywać mi, jak działa aparat, jak ustawiać parametry, jak wykorzystywać światło, by uzyskać najlepszy efekt. To właśnie dzięki temu zacząłem interesować się fotografią i z czasem sam eksperymentowałem z robieniem zdjęć.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zdjęcia wykonuję kilka lat. Pierwsze zdjęcia ślubne zacząłem wykonywać w 2021 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Jako fotograf mogę powiedzieć, że co najbardziej lubię w swojej pracy to fakt, że każde zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, które pozwala mi na kreatywną ekspresję i rozwijanie swojego warsztatu. Każde sesja zdjęciowa to niepowtarzalna okazja do uchwycenia piękna, emocji i momentów, które pozostaną w pamięci na długo. W mojej pracy uwielbiam to, że jestem w stanie pomóc ludziom uwiecznić najważniejsze dla nich chwile. Widok zadowolonej twarzy klienta, gdy otrzymuje swoje zdjęcia, to dla mnie niesamowita satysfakcja i poczucie spełnienia zawodowego.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na bezlusterkowcu Nikon Z6. Do świecenia na sali używam lamp w zależności od warunków oświetleniowych panujących na niej. Staram się również dostosować ogniskowe obiektywów do miejsc, w których mam wykonywać zdjęcia. Jeżeli uważam, że brakuje mi odpowiedniego obiektywu wypożyczam go na reportaż aby móc w pełni uchwycić piękno miejsc.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Mówi się, że sprzęt nie ma znaczenia tylko fotograf. To mit, który może ktoś wmawia go sobie chcąc zaoszczędzić pieniądze na sprzęcie. W ciemnych kościołach bez jasnego szkła i wysokiego ISO fotograf nie jest w stanie zdziałać wiele, dlatego dobry aparat, który pozwala na używanie wysokiego ISO to podstawa.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zdjęcia realizuję sam. Jeżeli pojawi się sytuacja, że fizycznie nie jestem w stanie wykonać zdjęć np: z przygotowań, wówczas szukam drugiego fotografa na konkretne zadanie.

Jak ubieramy się na wesele?

Jako fotograf zawsze staram się ubierać elegancko i schludnie na wesela, ponieważ jest to dla mnie ważne, by wyglądać profesjonalnie i reprezentować się w odpowiedni sposób. Wybieram zazwyczaj klasyczne ubrania, jak spodnie materiałowe i koszule, które są wygodne i pozwalają mi na swobodne poruszanie się podczas wykonywania zdjęć. Starannie dobieram kolorystykę mojego stroju, tak aby nie rzucać się zbytnio w oczy, ale jednocześnie wyróżniać się na tle gości. Często stawiam na klasyczne kolory, takie jak granat, szary, biały czy brązowy. Jednocześnie, zawsze staram się dostosować moją stylizację do charakteru i stylu wesela oraz do życzeń klienta o ile takie ma.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniam na dysku internetowym, do którego prowadzi link. Każdy, kto posiada link może obejrzeć.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zwykle zakładam, że czas oczekiwania na materiały wynosi około 3 tygodni. Oczywiście, czas ten może się różnić w zależności od indywidualnych uwarunkowań zlecenia, takich jak liczba zrobionych zdjęć, rodzaj usługi czy sezonowość. Niemniej jednak, staram się zawsze dostarczać materiały do klienta jak najszybciej, nie tracąc jednak przy tym na jakości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Uwielbiam uwieczniać każdy etap uroczystości - od przygotowań, przez ceremonię, sesję plenerową, aż po przyjęcie weselne. Każda z tych części ma swój unikalny klimat i emocje, które chętnie oddaję na zdjęciach. Niemniej jednak, jednym z moich ulubionych etapów jest zazwyczaj sesja plenerowa. Jest to moment, kiedy para młoda może w spokoju oddać się sobie i pozować w sceneriach, które często mają niepowtarzalny klimat. Często podczas takiej sesji powstają najpiękniejsze i najbardziej emocjonalne zdjęcia, które para młoda będzie chciała zachować na długie lata. To także czas, kiedy, mogę dać upust swojej kreatywności i zastosować różnorodne techniki, które uwydatnią urodę pary młodej i piękno otoczenia.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Chętnie podejmę się realizacji sesji zagranicznych, ponieważ uwielbiam poznawać nowe miejsca i kultury, a także tworzyć wyjątkowe zdjęcia dla moich klientów. Dla mnie najważniejsze jest, aby moje zdjęcia były jak najbardziej wyjątkowe. Oczywiście, koszty podróży i pobytu w obcym kraju muszą zostać pokryte, jednakże w przypadku wyjątkowych i nietypowych sesji, zdarza mi się zrealizować je bez dodatkowej opłaty, jeśli uważam, że mogą przynieść mi i mojemu portfolio wartość artystyczną i doświadczenie. W takich przypadkach liczy się dla mnie przede wszystkim satysfakcja z wykonanej pracy i zadowolenie klienta.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie to wyzwanie dla każdego fotografa, jednakże jestem przygotowany na różne warunki oświetleniowe i potrafię sobie z nimi poradzić. W przypadku słabego oświetlenia, wykorzystuję różne techniki oświetlenia, czy to błysk w kilku punktach lub z jednym źródłem światła. Ważne jest aby tło w sali i na zdjęciach nie było zbyt płaskie. Czasem słabe oświetlenie daje super klimat i zamiast niszczyć go lampami można zamienić na największy atut miejsca.

Dawid Wielgus Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2021
Kraków
Data dodania: 26-10-2023

Serdecznie polecam !
Perfekcyjność, Sprawił że nasz najpiękniejszy dzień w życiu już na zawsze został uwieczniony dzięki pięknym zdjęciom.

Dawid Wielgus
27-10-2023

Dziękuję za opinię! Cieszę się, że jesteście zadowoleni ze zdjęć.
Pozdrawiam

Imię i nazwisko: Dawid Wielgus
Adres: Katowice, woj. śląskie
503-433...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1062
Zadzwoń
503-433...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy