Zobacz zdjęcia (5)
DECOLOVE Atelier, Poznań - zdjęcie 1
DECOLOVE Atelier, Poznań - zdjęcie 2 DECOLOVE Atelier, Poznań - zdjęcie 3 DECOLOVE Atelier, Poznań - zdjęcie 4 DECOLOVE Atelier, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

DECOLOVE Atelier id:48263

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Specjalizacja:

  • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

  • bransoletki
  • broszki
  • kolczyki
  • łańcuszki

Pozostałe:

  • naszyjniki

Najpiękniejsze i wykonane z miłością dodatki na ten najważniejszy dzień w życiu.

Decolove Atelier powstało w 2008 roku z ogromnej miłości do ręcznie wykonywanych ozdób i misternych detali. W naszej pracowni tworzymy unikatowe akcesoria, inspirując się naturą, sztuką i wyjątkowymi przedmiotami. W każdym z nich znajdziesz pasję, ogromną wrażliwość i cały wachlarz pięknych emocji.

Za ideą wysublimowanej biżuterii stoi designerka Karolina Pytlakowska – uosobienie niezwykłego połączenia romantyzmu i rozważności. Stojąc mocno na ziemi, jednocześnie unosi się kilka centymetrów nad nią. Kocha estetykę i wokół niej buduje swoją przestrzeń. Obserwuje świat dookoła i kocha intrygujące detale. Świeżo ścięte kwiaty, zachwycający zachód słońca nad łąką, wyjątkowe przedmioty z duszą, sztuka nowoczesna.

Szczególnie bliskie naszemu sercu jest kreowanie niezapomnianych ozdób ślubnych w stylistyce retro. Wszystkie dodatki są wykonywane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów i z dużym przywiązaniem do detali. Wyjątkowe miejsce w pracowni poświęcone jest ponad stuletniej technice produkcji kwiatów z jedwabiu, które są ręcznie wycinane, prasowane i zszywane przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Niezależnie od kolekcji i techniki, wszystkie akcesoria łączy jedno – ogromne serce włożone w ich wykonanie.

Świeżość i autentyczność marki Decolove powoduje, że projektanci często zapraszają nas do współpracy. Mieliśmy przyjemność tworzyć dodatki m. in. dla duetu Paprocki Brzozowski, Dawida Wolińskiego, Gosi Baczyńskiej czy brytyjskiej marki Freya Rose. Specjalne projekty i kolekcje powstały także dla takich marek jak La Mania, Bizuu oraz Tova.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, , 61-695, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 739

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie