Zobacz zdjęcia (2)
Dekoacje Ślubne - Pracownia FIORE, Lublin - zdjęcie 1
Dekoacje Ślubne - Pracownia FIORE, Lublin - zdjęcie 2
1 / 2

Dekoacje Ślubne - Pracownia FIORE id:21047

Lublin, lubelskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Zapewniamy kompleksową obsługę florystyczną firm, imprez firmowych i okolicznościowych.
Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres.

Jeśli spodobały się Wam nasze prace i jesteście zainteresowani zamówieniem oprawy uroczystości, prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy w celu umówienia spotkania konsultingowego.

Rozmowa jest niezobowiązująca. W jej trakcie będziemy mogli poznać Wasze oczekiwania lub podsunąć ciekawe rozwiązania. Dzięki rozmowie będziemy w stanie stworzyć ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

Jeśli spotkanie przy kawie nie jest możliwe wszelkich ustaleń i formalności możemy dokonać drogą mailową. W tej sytuacji przesyłacie opis dekoracji, informacje o terminie i miejscu przyjęcia oraz liczbie gości, a my na tej podstawie przygotowujemy przybliżony projekt i kosztorys zlecenia.

Studio Fiore oprócz tego, że profesjonalnie zamienia emocje w bukiety, dodatkowo oferuje swoim klientom dostawę kwiatów pod wskazany adres.
Każda kompozycja opatrzona jest wyjątkowym bilecikiem, na którym zamieszczamy dowolną treść.
Ponieważ wszystko co powstaje w naszej pracowni jest rękodziełem, niepowtarzalnym i dopracowanym w każdym szczególe, doradzamy aby zamówienia dokonywać na kilka dni przed planowanym terminem dostawy. Taka forma współpracy pozwala nam każdego klienta traktować w sposób indywidualny i tworzyć dekoracje szyte na miarę z najwyższej jakości materiałów. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy w stanie realizować zamówień ekspresowych.

liczba odwiedzin: 1583

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie