Dekoacje Ślubne - Pracownia FIORE id:21047

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 20-05-2016
Liczba odwiedzin: 317

Oferta

Zapewniamy kompleksową obsługę florystyczną firm, imprez firmowych i okolicznościowych.
Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres.

Jeśli spodobały się Wam nasze prace i jesteście zainteresowani zamówieniem oprawy uroczystości, prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy w celu umówienia spotkania konsultingowego.

Rozmowa jest niezobowiązująca. W jej trakcie będziemy mogli poznać Wasze oczekiwania lub podsunąć ciekawe rozwiązania. Dzięki rozmowie będziemy w stanie stworzyć ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

Jeśli spotkanie przy kawie nie jest możliwe wszelkich ustaleń i formalności możemy dokonać drogą mailową. W tej sytuacji przesyłacie opis dekoracji, informacje o terminie i miejscu przyjęcia oraz liczbie gości, a my na tej podstawie przygotowujemy przybliżony projekt i kosztorys zlecenia.

Studio Fiore oprócz tego, że profesjonalnie zamienia emocje w bukiety, dodatkowo oferuje swoim klientom dostawę kwiatów pod wskazany adres.
Każda kompozycja opatrzona jest wyjątkowym bilecikiem, na którym zamieszczamy dowolną treść.
Ponieważ wszystko co powstaje w naszej pracowni jest rękodziełem, niepowtarzalnym i dopracowanym w każdym szczególe, doradzamy aby zamówienia dokonywać na kilka dni przed planowanym terminem dostawy. Taka forma współpracy pozwala nam każdego klienta traktować w sposób indywidualny i tworzyć dekoracje szyte na miarę z najwyższej jakości materiałów. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy w stanie realizować zamówień ekspresowych.

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dekoacje Ślubne - Pracownia FIORE
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-304

Nowe ogłoszenia