Dekoracja Światłem id:36843

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dekoracja Światłem

Ostatnio widziany dzisiaj
691-967...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Nogawki, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 05-07-2018
Liczba odwiedzin: 33

Oferta Dekoracje światłem Nogawki

Zapewniamy profesjonalne oświetlenie imprez okolicznościowych, firmowych, wesel, sal bankietowych oraz oświetlenie sceniczne.
pakiet podstawowy
Dekoracja światłem niewielkich sal, przeznaczonych dla 40-60 osób. (niewielkie kameralne imprezy)
Dekorujemy pomieszczenie rozmieszczając 20 stałych punktów świetlnych w wybranej kolorystyce, wykorzystując głównie lampy typu LED. Sprzęt rozmieszczamy na podłodze oświetlając charakterystyczne miejsca sali takie jak: ściany boczne, wnęki, rastry, narożniki, kolumny, ozdoby gastronomiczne, ściankę dekoracyjną za stołem młodej pary itp.


pakiet standard
Dekoracja światłem sal przeznaczonych dla 80 - 120 osób.
(przyjęcia „standardowej" wielkości w jednej lub dwóch salach)
Dekorujemy pomieszczenie rozmieszczając od 30 do 50 punktów świetlnych w ustalonej kolorystyce w wielu miejscach sali, oświetlając ściany boczne, wnęki, rastry, narożniki, bufety, bary, sufity, ozdoby dekoratorskie i gastronomiczne oraz ściankę dekoracyjną za stołem młodej pary.
Całość tworzy spójną dekorację świetlną i nadaje odpowiedniego klimatu sali weselnej. Dodatkowym atutem pakietu jest profesjonalny projektor do wyświetlania inicjałów lub imion młodej pary w centralnym miejscu sali.
W cenę wliczony jest montaż i demontaż sprzętu. Wszystkie urządzenia świecą w sposób statyczny w wybranej kolorystyce.


UWAGA: Dodatkowo do dekoracji sali światłem możliwa jest instalacja maszyny do produkcji tzw. DYMU CIĘŻKIEGO na czas pierwszego tańca.pakiet premium
Dekoracja światłem sal przeznaczonych dla 180 - 220 osób.
(duże przyjęcia w jednej lub dwóch salach oraz namiotach)
Dekorujemy pomieszczenie rozmieszczając około 60-80 punktów świetlnych w ustalonej kolorystyce w wielu miejscach sali, oświetlając ściany boczne, wnęki, rastry, narożniki, bufety, bary, sufity, ozdoby dekoratorskie i gastronomiczne oraz ściankę dekoracyjną za stołem młodej pary.
Całość tworzy spójną dekorację świetlną całej sali nadając jej odpowiedniego klimatu. Niewątpliwym atutem oferty rozszerzonej jest udział urządzeń ruchomych tworzących niesamowite efekty na ścianach i suficie pomieszczenia. W pakiecie znajdą Państwo także profesjonalne projektory do wyświetlania inicjałów lub imion młodej pary oraz usługę tzw. DYMU CIĘŻKIEGO na czas pierwszego tańca wraz z naszą fachową obsługą.
W cenę wliczony jest montaż i demontaż sprzętu oraz obsługa maszyny do produkcji tzw. DYMU CIĘŻKIEGO. Wszystkie urządzenia świecą w sposób statyczny w wybranej przez Państwa kolorystyce.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Dekoracja Światłem Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Dekoracja Światłem
Imię:Krzysztof
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Nogawki
Kod:07-440

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.