Zobacz zdjęcia (5)
B&BW; Technika: Dekoracja światłem + Ciężki dym, Łosiniec - zdjęcie 1
B&BW; Technika: Dekoracja światłem + Ciężki dym, Łosiniec - zdjęcie 2 B&BW; Technika: Dekoracja światłem + Ciężki dym, Łosiniec - zdjęcie 3 B&BW; Technika: Dekoracja światłem + Ciężki dym, Łosiniec - zdjęcie 4 B&BW; Technika: Dekoracja światłem + Ciężki dym, Łosiniec - zdjęcie 5
1 / 5

B&BW; Technika: Dekoracja światłem + Ciężki dym id:45521

Łosiniec, wielkopolskie

O nas

Proponujemy Państwu na pierwszy taniec wynajęcie wytwornicy ciężkiego dymu.Wraz z dekoracją światłem led Dym ciężki unosi się delikatnie nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby para tańczyła w chmurach.

Taniec w chmurach jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Dym zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu, odsłoni natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary. Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć podczas tańca, a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem.

Nasza wytwornica jest przeznaczona do profesjonalnych opraw estradowych oraz koncertowych i daje efekt nie do porównania.

Dekoracja sali światłem, czyli jak oświetlenie wpływa na klimat wesela
Organizując wesele najbardziej skupiamy się na wyborze fotografa, kamerzysty, DJ-a, zespołu. menu, sukni, czy garnituru. Chociaż na dobór dekoracji również poświęcamy uwagę, to bardzo często pomijamy oświetlenie. Chyba dlatego, że nie jesteśmy świadomi, jaki efekt możemy dzięki niemu uzyskać.

W wyniku kumulacji wieloletniego doświadczenia, pasji, szerokiego wachlarzu umiejętności i talentu Pokazy Ognia / Pokazy Światła / Spektakle / Eventy / Inne. LASER SHOW - Manipulacja wiązkami światła to futurystyczny spektakl z możliwością łamania i władania wiązkami światła.

Posługując się specjalnym rekwizytem, Artysta wprawia w ruch wiązki zielonego światła w rytm muzyki. Poprzez idealną choreografię światło multiplikuje i załamuje się na oczach widzów.Całość uzupełnia dym i dynamiczna muzyka.

liczba odwiedzin: 1910

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie