DekoracjaŚwiatłem

Piastów, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
501-877...
501-847...

O nas

Wesele w najlepszym świetle! Tego dnia wszystko musi być doskonale przygotowane, ma olśniewać – to oczywiste. Właściwe oświetlenie jest jak odpowiednia kreacja – podkreśla naturalne piękno i harmonizuje, ale także nadaje wyjątkowego charakteru, potrafi odmienić i stworzyć nastrój, zwraca uwagę na to, co ważne. Światło jest kreacją, w którą przystrajamy architekturę i ruch, podkreślamy nim dynamikę tańca i tworzymy piękne tło dla zdjęć i filmu.

Z oświetleniem pracujemy od bardzo dawna, mamy za sobą realizację w Polsce i zagranicą, współtworzyliśmy wielkie międzynarodowe eventy i naprawdę kameralne przyjęcia. Lata doświadczenia nauczyły nas najpierw słuchać – naszym celem jest zaaranżować coś, co spełni Twoje wyobrażenia o przyjęciu marzeń, dlatego zawsze zaczynamy od rozmów – jesteśmy z Wami w procesie planowania. Po setkach realizacji możemy także zaproponować rozwiązania, które z pewnością zadziałają, dlatego nie bój się zadawać pytań.

Współczesna technika oświetleniowa pozwala realizować wręcz baśniowe efekty, wystarczy sprzęt i specjaliści. Przed wydarzeniem pojawiamy się w sali, w dniu imprezy montujemy je dużo wcześniej i dokładnie sprawdzamy i dopinamy na ostatni guzik. Możesz skupić się na uczuciach i przeżywaniu tego cudownego wieczoru.

Oprócz oświetlenia oferujemy także wspaniały efekt „tańca w chmurach” czyli tak zwanego ciężkiego dymu. W połączeniu z efektownym oświetleniem, pozostawi wspaniałe wspomnienia i pozwoli uzyskać bajecznie piękne zdjęcia.

Proponujemy:
- oświetlenie architektoniczne LED
- oświetlenie parkietu: reflektory LED, ruchome głowice, listwy LED, wytwornice mgły
- ciężki dym na pierwszy taniec
- napisy LOVE
- architektoniczne oświetlenie zewnętrzne

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Oferta nr 1

Wyceny dokonujemy na podstawie architektury danej sali. Wynika to z ilości potrzebnych urządzeń.
W oferowanej cenie usługi zawierają się także: dowóz, montaż i demontaż sprzętu, a w przypadku ruchomego oświetlenia efektowego także całonocne sterowanie światłami przez naszego technika-oświetleniowca.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Dekoracja Światłem
Imię i nazwisko: Anna Rosińska
Adres: Piastów, 05-820, woj. mazowieckie
501-877...
501-847...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4531
Zadzwoń
501-877...
501-847...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Piastów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie