Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracje Ślubne ORCHIDEA, Chełm - zdjęcie 1
Dekoracje Ślubne ORCHIDEA, Chełm - zdjęcie 2 Dekoracje Ślubne ORCHIDEA, Chełm - zdjęcie 3 Dekoracje Ślubne ORCHIDEA, Chełm - zdjęcie 4 Dekoracje Ślubne ORCHIDEA, Chełm - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracje Ślubne ORCHIDEA id:18581

Chełm, lubelskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • strojenie auta

Firma „ORCHIDEA” powstała z myślą o osobach które , szukają innowacyjnych i oryginalnych dekoracji ślubnych odbiegających od standardu. Podstawową inspiracją oraz zakresem naszych usług są dekoracje kościołów, sal weselnych, a także dekoracje samochodów do ślubu. Specjalizujemy się również projektowaniem i wydrukiem nowoczesnych zaproszeń i winietek z personalizacją gości. Dodatkowo dysponujemy bogatym asortymentem artykułów ślubnych i dekoracyjnych, które mamy w sprzedaży i do wypożyczenia .

Kolejnym zakresem naszych usług jest komponowanie stroików we flakonach, bukietów i wiązanek okolicznościowych z kwiatów sztucznych. Kompozycje wykonywane są również na indywidualne zamówienia, z możliwością dowozu do domu bądź siedziby odbiorcy usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszego zakresu usług i odwiedzenie nas w siedzibie firmy.

Zyskacie Państwo cenny czas, zamawiając usługi w jednym miejscu, a zarazem ciesząc się oryginalnością będziecie Państwo zadowoleni z oferowanego przez nas asortymentu.

liczba odwiedzin: 2245

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie