Zobacz zdjęcia (5)
MT EXCLUSIVE Dekoracje światłem, wynajem oświetlenia na Twoje wesele!, Siemianice - zdjęcie 1
MT EXCLUSIVE Dekoracje światłem, wynajem oświetlenia na Twoje wesele!, Siemianice - zdjęcie 2 MT EXCLUSIVE Dekoracje światłem, wynajem oświetlenia na Twoje wesele!, Siemianice - zdjęcie 3 MT EXCLUSIVE Dekoracje światłem, wynajem oświetlenia na Twoje wesele!, Siemianice - zdjęcie 4 MT EXCLUSIVE Dekoracje światłem, wynajem oświetlenia na Twoje wesele!, Siemianice - zdjęcie 5
1 / 5

MT EXCLUSIVE Dekoracje światłem, wynajem oświetlenia na Twoje wesele! id:41891

Siemianice, wielkopolskie

O nas

Najważniejszy dzień w życiu. Najbardziej uroczysty dzień w życiu. Najweselszy dzień w życiu. Te określenia zna każdy. Możecie zwrócić się do nas, aby było to wydarzenie niezapomniane, wszystko dzięki odpowiedniej oprawie. Wyobraźnia i kreatywność to cechy, którymi kierujemy się tworząc nasze realizacje. Zaczynając pracę nad każdą z nich, wyobrażamy sobie samych siebie: jak, jako widz, czy uczestnik chcielibyśmy ją odebrać. Każdy projekt powinien być innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju. Głowa pełna pomysłów zdecydowanie daje tu o sobie znać.

Dzięki dostępności ponad PIĘĆDZIESIĘCIU punktów światła, takich jak belki ledowe, reflektory PAR czy ruchome głowy, możemy stworzyć niepowtarzalny klimat, który z pewnością docenią goście weselni i przede wszystkim WY - młodzi.

Ponieważ dysponujemy dużą ilością sprzętu, jesteśmy w stanie efektownie oświetlić namioty, małe sale, ogromne obiekty, a nawet, coraz popularniejsze, wesele w plenerze. Nie boimy się wyzwań - Wasze propozycje to dla nas możliwość kolejnego wykazania się, dlatego nie bójcie się pytać! Na pewno coś fajnego "uszyjemy" ;)

Jesteśmy elastyczni jak Elastyna - nie sugerujcie się cenami z cennika - to tylko baza, na której wypracowujemy efekt wspólnych ustaleń. Nie jesteśmy z tych, którzy na pytanie o rabat, mówią, że to stolica Maroka (choć to bądź co bądź prawda). Elastyna to nasza patronka, pamiętajcie o tym.

Jeśli boicie się, że jesteśmy z daleka, to odrzućcie troski! Nasz firmowy wóz zawiezie nas w najodleglejsze zakątki naszego kraju, a nawet poza jego granice, a co!

Tak jak pisałem - nie bójcie się pytać. Rozmowa to najlepsze co może nas spotkać, dlatego piszcie, dzwońcie, albo wysyłajcie gołębie. Byle pod dobry adres. Do usłyszenia!

liczba odwiedzin: 1470

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie