Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018 id:34365

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Jastrowie, wielkopolskie
Data dodania: 07-03-2018
Liczba odwiedzin: 104

Oferta Dekoracje światłem Jastrowie

Witam !

Udekorujemy światłem Wasz najważniejszy dzień w życiu :)
Jeśli zastanawiacie się po co to w ogóle potrzebne, to dobrze wyjaśnia to zdanie które gdzieś przeczytałem w internecie "...dzięki dekoracją światłem nawet remizę można przekształcić w elegancki lokal a eleganckiemu lokalowi można dodać jeszcze więcej wdzięku i uroku..." I oto właśnie chodzi aby wasza sala, została pokolorowana w wybrane przez was barwy dostosowane do koloru dekoracji.
Dzięki dekoracją światłem sala nie dość, że wypięknieje to dodatkowo można zgasić światła, dzięki temu na sali panuje przyjemny półmrok który nie przeszkadza bardziej nieśmiałym gościom w zabawie.
W ofercie posiadamy oświetlenie led które może wygenerować 16.7 mln barw, jest to oświetlenie różnego typu indywidualnie dopasowywane do rodzaju sali.
Oprócz samych dekoracji możemy również zaproponować napisy gobo z datą śubu i imionami, a także duży napis LOVE dopełniający efektu.
Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie zapraszamy do kontaktu. Dojeżdżamy około 100km od Jastrowie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy również zaproponować, filmowanie i zdjęcia, profesjonalny dj/wodzirej i orkiestra, dekoracje sali i kwiaty a także ciasta i candy bar wszystko sprawdzone wielokrotnie osobiście :)

Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018 Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Jastrowie
Kod:64-915

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.