Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018 i 2019, Jastrowie - zdjęcie 1
Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018 i 2019, Jastrowie - zdjęcie 2 Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018 i 2019, Jastrowie - zdjęcie 3 Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018 i 2019, Jastrowie - zdjęcie 4 Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018 i 2019, Jastrowie - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracja Światłem LOVE wolne terminy 2018 i 2019 id:34365

Jastrowie, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Witam !

Udekorujemy światłem Wasz najważniejszy dzień w życiu :)
Jeśli zastanawiacie się po co to w ogóle potrzebne, to dobrze wyjaśnia to zdanie które gdzieś przeczytałem w internecie "...dzięki dekoracją światłem nawet remizę można przekształcić w elegancki lokal a eleganckiemu lokalowi można dodać jeszcze więcej wdzięku i uroku..." I oto właśnie chodzi aby wasza sala, została pokolorowana w wybrane przez was barwy dostosowane do koloru dekoracji.
Dzięki dekoracją światłem sala nie dość, że wypięknieje to dodatkowo można zgasić światła, dzięki temu na sali panuje przyjemny półmrok który nie przeszkadza bardziej nieśmiałym gościom w zabawie.
W ofercie posiadamy oświetlenie led które może wygenerować 16.7 mln barw, jest to oświetlenie różnego typu indywidualnie dopasowywane do rodzaju sali.
Oprócz samych dekoracji możemy również zaproponować napisy gobo z datą śubu i imionami, a także duży napis LOVE dopełniający efektu.
Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie zapraszamy do kontaktu. Dojeżdżamy około 100km od Jastrowie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy również zaproponować, filmowanie i zdjęcia, profesjonalny dj/wodzirej i orkiestra, dekoracje sali i kwiaty a także ciasta i candy bar wszystko sprawdzone wielokrotnie osobiście :)

Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Jastrowie, , 64-915, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1711

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie