Dekoratornia i kwiaciarnia ,,MANUFAKTURA KWIATÓW,, id:22557

800 zł / zestaw
Kłodzko, dolnośląskie
(7)
Dodaj opinię
604-293...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Dekorowanie:

 • Kościoły
 • pokrowce na krzesła
 • sale
 • samochody
 • stoły
 • dojazd do klienta
Firma znajduje się w miejscowości Kłodzko, specjalizuje się w organizacji imprez oraz przyjęć. Zajmiemy się organizacją wesela, komunii, chrztu, urodzin, zaręczyn i wielu innych.Ślub to jeden ze szczególnych dni w naszym życiu, dlatego warto zadbać by był on wyjątkowy pod każdym względem. Tworzymy oryginalne dekoracje weselne, według własnych projektów lub pomysłów klientów. Zadbamy o każdy detal, co sprawi że Wasze wesele będzie wspominane z zachwytem. Zajmujemy się dekorowaniem samochodu, kościoła oraz sali weselnej. Urokliwe lampiony, romantyczne płatki róż, eleganckie wizytówki na stół, zabawne etykiety na alkohol, eleganckie stojaki dekoracyjne do kościoła czy sali, kolorowe balony weselne czy podwieszane materiały, oryginalne prezenciki dla gości – to wszystko tworzy oprawę uroczystości ślubnej.Posiadamy

pokrowce na krzesła
dywan biały
wiele kształtów wazonów,
lampiony, świeczniki
ozdoby świetlne oraz szklane
materiały dekoracyjne
krzesła ,klęcznik do kościoła
stojaki dekoracyjne


Powierzając nam organizację wesela lub innego przyjęcia mogą mieć Państwo pewność, że będzie to niezapomniany dzień pełen wyjątkowych chwil.

Działamy na terenie Kłodzka i okolic Dolnego Śląska.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Dekoracje ślubne Kłodzko

Oferta

Oferta nr 1
800 / zestaw
Dekoracja kościoła od 300 zł
Dekoracja sali od 800zł
Dekoracja auta od 50 zł
Bukiet ślubny od 70 zł
Reszta dekoracji jest wyceniana indywidualnie od wymagań klienta

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dekoratornia i kwiaciarnia ,,MANUFAKTURA KWIATÓW,, id:22557
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Srebrna Góra
Data dodania: 01-08-2018
Z całego serca polecamy dekoracje wykonane przez Panią Sylwie. Zarówno sala i kościół wyglądały magicznie.Pełen profesjonalizm.
W
Weronika Gorzkowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2018
Kłodzko
Data dodania: 31-07-2018
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dekoracji przygotowanych przez Panią Sylwię :) Mega sympatyczna osoba z ogromnym talentem sala wyglądała przepięknie , auto i bukiet również wszyscy byli zachwyceni :) polecam w 100% wszystkim młodym parą które nie mogą się jeszcze zdecydować . Idealnie pomaga w doborze dekoracji i ma wiele innowacyjnych i przepięknych pomysłów.
E
Eliza
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Górska Dolina
Data dodania: 14-07-2018
Dekoracje wykonywane przez Panią Sylwię są warte każdej ceny. Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem, pomysłowością, świetnym kontaktem i efektem końcowym. Do dziś zbieramy od gości weselnych zachwyt związany z dekoracjami, kwiatami. Raz jeszcze dziękuje za to ,że ten dzień dzięki Pani był jeszcze bardziej wyjątkowy !
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Srebrna Góra
Data dodania: 10-07-2018
Pięknie, wyszło lepiej niż sobie wyobrażaliśmy. Delikatnie. Pani Sylwia trafiła w punkt :)
Wszystkim niezdecydowanym polecamy z całego serca. Dziękujemy!
S
Sabina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Tłumaczów
Data dodania: 13-06-2018
Dekoracje mega super! Pani Dekorator stworzyła dla nas przepiękne dekoracje na naszym ślubie! Właśnie o takim wystroju marzyłam! Nasi goście weselni zaniemówili jak zobaczyli wystrój sali i kościoła! Pani dekorator trafiła w samo sedno mojego gustu! Jesteśmy z mężem mega zadowoleni z usług Pani Dekorator! Bardzo gorąco polecam Panią Sylwie!
I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2017
Szczytna
Data dodania: 10-06-2018
Genialna i kreatywna dekoratorka! Z całego serca polecam!Spełni Wasze wizje w 100 procentach !
A
Amadeusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Sokolec
Data dodania: 10-06-2018
Super !!!!! Bardzo kreatywna Pani ;) nic nas nie interesowało pani Sylwia zajęła się wszystkim. Co chcieliśmy to mieliśmy !!! Bardzo ale to bardzo polecam współpracę z Panią Sylwia
SYLWIA

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:,,MANUFAKTURA KWIATÓW,,
Imię i nazwisko:Sylwia Cieślik
Adres:Kłodzkoul. Wolności 51
57-300woj. dolnośląskie
604-293...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 23-08-2016, liczba odwiedzin: 4659
Telefon
604-293...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie