Detale na Bale - dekoracje ślubne | Dekoracje ślubne Gdańsk, pomorskie - cover
Zobacz zdjęcia (47)

Detale na Bale - dekoracje ślubne

Gdańsk, pomorskie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
668-830...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową aranżacją wyjątkowych uroczystości. Naszym celem jest uczynienie najważniejszych dla Was momentów niezapomnianymi. Do takich momentów należą ślub oraz wesele – to one wymagają wyjątkowej scenografii.
To właśnie dbałość o najmniejsze detale pomaga nam w realizacji tego celu. Efektowne dodatki w połączeniu z dobrze dobranymi kompozycjami kwiatów oraz odpowiednie zestawienie kolorystyczne sprawią, że Wasza uroczystość będzie naprawdę wyjątkowa.
Do każdego klienta i każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy od tego, żeby spełniać wasze marzenia.
My zajmiemy się całą otoczką waszej uroczystości. a Wam pozostanie tylko skupić się na celebrowaniu i tworzeniu pięknych wspomnień

Zapraszamy do kontaktu :)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli marzy Wam się efekt „Woow”(według nas tylko taki jest akceptowalny – w końcu rozmawiamy o najważniejszym dniu w Waszym życiu!), to jesteście w dobrym miejscu.
Jeśli jesteście detalistami i chcecie, żeby każdy element najważniejszego dnia w Waszym życiu był dopracowany, to nasza oferta jest właśnie dla Was. Nie działamy „hurtowo”. Dla nas ważniejsza jest przede wszystkim jakość i różnorodność. Jeśli spojrzycie w nasze portfolio, to z łatwością dostrzeżecie, że każda realizacja jest inna, niepowtarzalna i szyta pod nasze Pary Młode. Tu nie ma miejsca na „kopiuj-wklej” i sztampowe rozwiązania.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Myślę, że nasze portfolio mówi samo za siebie. Stawiamy na nowoczesność, różnorodność, ciągły rozwój i oryginalne rozwiązania. Trendy się zmieniają i my nie zamierzamy stać w miejscu. Ponadto, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Co sezon mamy mnóstwo nowych pomysłów, dodatków i poszerzamy swój asortyment i przede wszystkim nieustannie się szkolimy i rozwijamy. Wszystko jest na najwyższym poziomie i dla nas wszystko ma znaczenie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jakość, profesjonalizm, oryginalność.

Myślę, że można tu dodać jedną rzecz – mamy swój kodeks, swoje zasady, których się trzymamy. Są rzeczy, które według nas nie wyglądają dobrze, albo psują finalny efekt realizacji. Tak jak nie do wszystkich sal pasuje każdy styl dekoracji. Nie robimy nigdy rzeczy, pod którymi się nie podpiszemy. Czujemy, że odpowiadamy za całokształt aranżacji i nie wyobrażamy sobie zrobić dekoracji niedopasowanych do wnętrza. To nasza marka i nasze realizacje wyglądają tak jak wyglądają właśnie dlatego, że wszystko jest zrobione ze smakiem i dopracowane w najmniejszym szczególe.

Jaki jest zakres naszych usług?

Jeśli chodzi o dekoracje działamy tylko i wyłącznie kompleksowo. Od A do Z. A więc odpowiadamy za wystrój całościowo – zarówno wystrój sali weselnej jak i miejsca zaślubin, aranżacji pleneru. Wszystkie elementy dekoracji na stołach, ścianki, podwieszane dekoracje oraz cała florystyka jest po naszej stronie. Na Wasze życzenie zamawiamy też spersonalizowane dodatki.
Wy niczym się nie martwicie. Przychodzicie na gotowe i cieszycie się tym dniem.
Dodatkowo prowadzimy też wypożyczalnię dekoracji ślubnych. Jeśli chcecie skorzystać z samej wypożyczalni, to również jest taka możliwość :)

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Często pytacie nas, jaka jest cena „mniej więcej”. Każde wesele jest inne, z inną florystyką, w innym miejscu, z inną ilością gości, w innym terminie itd. Itd. Nie jesteśmy w stanie tego oszacować „na oko” i „mniej więcej”. Jesteśmy profesjonalistami i tak też podchodzimy do wycen. Nie rzucamy cenami, które potem nie mają żadnego odzwierciedlenia.
A cena jest uzależniona dosłownie od wszystkiego. Przede wszystkim od ilości wybranych dekoracji (mamy bardzo duży asortyment i każdy dodatek jest inny i inaczej kosztuje). Od miejsca uroczystości (odległości), od wybranej florystyki – każdy kwiat i zieleń kosztuje inaczej, od wielkości kompozycji itd.

Żeby nie rzucać cenami na oko to na Wasze życzenie przygotowujemy wstępny niezobowiązujący kosztorys. Tam możecie sobie zobaczyć jak mnie więcej wyglądają koszty naszej usługi.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Pracujemy tylko na świeżych kwiatach, które po weselu są do Waszej dyspozycji.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Jak to bywa z profesjonalistami – radzimy sobie ze wszystkim. Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych i radzimy sobie w każdych warunkach. Nawet jeśli napotykamy na kłopoty, to nie angażujemy w to Naszej Pary Młodej w tak ważnym dniu. Przede wszystkim zawsze zakładamy sobie zapas czasu na nieprzewidziane okoliczności i sytuacje oraz pracujemy w większym zespole. W końcu tu nie ma miejsca na poślizg czasowy :) Wszystko musi być gotowe na długo zanim Para Młoda pojawi się na sali.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Ciągle poszerzamy nasz asortyment. Duża część naszych dodatków była robiona przez nas na zamówienie. Lubimy się wyróżniać i mieć unikatowe dodatki :) Duża część naszego asortymentu znajduje się na naszej stronie (prowadzimy też wypożyczalnię). Mamy różnorodne ścianki, dużo ledowych napisów, różne naczynia na kwiaty, strefy chillout, piękny księżyc, który robi furorę na weselach, piękne drewniane krzesła chiavari, duży wybór obrusów i serwetek i moglibyśmy wymieniać tak bez końca. Dużą część naszego asortymentu widać w naszym portfolio :)

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy detalistami i profesjonalistami. Zależy nam, żeby wszystko było naprawdę idealnie. Bardzo chętnie doradzamy w wielu kwestiach i dzielimy się naszym doświadczeniem, spostrzeżeniami. Jeśli coś według nas nie będzie pasowało do całej aranżacji, to z pewnością Wam o tym szczerze powiemy. A to już Wasza decyzja czy skorzystacie z naszych rad. Po prostu siedząc w dekoracjach „po uszy” wiemy, co i jak. I chociaż to nie jest już część naszej pracy, to naprawdę zależy nam na tym, żeby wszystko było idealne :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Międzynarodowe certyfikaty zawodowe, Szkolenia u Mistrzów Florystyki, Państwowe dyplomy zawodowe, Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Uwielbiamy nietypowe i oryginalne śluby. Nie znajdziecie w naszym portfolio dwóch takich samych. Więcej realizacji znajdziecie na naszej stronie. Przekonacie się sami :)

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Oczywiście! Jeśli powierzacie nam swój wielki dzień, to dekorujemy Wasz plener. Zarówno w kontekście miejsca zaślubin jak również, jeśli przyjęcie weselna ma odbyć się na świeżym powietrzu.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Każda pora roku daje inne możliwości w kontekście np. sezonowości kwiatów. Nie mamy ogólnych propozycji we względu na pory roku. Przede wszystkich każda Para jest inna, każda sala weselna jest inna i propozycje, które przedstawiamy są bardzo spersonalizowane i szyte na miarę.

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Jeszcze nie mieliśmy okazji, ale oczywiście, że tak. Lubimy wyzwania!

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

Taki, że Para Młoda w dniu wesela nie musi się o nic martwić. Zajmujemy się wszystkim od A do Z – koordynujemy przekazanie Parze młodej ustalonych dodatków (bukietów, butonierek, szkatułek itd.), dekorujemy całą salę oraz miejsce zaślubin. Po uroczystości zajmujemy się demontażem i zostawiamy Waszą salę w czystości.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Wszystkie dekoracje są demontowane i przez nas zabrane (po weselu lub poprawinach w uzgodnionym z Parą Młodą i salą weselną terminie). Z wyjątkiem personalizowanych elementów, które zostają dla Was oraz z wyjątkiem kwiatów, które również są do Waszej dyspozycji.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Przede wszystkim kontaktujemy się mailowo. Dzięki temu żadnej stronie nic nie umknie i w razie wątpliwości można wrócić do korespondencji. Dodatkowo spotykamy się na Waszej sali i wszystko sobie omawiamy i potwierdzamy.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. To Wasze wesele, a dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Robimy i zamawiamy dodatki spersonalizowane pod pary młode.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Nie każdy od samego początku wie, czego chce :) Zresztą, trendy się zmieniają, a umowy podpisujemy często z dużym wyprzedzeniem. Brak skonkretyzowanej wizji to żaden problem. Ilość pomysłów, które mamy w głowach jest tak duża, że bez problemu uda nam się znaleźć koncepcję, na którą powiecie „to jest to”! Wiemy z doświadczenia :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

To częsta i normalna sytuacja. Trendy się zmieniają, a umowy podpisujemy często z dużym wyprzedzeniem. Zresztą podczas spotkania na Waszej sali tak naprawdę dużo rzeczy się zmienia. Czasem cała koncepcja. Generalnie zależy nam, żeby właśnie na spotkaniu, na żywo wszystko przeanalizować i dojść do momentu, że założona koncepcja i ustalenia to jest dokładnie to, czego chcecie. Potem oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba również możemy wprowadzać jakieś korekty.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Zawsze zakładamy, że „coś może się wydarzyć” i jesteśmy gotowi stawić czoła przeciwnościom losu. Zawsze mamy zapas dekoracji i kilka planów awaryjnych, dlatego wpadki zdarzają nam się bardzo rzadko. Jeśli już to załatwiamy je z uśmiechem na twarzy i są niewidoczne.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Koniecznie! Bardzo zależy nam na Waszej opinii, relacji i wrażeń z wesela! Uwielbiamy, jeśli dajecie nam feedback i dzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami (no i zdjęciami <3).

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Całkiem przypadkiem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Natknęliśmy się na zdjęcia wyjątkowej aranżacji ślubnej na Instagramie i z dnia na dzień przewróciliśmy nasze życie do góry nogami. To praca idealna – robisz to, co kochasz, masz cudowne Pary Młode i tworzysz piękno.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Chyba to, że każda realizacja jest inna, niepowtarzalna i wymaga kreatywności.
A jeśli chodzi o sam najlepszy moment? To są dwa.
1. Moment, kiedy sala jest już w pełni zaaranżowana i widzimy efekt końcowy swojej pracy oraz
2. Moment, kiedy widzimy się/słyszymy po weselu i dostaję od Was feedback. To naprawdę buduje!

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Realizacja w której dostaliśmy od Pary Młodej wolną rękę i była zachwycona efektem końcowym.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Nie ograniczamy się do jednego stylu. Potrafimy każdy zrobić ze smakiem ;) Ale najbliższy naszemu sercu jest włoski styl.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Szkolimy się, poszerzamy nasz asortyment i umiejętności i kwalifikacje.

Detale na Bale - dekoracje ślubne
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
Weronika
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sulęczyno
Data dodania: 10-01-2024

Świetna, bardzo profesjonalna firma! Nasi goście byli zachwyceni, Kris świetnie zorganizował naszą zabawę weselną, nie musieliśmy się o nic martwić! Muzyka była idealnie spomponowana pod nasze Polsko-Kolumbijskie wesele! Polecam każdemu, satysfakcja gwarantowana!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Gdańsk
Data dodania: 22-08-2023

Cała aranżacja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! 😍 Magda i jej team to przecudowni ludzie, słuchają i czują, co marzy się Młodej Parze, tworzą prawdziwe cuda, sala wyglądała przepięknie i zebrała mnóstwo komplementów, mój bukiet i dodatki florystyczne były jak z bajki, do tego kontakt z Magdą jest świetny, polecamy z całego serca ❤️

Magda
25-08-2023

Dziękuję Ci bardzo za tak miłe słowa 🥰 I cieszę się, że udało mi się stworzyć dla Was wymarzone dekoracje!❤️ To była przemiła współpraca, dziękuję Wam za zaufanie i oczywiście czekam na piękne fotki (pamiętajcie o mnie!😉). Jeszcze raz wszystkiego dobrego! ❤️

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Sulęczyno
Data dodania: 12-06-2023

Z całego serca polecamy firmę Detale na bale! Współpraca układała się bardzo fajnie od samego początku do końca! Dekoracje były zachwycające, spójne z nami i naszą wizją. Dziewczyny mają ogromne doświadczenie w tym, co robią - proponują fajne rozwiązania, wyjaśniają co pasuje do danej przestrzeni a co nie. Goscie krążyli po sali z aplikacjami sprawdzającymi, jakie kwiaty/rośliny były wykorzystane w aranżacjach, gdyż byly po prostu piękne! Sala i wejście do niej przypomniały scenerię leśnej bajki i czuliśmy się w niej my i nasi gości naprawdę wspananiale. Dzięki takim dekoracjom, udało się nam mieć leśne wesele, mimo ze nie w środku lasu. Dziękujemy :)

Magda
12-06-2023

Kasiu! Bardzo bardzo Wam dziękujemy za świetną współpracę i za zaufanie jakim nas obdarzyliście! Cieszę się, że udało nam się zrealizować Waszą wizję o leśnej aranżacji🥰 Jesteście przemiłą parą i mam nadzieję, że kiedyś będzie okazja wypić tą kawę😉 Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego dobrego! Dziękuję❤

B
Bianca Ehnes
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Starogard Gdański
Data dodania: 14-02-2022

Kocham Detale na Bale

Magda
15-02-2022

Dziękuję Bianca ❤️❤️

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 02-12-2021

Z całego serca polecamy "Detale na Bale". Magda doskonale zrozumiała nasze potrzeby, styl i smak czego efektem były dopieszczone w najmniejszym detalu dekoracje. Wszystko pięknie się ze sobą komponowało a my oraz goście byliśmy zaczarowani przepięknymi barwami jesieni! Nie boi się odważnych akcentów w dekoracjach co jest wielkim plusem!
Nieoceniona jest pomoc Magdy przed samym ślubem- szybko odpowiadała na nasze prośby i miała plan na ich realizację. Dokładaliśmy różne pomysły do samego dnia ślubu a Magda sprawnie pomagała nam w ich urzeczywistnieniu! Za co ogromnie dziękujemy!
Dla jeszcze niezdecydowanych- POLECAMY Detale na Bale 🙂
Magda i Jacek

Magda
02-12-2021

Dziękuję Wam bardzo i cieszę się, że udało mi się w 100% zrealizować Waszą wizję❤️ Cieszę się, że pomimo obaw ostatecznie zdecydowaliście się na te odważne akcenty. Było przepięknie i oryginalnie :)
Cieszę się, że mogłam Was poznać, a współpraca z takimi pozytywnymi i fajnymi parami to serio jest dla mnie przyjemność :)
Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego dobrego ❤️
Pozdrawiam!

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2021
Gdynia
Data dodania: 04-10-2021

Jesteśmy zachwyceni dekoracjami, jakie wyczarowała nam Magda. Miałam zupełnie inną wizję, ale to co nam zaproponowała przerosło moje wyobrażenia. Goście również było zachwyceni klimatem naszego wesela. Dodatkowo Magda jest przesympatyczną osobą, mogłam napisać do niej o każdej porze dnia i nocy nawet z najdziwniejszym pytaniem i zawsze otrzymałam sensowną odpowiedź. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba na pewno wrócimy do Magdy 😊 z całego serca, razem z mężem, polecamy Detale na Bale ❤️

Magda
09-10-2021

Dziękuję Wam bardzo za tak miłe słowa! Kiedy fanka koloru szałwiowego spotyka drugą fankę, to wiadomo, że "będzie się działo"! Mega się cieszę, że spotykam na swojej drodze tak świetne i pozytywne pary młode ❤️❤️ no i do tego takie, które preferują niestandardowe rozwiązania. Dziękuję za zaufanie, miłe rozmowy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy! 😊

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Chmielno
Data dodania: 23-06-2021

Gorąco polecamy Detale na Bale! Bardzo dobra i bezproblemowa komunikacja. Magda doskonale zrozumiała o co nam chodzi i jaki wystrój nam się podoba i i pod to otrzymaliśmy fajną prezentację gdzie mogliśmy zobaczyć przykładowe dekoracje na nasz ślub.
Od bukietu ślubnego przez dekorację w kościele i na sali wszystko było bardzo spójne ;)
Ola&Marcin

Magda
25-06-2021

Dziękuję Wam bardzo za tak miłe słowa❤️ Cieszę się, że udało mi się sprostać Waszym oczekiwaniom!❤️🙂

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pomlewo
Data dodania: 14-06-2021

Magda jest super dziewczyną. Komunikatywna, otwarta i rzetelna.
Wszyscy goście byli zaskoczeni butelkowo zielonymi i złotymi ozdobami oraz cudownym wielkim księżycem (który jest idealna ścianka do zdjęć)
Z czystym sumieniem mogę polecić Magdę każdemu i tym osobom które maja bardzo wygórowane wymagania i tym, które szukają kogoś kto pomoże w przygotowaniu skromniejszej uroczystości.

Magda
14-06-2021

Alicjo bardzo Ci dziękuję za pozytywną opinię i tak miłe słowa :) Nasza realizacja na Twoim weselu należy do jednej z moich ulubionych! Cieszę się, że wszystko się udało i życzę wszystkiego dobrego❤️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Detale na Bale
Imię i nazwisko: Magda Bombalska
Adres: Gdańsk, Nieborowska, 80-034, woj. pomorskie
668-830...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9226
Zadzwoń
668-830...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy