DJ Artur Szymiczek - nowy wymiar wesel id:33908

2600 zł / wesele
Syrynia, śląskie
(0)
Dodaj opinię
512-709...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witaj !
Jeśli już tutaj jesteś to z pewnością niebawem czeka Cię organizacja przyjęcia weselnego. Z chęcią i dużym zaangażowaniem Ci w tym pomogę. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu imprez. Od już prawie że 10 lat prowadzę różnego rodzaju eventy, od wesel przez urodziny po imprezy tematyczne. Mimo młodego wieku i wyglądu doświadczenie jakim dysponuje jest naprawdę duże.

Markowy sprzęt grający i świetlny jest na bardzo wysokim poziomie co z pewnością pozwala wprowadzić niepowtarzalny klimat i nastrój na Twoim przyjęciu. A nie jednego uczestnika zabawy mile zaskoczy.

Zabawy i muzyka zawsze jest odbierana pod gusta muzyczne gości i uczestników imprezy.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i na spotkaniu ustalamy plan i scenariusz imprezy, a co za tym idzie wesele jest zorganizowane i poukładane.

Dodatkowo posiadam wytwornice baniek, podświetlany napis LOVE i samochód do ślubu.

Podsumowując

W ofercie znajduje się:
Prowadzenie imprezy jako DJ/Wodzirej/Konferansjer/Prezenter muzyczny
Nagłośnienie
Oświetlenie
Wytwornica baniek
Samochód do ślubu.
Niepowtarzalny napis LOVE!

Posiadam certyfikat DJ'a, wodzireja i prezentera muzycznego co w pełni pozwala mi prowadzić działalność w tej branży. Dodatkowo po imprezie wystawiam rachunek. Macie też pewność, że utwory pochodzą z legalnych źródeł i są w najwyższej jakości.

Nie piję alkoholu.

Oferta

Oferta Weselna
2600 / wesele

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
Artur

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ Artur Szymiczek
Imię i nazwisko:Artur Szymiczek
Adres:Syryniaul. Leopolda Staffa
44-361woj. śląskie
512-709...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 15-02-2018, liczba odwiedzin: 1012
Telefon
512-709...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie