Zobacz zdjęcia (27)
DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 1
DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 2 DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 3 DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 4 DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 5
DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 6
1 / 27

DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne id:51107

Rybnik, śląskie
(22)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
882-817...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Cześć! Dzień dobry! Jeśli szukacie osoby młodej, pełnej uśmiechu i pozytywnej energii, która poprowadzi Waszą imprezę profesjonalnie z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem za rozsądne pieniądze to powinniśmy znaleźć nić porozumienia!
Dzięki doświadczeniu i poświęconemu czasowi w branży zdążyłem poznać wielu wartościowych usługodawców z branży, z którymi nawiązałem współpracę i dzięki nim zakres moich usług jest szeroki. Sam osobiście uważam, że albo jest się do wszystkiego.. albo do niczego. Z tego też powodu osobiście zajmuję się jedynie profesjonalnym prowadzeniem wesel pod kątem muzycznym, konferansjerskim i wodzirejskim.
Natomiast kontaktując się ze mną jesteście w stanie załatwić wiele innych spraw:
- Współpracują z profesjonalna animatorką dla dzieci, która z ogromną przyjemnością i uśmiechem na twarzy zabawi wszystkich najmłodszych, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba,
- Nawiązałem współpracę z profesjonalną firmą świadczącą usługi foto/video, u których przy naszej współpracy otrzymacie 500 złotych rabatu,
- Współpracuję z barmanem, który robi świetne drinki, przy okazji wyznając zasadę zero waste, dzięki czemu nie zostanie Wam po weselu mnóstwo niepotrzebnego alkoholu,
- Współpracuję z profesjonalną wokalistką i saksofonistą, jest to idealne połączenie jeśli nie potraficie się zdecydować - DJ, czy zespół?

W swoich usługach posiadam również ciężki dym (taniec w chmurach), pirotechnikę sceniczną (wyrzutnie iskier) oraz wytwornicę baniek.

Ale dość już o usługach, może lepiej opowiem coś o sobie?
Zacznę od tego, że prowadzenie wesel sprawia mi przyjemność, można powiedzieć, że stało się moją pasją. Wesela uwielbiam prowadzić aktywnie, czyli nie stoją sztywno na swoim stanowisku, lecz lubię wyjść do gości, zarażać pozytywną energią i prowadzić animacje taneczne. Dlaczego są one świetne? Ponieważ nie wykluczają nikogo i mogą w nich wziąć udział absolutnie wszyscy. Oferuję również ciekawe konkursy dodające emocji i wprowadzające rywalizację pośród gości.
Oferuję stały kontakt przed weselem, ale również w jego trakcie. Chciałbym, aby prowadząc Wasze wesele, Wy mieliście wpływ na przebieg imprezy i najzwyczajniej w świecie wiedzieli co się dzieje, dlatego też w trakcie wesele jak nadarzy się okazja zamieniłbym z Wami szybkie trzy słowa co za chwilkę się będzie działo.
Staram się w trakcie wesela wziąć na siebie obowiązki organizacyjne, aby móc Was odciążyć i żebyście mogli spędzać spokojnie czas z bliskimi i cieszyć się tą piękna chwilą.
Moim priorytetem jest to, abyście Wy i Wasi goście świetnie się bawili. Dlatego też przed weselem przeprowadzimy pewnego rodzaju wywiad na czym Wam najbardziej zależy, poproszę Was o stworzenie playlisty z ulubionymi kawałkami oraz tej z utworami, których z pewnością byście nie chcieli usłyszeć. W trakcie wesela zawsze z uśmiechem reaguję na sugestie i dedykacje gości.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania i chęć podyskutowania o tematyce weselnej to zapraszam do kontaktu, chętnie z Wami porozmawiam, zapraszam również na mojego facebooka oraz instagrama. Pozdrowionka!

DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne - film 1 DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, że tak! Staram się na bieżąco reagować na dedykacje gości i są one zawsze darmowe. W przypadku kiedy goście proszą o utwory odbiegające od naszych wcześniejszych ustaleń odsyłam ich do Was, jeśli wyrażacie zgodę, to nie widzę już żadnych przeciwwskazań.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Biorąc pod uwagę wygodę par młodych zrezygnowałem z opcji pracy godzinowej na rzecz oferty za usługę. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że jestem dla Was dostępny w dniu wesela do godziny 4:00 (W przypadku wesel rozpoczynających się po godzinie 16:00 - odpowiednio dłużej). Nie chciałbym abyście o godzinie 1:00, czy 2:00 mieli dylemat, czy dopłacamy DJowi i kontynuujemy zabawę, czy kończymy imprezę. Chciałbym abyście mogli się bez stresu zatracić w zabawie. W przypadku wesel rozpoczynających się o godzinie 16:00 i później odpowiednio ustalimy godzinę ostateczną podczas rozmowy przed weselem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się tym, że prowadzę imprezy z pasji. Zawsze na początku ustaleń opowiadam o sobie i o moim stylu prowadzenia imprez - ten styl może Wam odpowiadać lub nie. Jeśli już na starcie nie potrafimy się porozumieć, biorę pod uwagę fakt, że chodzi o Wasz najważniejszy dzień w życiu i staram się polecić kolegę po fachu, który lepiej sprosta Waszym oczekiwaniom. Zwyczajnie nie prowadzę wesel na ilość, lubię czuć dobre flow ze swoimi Młodymi Parami i stawiam na dobry kontakt, moim zdaniem podstawą jest to, że musimy się zwyczajnie polubić, aby współpraca miała sens.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera określony wcześniej czas pracy, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, dojazd na miejsce wesela, stałą dyspozycję dla Was pod telefonem przed weselem i wszelkiego rodzaju porady jakich tylko będziecie potrzebować. Jeśli sam nie będę w stanie odpowiedzieć na Wasze pytanie, poradzę się eksperta w danej dziedzinie i odpowiem z lekkim poślizgiem.

Skład, w którym występujemy.

W głównej mierze występuję sam, jednak patrząc na ilość obowiązków osoby prowadzącej wesele, ponieważ to nie tylko włączanie muzyki, konferansjerka i prowadzenie zabaw, lecz również dbanie o cały harmonogram imprezy, aby wszystko odbyło się w odpowiednim czasie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, że tak! Praca głosem jest bardzo ważna. Zawsze staram się budować emocje za pomocą głosu zapowiadając poszczególne elementy wesela, jak również koordynować wszelkie sytuacje mające miejsce podczas wesela.

Jaki repertuar proponujemy?

Wybierając oprawę muzyczną w postaci DJa, macie gwarancję szerokiej bibliografii muzycznej. Proponuję repertuar wszelaki, jednakże po poczynieniu wcześniejszych ustaleń staram się dobierać utwory zgodne z Waszymi i Waszych gości gustami. Jedyne co chciałbym od siebie dodać, to że nie lubię kiedy muzyka disco-polo jest muzyką wiodącą podczas imprez, które prowadzę. Uważam, że na świecie jest tyle pięknej, tanecznej muzyki, że wcale nie trzeba grać całego repertuaru muzyki disco-polo. Nie chodzi o to, aby ten rodzaj muzyki w ogóle się nie pojawiał, aczkolwiek takich wesel również chętnie się podejmuję, jednak o to, aby nie był to dominujący klimat w trakcie wesela.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie. Jestem wyznawcą zasady, że lepiej zainwestować raz a dobrze. Nie wyobrażam dokładać sobie stresu myślą przed każdym weselem, czy sprzęt w ogóle zagra. Stresu jest w tym dniu i tak już wystarczająco dużo, a ja wolałbym go rozładowywać. Posiadam dwa zestawy nagłośnienia (duże i małe), dzięki czemu jestem w stanie zagwarantować odpowiednie nagłośnienie na każdej uroczystości. Pozwala mi to również na zagwarantowanie nagłośnienia w trakcie ślubu cywilnego w okolicy restauracji, czy dogłośnienie innych sal na terenie budynku, w którym odbywa się impreza weselna.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Wesela międzynarodowe to coś co bardzo lubię, ponieważ uwielbiam poznawać inne kultury. Miałem w życiu przyjemność mieszkać w jednej części budynku z ludźmi z wielu zakątków świata (Indie, Turcja, Brazylia, Kanada itd.) dzięki czemu oswoiłem i utrwaliłem swoją umiejętność rozmowy w języku angielskim. Nie jest to mój język ojczysty, lecz nie mam kompleksów podczas wypowiadania się w tym języku. Dzięki tej swobodzie w zakres moich usług wchodzi prowadzenie wesel międzynarodowych w języku polskim i angielskim. Jeśli zajdzie potrzeba jestem w stanie współpracować z profesjonalnym konferansjerem obcojęzycznym - nie tylko angielskim, lecz również francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Obsługiwać wesela międzynarodowe zdarza mi się średnio kilka (3-5) razy w roku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dodatkowych atrakcji weselnych nie sposób zliczyć. Widziałem już pokazy fajerwerków, występy magików czy grup cyrkowych. Uważam jednak, że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Atrakcje weselne, których nie posiadam w swoich usługach z pewnością zagwarantują Wam profesjonalni usługodawcy, którzy zajmują się właśnie daną usługą, którą jesteście zainteresowani, a ja postaram się Wam ułatwić z nimi kontakt. Pośród moich dodatkowych usług znajdziecie ciężki dym (taniec w chmurach), pirotechnikę sceniczną (wyrzutnie iskier), wytwornicę baniek, czerwony dywan. Współpracuję z wokalistką, saksofonistą, profesjonalną firmą świadczącą usługi foto/video, barmanem i animatorką dla dzieci.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Światło jest istotnym elementem każdej imprezy. Zwracając uwagę na fakt, że praktycznie na każdym weselu jest chociaż jeden przedstawiciel ekipy foto/video chciałbym swoim światłem uświetnić ich pracę, a nie im przeszkadzać. Stąd też decyzja, że w trakcie wesela używam jedynie światła w kolorze białym w zimnych i ciepłych jego odcieniach. Wygląda to elegancko i robi świetną robotę dla fotografów i filmowców. Całość oświetlenia jest zaprogramowana, więc zawsze światło pracuje dopasowanie do muzyki.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Pewnie, jest to bardzo mile widziane. To w końcu Wasze wesele!! Zawsze proszę o podesłanie listy z utworami, które chcielibyście usłyszeć na swoim weselu oraz z tymi, których zdecydowanie słyszeć byście nie chcieli.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się już na początku mojej edukacji w szkole podstawowej. Na zajęciach z muzyki, zauważono u mnie większe zdolności niż u rówieśników w grze na cymbałkach, więc zgłoszono ten fakt moim rodzicom, którzy niezwłocznie zapisali mnie do szkoły muzycznej, gdzie grałem już na prawdziwych klawiszach.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubię powodować radość i uśmiech, wyzwalać emocje, które w Was siedzą - oczywiście te pozytywne!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest bardzo ważne, ponieważ w dniu wesela wszystko musi pracować jak należy i nie może się zepsuć - zwyczajnie nie ma na to czasu. Złośliwość rzeczy martwych jednak się zdarza, więc wiele rzeczy posiadam w ilości sztuk dwie, w razie wypadku. Gdyby awaria była bardzo poważna, współpracuję z firmą eventową, od której jestem w stanie wynająć każdy element sprzętu potrzebny do wykonania usługi.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Wydaje mi się, że miło byłoby zintegrować dwie rodziny ze sobą. Nie jestem fanem kółek integracyjnych, jednak mam inne pomysły jak rodzinki można ze sobą zapoznać.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

O oczepinach mógłbym opowiadać cały dzień haha. Mimo wszystko na weselach, które prowadzę uwielbiam oczepiny, które są szybkie. Zapytacie dlaczego? Już spieszę z odpowiedzią. Oczepiny odbywają się o północy i jest to godzina, o której moim zdaniem fajnie jest dać możliwość wytańczenia się wszystkim. Oczepiny są zabawą wykluczającą część z gości, stąd też jeśli trwają dwie godziny, część gości, która nie bierze udziału w zabawie zwyczajnie pójdzie do domu.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Hmm, ciężkie pytanie. Myslę, że nie, ponieważ wszystko zależy od Was! Są gusta i guściki, a o nich się nie dyskutuje.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Poprzedni sezon weselny z pewnością zdobył utwór... It's Friday then it's Saturday, Sunday what?!

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

ABBA - Mamma Mia,
Mr.Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi,
Łzy - Agnieszka
Enrique Iglesias - Bailando
Lucenzo - Danza Kuduro,
Kayah & Goran Bregovic - Prawy do lewego,
Samba de Janeiro!
YMCA,
Wake me up before you go go,
Time of my life.

Kurde ciężko było zakwalikowac 10, więc podałem pierwsze co przyszło mi do głowy!

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Tak jak już wyżej wspomniałem, nie przepadam kiedy jest muzyką wiodącą.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Sposobów jest wiele, najlepiej działają te z wykorzystaniem Pary Młodej, ponieważ to Wy działacie jak magnes na Waszych gości. Weźmy pierwszy lepszy sposób z brzegu - Lambada!

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

80s, 90s, Latino, RnB, Radiowe hity, Rock'N'Roll. W zasadzie wymieniłem swoje ulubione :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

najbardziej nietypowe miejsce to chyba hol placówki NFZ haha..Aczkolwiek zdarzało się również w piwnicach, garażach etc. Czego się nie robi dla dobrej imprezy!

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to takie, kiedy wszyscy są uśmiechnięci, bawią się i Państwo Młodzi są szczęśliwi.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Gdyby istniał jeden przepis byłoby to zbyt proste. Na każdą imprezę przepis jest inny, już nasza w tym rola, aby go odnaleźć jak najszybciej i wykonać.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

głośnik z wbudowaną muzyką na energię słoneczną! Przy muzyce wszystko lepiej się robi, więc jakoś by się udało przeżyć.

Nasze pasje.

Moja pasje to przede wszystkim muzyka i sport. Na co dzień zajmuję się również programowaniem stron internetowych. Uwielbiam również motoryzację.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (22)

Dodaj opinię
DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne id:51107
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 22 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Basia
Basia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 05-08-2022
Pyskowice
Data dodania: 10-08-2022

DJ Kam polecił nam Bartka, kiedy okazało się, że nie zgrywają się nam terminy i jak okazało się - to był strzał w dziesiątkę! Bartek okazał się idealnym połączeniem otwartości, profesjonalizmu i spontaniczności. Tam, gdzie my mieliśmy wątpliwości - służył radą i pomocą. Tam, gdzie byliśmy na coś zdecydowani - szedł w to całym sobą i wspierał nas na każdym kroku. Bartek nagłaśniał nasz ślub na ogrodzie restauracji Umami, a następnie poprowadził imprezę niemal do białego rana. Wspólnie opracowaliśmy scenariusz wesela, ale ani przez moment nie mieliśmy poczucia, że Bartek robi coś wbrew sobie, albo inaczej niż byśmy tego chcieli. Byliśmy wcześniej na wielu weselach i przyjęciach prowadzonych przez DJa, ale dopiero organizując swoje własne - zdaliśmy sobie sprawę, jak wiele zależy od komunikacji i nadawania na podobnych falach. Nie wyobrażamy sobie, żeby Bartek z kimś się nie dogadał, więc z całego serca polecamy kontakt z nim i skorzystanie z jego oferty :)
Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy Bartku! ❤
Basia i Michał

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Zabrze
Data dodania: 26-07-2022

Wybór DJ stanowił dla nas największe wyzwanie, mieliśmy określone oczekiwania, co do stylu i muzyki na weselu odbiegające od tradycji. Z Bartkiem kontakt od początku był łatwy i przyjemny - szybko odpisywał na nasze wiadomości, proponował a nie narzucał rozwiązania w kwestiach, co do których nie byliśmy pewni. Od razu można było poczuć nić porozumienia i zaangażowanie. Przed weselem stworzyliśmy z Bartkiem swój "pakiet weselny", pozwoliło nam to spokojnie zająć się pozostałymi przygotowaniami. W trakcie wesela elastycznie z Bartkiem wybieraliśmy, z których elementów chcemy skorzystać. Dzięki czemu czuliśmy, że nic nie musimy, a możemy, a goście świetnie się bawili. Goście w każdym wieku mogli znaleźć coś dla siebie i to bez disco polo! Dbał o nasze samopoczucie, z wyczuciem i humorem prowadził wesele. Pozostawał w kontakcie z pozostałymi usługodawcami, trzymając rękę na pulsie. Bartek tak świetnie wkomponował się w naszych gości, że trudno im było uwierzyć, że nie znaliśmy się z nim wcześniej i nie jest naszym znajomym ze szkolnej ławki ;) Sama prawie uwierzyłam, że ściągał ode mnie na matematyce ;)

Polecamy Bartka z czystym sumieniem, jeśli chcesz mieć spokojną głowę i nie schodzić z parkietu na swoim weselu, czy innej zabawie.

Pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia,
Asia i Łukasz

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Radlin
Data dodania: 15-07-2022

TAK TAK TAK i jeszcze raz TAK!
Zdecydowanie najlepszy DJ jakiego Para Młoda, a także goście chcą mieć na swojej imprezie czy weselu. Bartek ratował nam tak naprawdę życie w ostatnim momencie.
Pierwsze chwile rozmowy z nim i już złapaliśmy świetny kontakt, żadnej spiny tylko wszystko na luzie jakbyśmy się znali od lat :) następnie spotkanie i omówienie wesela… wszystko dokładnie i szczegółowo jak przedstawił jak będzie wyglądać cała uroczystość, dał wiele pomysłów, rad i otuchy, że będzie wszystko dobrze. Nie raz powtarzał nam, że to jest Nasz Dzień i to on i cała reszta musi zadbać o to by wszystko się udało. Dzień wesela nie mógł być lepszy niż był. O nic się nie martwiliśmy ( kiedy mamy co robić, podziękowania, oczepiny i inne drobne szczegóły). Cała impreza była lepsza niż Bartek nam to przedstawił. Świetnie prowadził wszystkie zabawy taneczne, blok dla dzieci, dzięki czemu parkiem był cały czas pełny. Minęły już 3 tygodnie od ślubu, a goście nadal się pytają o Bartka i mówią, że dawno się tak dobrze nie bawili.
Szczerze wybralibyśmy Bartka jeszcze raz i myśle jak nadarzy się okazja do jakieś imprezy rodzinnej to znów Go weźmiemy!!!!

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Kraków
Data dodania: 21-06-2022

Z Bartkiem mieliśmy od początku świetny kontakt - przedstawiliśmy naszą  wizję, pomagał, doradzał i z tej mieszanki wyszła naprawdę świetna impreza! Goście od samego początku byli zafascynowani tym, jak sobie świetnie radzi i reaguje na to, co się dzieje na parkiecie. Znajomi jak i rodzina nawet tydzień po imprezie mówią o Bartku w samych pochwałach. Bardzo podobało nam się to, że oprócz tego, że miał stały kontakt z Parą Młodą to potrafił też podejść do gości z pytaniem czy wszystko jest w porządku - czuliśmy, że nie jesteśmy w tym sami i mamy wsparcie. Dzięki niemu obaliliśmy mit, że Nowożeńcy nie mogą się dobrze bawić na swoim weselu!

Dziękujemy jeszcze raz, z całego serca polecamy Bartka, jako osobę naprawdę znającą się na rzeczy, która z humorem i uśmiechem na twarzy poprowadzi wspólnie z Wami ten dzień!

DJ Bartosz Adamczyk
27-07-2022

Dzięki bardzo! To było świetne wesele. Dzięki bardzo za zaufanie!

S
Sara
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Piasek
Data dodania: 20-06-2022

Gdybyśmy mieli robić wesele jeszcze raz, ZDECYDOWANIE wybralibyśmy ponownie Bartka!
Przy nim zapomnicie o stresie. Zadba o każdy szczegół.
Goście byli zachwyceni DJem. Zadbał o ich towarzystwo i świetną zabawę. Osoby, które były bez pary, bez problemu mogły tańczyć na parkiecie dzięki Bartkowym układom tanecznym.
Zaangażowanie na najwyższym poziomie.
Dawno nie poznaliśmy tak świetnej osoby.
Z całego serca POLECAMY!!!!!!!

DJ Bartosz Adamczyk
27-07-2022

Dziękuję Wam bardzo! To było świetne wesele. Ale to głównie Wy i Wasi wspaniali goście zasługujecie na pochwałę. Widać, że lubicie muzykę co mi bardzo ułatwia pracę. Dziękuję za super atmosferę, będę długo wspominał. Wszystkiego dobrego!! ♥️

D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2022
Bełk
Data dodania: 18-06-2022

Bardzo pozytywnie oceniamy naszą współpracę ❤️ muzyka, zabawy, ustalenia, prowadzenie, doradztwo, kontrola nad przebiegiem wesela na wielki plus. Nie mam ani jednego złego słowa, same superlatywy. Więc z naszej strony pełne zadowolenie. Dziękujemy

DJ Bartosz Adamczyk
20-06-2022

Dziękuję bardzo! Prowadzenie Waszego wesela to była czysta przyjemność. Cieszę się, że mogłem być częścią Waszego wyjątkowego dnia. Wszystkiego dobrego!

A
Aneta, Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-05-2022
Rybnik
Data dodania: 15-05-2022

Bartek to super gość który potrafił nakłonić gości do zabawy i sprawić by się dobrze czuli. Na naszym weselu były osoby niepełnosprawne i Bartek miał do nich świetne podejście- jak widać potrafi rozbawić każde towarzystwo. Oprócz tego genialne poczucie humoru , i pozytywne nastawienie do ludzi. Nasze preferencje muzyczne były spełnione. Grał świetną muzykę dostosowana do każdego towarzystwa. Miał także nieustanny kontakt z naszymi gośćmi i także z Nami jako z parą młodą. Podziękowania dla rodziców i naszych bliskich w formie gali, z elementem czerwonego dywanu. Goście do teraz chwalą Bartka, i mówią, że nigdzie się tak dobrze nie bawili jak na naszym weselu.
Także polecamy z całego serca tego Pana 😁

DJ Bartosz Adamczyk
15-05-2022

Dziękuję!! Wasze wesele było wyjątkowe, panowała tak rodzinna atmosfera, że czułem się jak gość weselny. Z całego serca chciałbym podziękować za tyle ciepła. W takiej atmosferze nie moglem zrobić nic innego jak dobrą imprezę. Dziękujęza zaufanie i życzę wszystkiego dobrego!!!

N
Natalia&Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-01-2022
Żory
Data dodania: 24-01-2022

Serdecznie polecamy Bartka!:) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Świetnie poprowadził wesele oraz doradził co i jak najlepiej zorganizować. Zabawy trafione w punkt :) Goście byli zachwyceni muzyką - idealnie wychwycił przy czym goście bawią się najlepiej. Pozdrawiamy i bardzo dziękujemy. Natalia & Mateusz

DJ Bartosz Adamczyk
24-01-2022

Dziękuję serdecznie za zaufanie i również pozdrawiam!!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 6423232206
Imię i nazwisko: Bartosz Adamczyk
Adres: Rybnik, , 44-273, woj. śląskie
882-817...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1904
Zadzwoń
882-817...
Napisz

Popularne miasta w okolicy