Zobacz zdjęcia (42)
DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 1
DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 2 DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 3 DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 4 DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 5
DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne, Rybnik - zdjęcie 6
1 / 42

DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne id:51107

Rybnik, śląskie
(30)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
882-817...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Cześć! Dzień dobry! Jeśli szukacie osoby młodej, pełnej uśmiechu i pozytywnej energii, która poprowadzi Waszą imprezę profesjonalnie z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem za rozsądne pieniądze to powinniśmy znaleźć nić porozumienia!
Dzięki doświadczeniu i poświęconemu czasowi w branży zdążyłem poznać wielu wartościowych usługodawców z branży, z którymi nawiązałem współpracę i dzięki nim zakres moich usług jest szeroki. Sam osobiście uważam, że albo jest się do wszystkiego.. albo do niczego. Z tego też powodu osobiście zajmuję się jedynie profesjonalnym prowadzeniem wesel pod kątem muzycznym, konferansjerskim i wodzirejskim.
Natomiast kontaktując się ze mną jesteście w stanie załatwić wiele innych spraw:
- Współpracują z profesjonalna animatorką dla dzieci, która z ogromną przyjemnością i uśmiechem na twarzy zabawi wszystkich najmłodszych, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba,
- Nawiązałem współpracę z profesjonalną firmą świadczącą usługi foto/video, u których przy naszej współpracy otrzymacie 500 złotych rabatu,
- Współpracuję z barmanem, który robi świetne drinki, przy okazji wyznając zasadę zero waste, dzięki czemu nie zostanie Wam po weselu mnóstwo niepotrzebnego alkoholu,
- Współpracuję z profesjonalną wokalistką i saksofonistą, jest to idealne połączenie jeśli nie potraficie się zdecydować - DJ, czy zespół?

W swoich usługach posiadam również ciężki dym (taniec w chmurach), pirotechnikę sceniczną (wyrzutnie iskier) oraz wytwornicę baniek.

Ale dość już o usługach, może lepiej opowiem coś o sobie?
Zacznę od tego, że prowadzenie wesel sprawia mi przyjemność, można powiedzieć, że stało się moją pasją. Wesela uwielbiam prowadzić aktywnie, czyli nie stoją sztywno na swoim stanowisku, lecz lubię wyjść do gości, zarażać pozytywną energią i prowadzić animacje taneczne. Dlaczego są one świetne? Ponieważ nie wykluczają nikogo i mogą w nich wziąć udział absolutnie wszyscy. Oferuję również ciekawe konkursy dodające emocji i wprowadzające rywalizację pośród gości.
Oferuję stały kontakt przed weselem, ale również w jego trakcie. Chciałbym, aby prowadząc Wasze wesele, Wy mieliście wpływ na przebieg imprezy i najzwyczajniej w świecie wiedzieli co się dzieje, dlatego też w trakcie wesele jak nadarzy się okazja zamieniłbym z Wami szybkie trzy słowa co za chwilkę się będzie działo.
Staram się w trakcie wesela wziąć na siebie obowiązki organizacyjne, aby móc Was odciążyć i żebyście mogli spędzać spokojnie czas z bliskimi i cieszyć się tą piękna chwilą.
Moim priorytetem jest to, abyście Wy i Wasi goście świetnie się bawili. Dlatego też przed weselem przeprowadzimy pewnego rodzaju wywiad na czym Wam najbardziej zależy, poproszę Was o stworzenie playlisty z ulubionymi kawałkami oraz tej z utworami, których z pewnością byście nie chcieli usłyszeć. W trakcie wesela zawsze z uśmiechem reaguję na sugestie i dedykacje gości.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania i chęć podyskutowania o tematyce weselnej to zapraszam do kontaktu, chętnie z Wami porozmawiam, zapraszam również na mojego facebooka oraz instagrama. Pozdrowionka!

DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne - film 1 DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, że tak! Staram się na bieżąco reagować na dedykacje gości i są one zawsze darmowe. W przypadku kiedy goście proszą o utwory odbiegające od naszych wcześniejszych ustaleń odsyłam ich do Was, jeśli wyrażacie zgodę, to nie widzę już żadnych przeciwwskazań.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Biorąc pod uwagę wygodę par młodych zrezygnowałem z opcji pracy godzinowej na rzecz oferty za usługę. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że jestem dla Was dostępny w dniu wesela do godziny 4:00 (W przypadku wesel rozpoczynających się po godzinie 16:00 - odpowiednio dłużej). Nie chciałbym abyście o godzinie 1:00, czy 2:00 mieli dylemat, czy dopłacamy DJowi i kontynuujemy zabawę, czy kończymy imprezę. Chciałbym abyście mogli się bez stresu zatracić w zabawie. W przypadku wesel rozpoczynających się o godzinie 16:00 i później odpowiednio ustalimy godzinę ostateczną podczas rozmowy przed weselem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się tym, że prowadzę imprezy z pasji. Zawsze na początku ustaleń opowiadam o sobie i o moim stylu prowadzenia imprez - ten styl może Wam odpowiadać lub nie. Jeśli już na starcie nie potrafimy się porozumieć, biorę pod uwagę fakt, że chodzi o Wasz najważniejszy dzień w życiu i staram się polecić kolegę po fachu, który lepiej sprosta Waszym oczekiwaniom. Zwyczajnie nie prowadzę wesel na ilość, lubię czuć dobre flow ze swoimi Młodymi Parami i stawiam na dobry kontakt, moim zdaniem podstawą jest to, że musimy się zwyczajnie polubić, aby współpraca miała sens.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera określony wcześniej czas pracy, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, dojazd na miejsce wesela, stałą dyspozycję dla Was pod telefonem przed weselem i wszelkiego rodzaju porady jakich tylko będziecie potrzebować. Jeśli sam nie będę w stanie odpowiedzieć na Wasze pytanie, poradzę się eksperta w danej dziedzinie i odpowiem z lekkim poślizgiem.

Skład, w którym występujemy.

W głównej mierze występuję sam, jednak patrząc na ilość obowiązków osoby prowadzącej wesele, ponieważ to nie tylko włączanie muzyki, konferansjerka i prowadzenie zabaw, lecz również dbanie o cały harmonogram imprezy, aby wszystko odbyło się w odpowiednim czasie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, że tak! Praca głosem jest bardzo ważna. Zawsze staram się budować emocje za pomocą głosu zapowiadając poszczególne elementy wesela, jak również koordynować wszelkie sytuacje mające miejsce podczas wesela.

Jaki repertuar proponujemy?

Wybierając oprawę muzyczną w postaci DJa, macie gwarancję szerokiej bibliografii muzycznej. Proponuję repertuar wszelaki, jednakże po poczynieniu wcześniejszych ustaleń staram się dobierać utwory zgodne z Waszymi i Waszych gości gustami. Jedyne co chciałbym od siebie dodać, to że nie lubię kiedy muzyka disco-polo jest muzyką wiodącą podczas imprez, które prowadzę. Uważam, że na świecie jest tyle pięknej, tanecznej muzyki, że wcale nie trzeba grać całego repertuaru muzyki disco-polo. Nie chodzi o to, aby ten rodzaj muzyki w ogóle się nie pojawiał, aczkolwiek takich wesel również chętnie się podejmuję, jednak o to, aby nie był to dominujący klimat w trakcie wesela.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie. Jestem wyznawcą zasady, że lepiej zainwestować raz a dobrze. Nie wyobrażam dokładać sobie stresu myślą przed każdym weselem, czy sprzęt w ogóle zagra. Stresu jest w tym dniu i tak już wystarczająco dużo, a ja wolałbym go rozładowywać. Posiadam dwa zestawy nagłośnienia (duże i małe), dzięki czemu jestem w stanie zagwarantować odpowiednie nagłośnienie na każdej uroczystości. Pozwala mi to również na zagwarantowanie nagłośnienia w trakcie ślubu cywilnego w okolicy restauracji, czy dogłośnienie innych sal na terenie budynku, w którym odbywa się impreza weselna.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Wesela międzynarodowe to coś co bardzo lubię, ponieważ uwielbiam poznawać inne kultury. Miałem w życiu przyjemność mieszkać w jednej części budynku z ludźmi z wielu zakątków świata (Indie, Turcja, Brazylia, Kanada itd.) dzięki czemu oswoiłem i utrwaliłem swoją umiejętność rozmowy w języku angielskim. Nie jest to mój język ojczysty, lecz nie mam kompleksów podczas wypowiadania się w tym języku. Dzięki tej swobodzie w zakres moich usług wchodzi prowadzenie wesel międzynarodowych w języku polskim i angielskim. Jeśli zajdzie potrzeba jestem w stanie współpracować z profesjonalnym konferansjerem obcojęzycznym - nie tylko angielskim, lecz również francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Obsługiwać wesela międzynarodowe zdarza mi się średnio kilka (3-5) razy w roku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dodatkowych atrakcji weselnych nie sposób zliczyć. Widziałem już pokazy fajerwerków, występy magików czy grup cyrkowych. Uważam jednak, że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Atrakcje weselne, których nie posiadam w swoich usługach z pewnością zagwarantują Wam profesjonalni usługodawcy, którzy zajmują się właśnie daną usługą, którą jesteście zainteresowani, a ja postaram się Wam ułatwić z nimi kontakt. Pośród moich dodatkowych usług znajdziecie ciężki dym (taniec w chmurach), pirotechnikę sceniczną (wyrzutnie iskier), wytwornicę baniek, czerwony dywan. Współpracuję z wokalistką, saksofonistą, profesjonalną firmą świadczącą usługi foto/video, barmanem i animatorką dla dzieci.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Światło jest istotnym elementem każdej imprezy. Zwracając uwagę na fakt, że praktycznie na każdym weselu jest chociaż jeden przedstawiciel ekipy foto/video chciałbym swoim światłem uświetnić ich pracę, a nie im przeszkadzać. Stąd też decyzja, że w trakcie wesela używam jedynie światła w kolorze białym w zimnych i ciepłych jego odcieniach. Wygląda to elegancko i robi świetną robotę dla fotografów i filmowców. Całość oświetlenia jest zaprogramowana, więc zawsze światło pracuje dopasowanie do muzyki.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Pewnie, jest to bardzo mile widziane. To w końcu Wasze wesele!! Zawsze proszę o podesłanie listy z utworami, które chcielibyście usłyszeć na swoim weselu oraz z tymi, których zdecydowanie słyszeć byście nie chcieli.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się już na początku mojej edukacji w szkole podstawowej. Na zajęciach z muzyki, zauważono u mnie większe zdolności niż u rówieśników w grze na cymbałkach, więc zgłoszono ten fakt moim rodzicom, którzy niezwłocznie zapisali mnie do szkoły muzycznej, gdzie grałem już na prawdziwych klawiszach.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubię powodować radość i uśmiech, wyzwalać emocje, które w Was siedzą - oczywiście te pozytywne!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest bardzo ważne, ponieważ w dniu wesela wszystko musi pracować jak należy i nie może się zepsuć - zwyczajnie nie ma na to czasu. Złośliwość rzeczy martwych jednak się zdarza, więc wiele rzeczy posiadam w ilości sztuk dwie, w razie wypadku. Gdyby awaria była bardzo poważna, współpracuję z firmą eventową, od której jestem w stanie wynająć każdy element sprzętu potrzebny do wykonania usługi.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Wydaje mi się, że miło byłoby zintegrować dwie rodziny ze sobą. Nie jestem fanem kółek integracyjnych, jednak mam inne pomysły jak rodzinki można ze sobą zapoznać.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

O oczepinach mógłbym opowiadać cały dzień haha. Mimo wszystko na weselach, które prowadzę uwielbiam oczepiny, które są szybkie. Zapytacie dlaczego? Już spieszę z odpowiedzią. Oczepiny odbywają się o północy i jest to godzina, o której moim zdaniem fajnie jest dać możliwość wytańczenia się wszystkim. Oczepiny są zabawą wykluczającą część z gości, stąd też jeśli trwają dwie godziny, część gości, która nie bierze udziału w zabawie zwyczajnie pójdzie do domu.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Hmm, ciężkie pytanie. Myslę, że nie, ponieważ wszystko zależy od Was! Są gusta i guściki, a o nich się nie dyskutuje.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Poprzedni sezon weselny z pewnością zdobył utwór... It's Friday then it's Saturday, Sunday what?!

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

ABBA - Mamma Mia,
Mr.Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi,
Łzy - Agnieszka
Enrique Iglesias - Bailando
Lucenzo - Danza Kuduro,
Kayah & Goran Bregovic - Prawy do lewego,
Samba de Janeiro!
YMCA,
Wake me up before you go go,
Time of my life.

Kurde ciężko było zakwalikowac 10, więc podałem pierwsze co przyszło mi do głowy!

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Tak jak już wyżej wspomniałem, nie przepadam kiedy jest muzyką wiodącą.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Sposobów jest wiele, najlepiej działają te z wykorzystaniem Pary Młodej, ponieważ to Wy działacie jak magnes na Waszych gości. Weźmy pierwszy lepszy sposób z brzegu - Lambada!

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

80s, 90s, Latino, RnB, Radiowe hity, Rock'N'Roll. W zasadzie wymieniłem swoje ulubione :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

najbardziej nietypowe miejsce to chyba hol placówki NFZ haha..Aczkolwiek zdarzało się również w piwnicach, garażach etc. Czego się nie robi dla dobrej imprezy!

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to takie, kiedy wszyscy są uśmiechnięci, bawią się i Państwo Młodzi są szczęśliwi.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Gdyby istniał jeden przepis byłoby to zbyt proste. Na każdą imprezę przepis jest inny, już nasza w tym rola, aby go odnaleźć jak najszybciej i wykonać.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

głośnik z wbudowaną muzyką na energię słoneczną! Przy muzyce wszystko lepiej się robi, więc jakoś by się udało przeżyć.

Nasze pasje.

Moja pasje to przede wszystkim muzyka i sport. Na co dzień zajmuję się również programowaniem stron internetowych. Uwielbiam również motoryzację.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (30)

DJ Bartosz Adamczyk - profesjonalne usługi weselne id:51107
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 30 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Jesika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-04-2023
Paniówki
Data dodania: 23-04-2023

Serdecznie polecam Bartka! Dzięki niemu nasze wesele było takie jak sobie wymarzyliśmy, muzyka idealnie dobrana pod gości. Komunikacja na wysokim poziomie. Nawet goście którzy boją się kamer brali udział w zabawach dzięki Bartkowi. Wybrałabym takiego DJ-a bez wahania jeszcze raz!
Pozdrawiamy!
Jesika i Mateusz
20.04.2023 Biały Dom Paniówki

DJ Bartosz Adamczyk
24-04-2023

Dzięki bardzo za ciepłe przyjęcie, i ogrom uśmiechu. Pozdrowienia dla wszystkich!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-04-2023
Dębowiec
Data dodania: 19-04-2023

Serdecznie polecamy DJ Bartka, wspaniale poprowadził nasze wesele :) Już od początku dobrze nam się rozmawiało i wiedzieliśmy że taka osoba bez problemu złapie kontakt z gośćmi. Podczas imprezy muzyka była dokładnie w takim klimacie jak chcieliśmy (i wielu gości to chwaliło), zabawy taneczne też były świetne. Mimo że mieliśmy ustalony harmonogram wesela to wszystko się poprzesuwało, jednak Bartek umiał się do tego świetnie dostosować i proponował co kiedy można jeszcze zrobić - widać że jest profesjonalistą. Forma oczepiny również bardzo przypadła nam do gustu. Do tego sprzęt i lampy wyglądają bardzo estetycznie, sprawia to świetne wrażenie na parkiecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i każdemu z czystym sumieniem możemy polecić wybór Bartka na swoje wesele :)

DJ Bartosz Adamczyk
19-04-2023

Dziękuję pięknie za zaufanie, z ogromnym uśmiechem na twarzy mogliśmy prowadzić wesele tak na prawdę dzięki Wam i gościom. Wspaniała ekipa pozwoliła na stworzenie dobrej zabawy. Wszystkiego dobrego!

A
Alina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-01-2023
Dobrzeń Wielki
Data dodania: 09-01-2023

Bartosz jest rewelacyjny!! Poprowadził nasze wesele w sposób wręcz doskonały! Nie zamieniłabym ani jednej piosenki. Doskonale orientuje się w nastrojach gości i świetnie prowadzi imprezę od wejścia do samego końca. Z nim nie ma mowy na nudne momenty. Polecam z całego serca!

DJ Bartosz Adamczyk
19-04-2023

Dziękuję serdecznie! To była czysta przyjemność być z Wami w tub ważnym dniu. Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie nas i ogrom sympatii i uśmiechu.

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-12-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tychy
Data dodania: 08-01-2023

Wspaniały facet 😍 super dj 😁 poprowadził nam genialnie wesele 😁 Polecamy Bartka z całego ❤️ Dziękujemy Patrycja & Przemek

DJ Bartosz Adamczyk
19-04-2023

Dziękuję serdecznie to było cudowne zimowe wesele w górach. Pozdrawiam wszystkich ☺️

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Jaworze
Data dodania: 29-12-2022

Z całego serca polecamy Bartka. Świetny kontakt przed weselem, z łatwością dostosował się do naszych zainteresowań i potrzeb. Pomógł ustalić plan wesela, zaproponował zabawy. Dopasował się do naszych pomysłów (a było ich sporo). Muzykę i przerwy były idealnie zrównoważone - dzięki czemu goście nie byli zbyt zmęczeni i chętnie tańczyli do samego końca.
Muzyka była uniwersalna - pomimo, że mieliśmy różnych gości każdy bawił się dobrze. Stosował się do naszych próśb w trakcie. Po północy poprosiliśmy o własną specjalną playlistę. Żadnych problemów.
Wszystko 10/10!

DJ Bartosz Adamczyk
29-12-2022

Dziękuję serdecznie! Ciekawe miejsce, ciekawi ludzie, więc i ciekawe wesele. To była czysta przyjemność towarzyszyć Wam w tym pięknym dniu. Mam nadzieję do zobaczenia!

O
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-11-2022
Kozy
Data dodania: 29-11-2022

Dj na medal!! Polecam z całego serca. Profesjonalne podejście. Zabawy rewelacyjne! Całe wesele od wejścia na salę do ostatniego gościa poprowadzone bez zarzutu.

DJ Bartosz Adamczyk
29-12-2022

Dziękuję bardzo! To była świetna zabawa 😎

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sosnowiec
Data dodania: 05-10-2022

Bartosz to DJ, jakiego każdy może sobie życzyć na swojej uroczystości :D Komunikatywny, elastyczny i dbający o dobry nastrój uczestników imprezy. Na naszym weselu świetnie wyczuł gusta gości, co umożliwiło bardzo dobrą zabawę. Dziękujemy!

DJ Bartosz Adamczyk
29-11-2022

Dziękuję za zaufanie! Wy i Wasi goście umozliwiliscie nam pracę w dobrej atmosferze co jest podstawą do udanego wesela! Wszystkiego dobrego!

E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielsko-Biała
Data dodania: 22-08-2022

Po prostu najlepszy!

DJ Bartosz Adamczyk
29-11-2022

Kilka słów, a jak ciepło się robi na sercu. Dziękuję bardzo to było bardzo taneczne wesele!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 6423237770
Imię i nazwisko: Bartosz Adamczyk
Adres: Rybnik, , 44-273, woj. śląskie
882-817...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4185
Zadzwoń
882-817...
Napisz

Popularne miasta w okolicy