Zobacz zdjęcia (5)
DJ BIG Andrzej Czekay, Suwałki - zdjęcie 1
DJ BIG Andrzej Czekay, Suwałki - zdjęcie 2 DJ BIG Andrzej Czekay, Suwałki - zdjęcie 3 DJ BIG Andrzej Czekay, Suwałki - zdjęcie 4 DJ BIG Andrzej Czekay, Suwałki - zdjęcie 5
1 / 5

DJ BIG Andrzej Czekay id:55071

Suwałki, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
600-790...
664-677...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Bycie DJem to mój zawód, ale wynika z powołania.
Doczytaj do końca, a każde kolejne zdanie przybliży Tobie wartości jakimi się kieruję w drodze ku byciu idealnym DJem - mistrzem ceremonii! Szukasz DJa, który porwie do tańca charyzmą, czy wyrwie z butów znanymi muzycznymi sztosami? Niezależnie co pojawiło się jako Twój wybór łączę te dwie cechy! Jestem filologiem angielskim, anglojęzycznym DJem z brytyjskim akcentem.
Położyłem wszystko na jedną szalę już na studiach, aby dziś być mistrzem JEDI z zakonu DJstwa. Profesorem bitologii, papieżem kościoła muzy i nieuleczalnie chorym ADHD djstwa, reaktorem jądrowym charyzmy i scenicznego nieokiełznanIa. Po studiach miałem dwa wyjścia. Albo będę szarym nauczycielem języka angielskiego, albo brytyjsko brzmiącym Michaelem Jacksonem i Madonną DJKI. Dlaczego? Aby Twoi goście jeszcze przez lata konsultowali się lekarzem lub farmaceutą na myśl o tym co się wydarzyło na Twojej/Naszej imprezie! Stworzyłem istne królestwo niebieskie, w którym parkiet płonie nieprzyzwoicie, piekielnie dobrą energią! Muzyczny nalot dywanowy, totalna anihilacja tego co wiesz o DJach, pożoga nawet w deszczowej aurze, nowa definicja DJa weselnego. Za cenę elektronicznego gadżetu o którym rok później zapomnicie bo będzie nowa wersjia - daję wam siebie - szamana, hionotyzera, twórcę zaklętej magicznej rzeczywistości nocy, a moje zaklęcia pisane są nutami.! I to wszystko w zaledwie jedną noc! Jeżeli jeszcze Ciebie to nie zniechęciło poczytaj co wydarzyło się od 2002 roku tutaj!

Moje miłości to Depeche Mode, Rammstein, Marilyn Manson, Patrycja Markowska, ONA czy Kult oraz wszelaka muzyka otwartych festiwali muzycznych jak Opener czy Woodstock. To znane grupy, ale nie omieszkam skorzystać w razie potrzeby z takich granatów jak Łydka Grubasa, Kabanos czy Nocny Kochanek, Transsexdisco, które równie skutecznie rozrywają publikę!

95% moich klientów nie wierzyło, że da się to połączyć z babcią, dziadkiem, panią dyrektor, czy prezesem, ale życie pokazało, że unikalne podejście świetnie spina oczekiwania większości uczestników z wizją wesela czy imprezy firmowej - muzyka jest narzędziem którym tworzę uczucia, przeżycia, radość i wspomnienia - co zaczęło się od pragnienia jest teraz przekonaniem, że moją rola jest szerzyć nirvanę - zbawienie od codzienności i wzniesienie ku szczytom szczęścia i radości.

Grając dla najbardziej wymagających publiczności, na imprezach organizowanych przez potentatów takich jak: Reuters, Honda, Fundacja Danone Podziel się Posiłkiem, czy Polsat i widzę jak każdy beat, kolejny set pomaga im się oderwać od ziemi i codzienności. Pojawia się zadowolenie i uśmiech na twarzy. Wówczas wiesz, że możesz wszystko!

Od 2002 roku udowadniam sobie i ludziom, że zmieniamy się jako społeczeństwo i żadnych schematów na sukces nie ma. Emocjonalny kontakt z publicznością na bieżąco to jedyna recepta na perfekcyjną imprezę.

Wynoszę imprezy na zupełnie nowy poziom i kreuję świat tańca niespotykanym stylem.
Finezyjny manualnie show i mikrofonowy zwierz! To właśnie ja! Z czystym sumieniem mogę nazwać siebie profesjonalnym DJem z zacięciem mikrofonowym. Jako pasjonat, fascynat i niezdiagnozowany świr z powołania, korzystam z najlepszego sprzętu, który nie ma dla mnie tajemnic,robię na nim sztuczki, o których wielu nie śniło. Doświadczenie i samodoskonalenie są moim sposobem na życie. To dzięki nim dotarłem do najbardziej prestiżowych miejsc w Polsce i poza nią!
Grałem imprezy oraz wesela w niezliczonej ilości polskich lokalizacji. Rozkręciłem flagowe imprezy takie jak: wesele w piątym hotelu SPA na świecie Hotel Blue Palace (Grecja), wesele na sycylijskiej górze w miasteczku SAVOCA gdzie kręcono Ojca Chrzestnego, wesele w restauracji “Na Zdarovie” w Londynie, czy litewski Radison Blu Lietuva w Wilnie, z polskiej topligi należy nadmienić takie lokalizacje jak Pod Baranami Kraków, Dwór Artusa w Gdańsku, Hotel Gołębiewski w Mikołajkach i Karpaczu, Double Tree Hilton Łódź, Andel’s Łódź, Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Opinie Big Event Andrzej Czekay (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Big Event Andrzej Czekay

Nazwa firmy: Big Event Andrzej Czekay
NIP: 8471494218
Imię i nazwisko: Andrzej Czekay
Adres: Suwałki, ul. Krzywólka 44, 16-400, woj. podlaskie
600-790...
664-677...
liczba odwiedzin: 163
Zadzwoń
600-790...
664-677...
Napisz

Popularne miasta w okolicy