Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

DJ BUCIK - DJ, WODZIREJ, KONFERANSJER - Z WYKSZTAŁCENIEM MUZYCZNYM id:17676

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Koło, wielkopolskie
Data dodania: 14-12-2015
Liczba odwiedzin: 623

Oferta

WESELE Z OCZEPINAMI - OFERTA

W skład oferty wchodzi:
1. Pełna wodzirejka (konkursy, zabawy na parkiecie, zabawy i przyśpiewki przy stołach, animacje)
2. Pełna konferansjerka (przywitanie gości, sto lat, ogłaszanie przerw na posiłki, sesję zdjęciową itd)
3. Oczepiny składające się z czterech etapów
4. Pełne, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie
5. Wytwornica dymu (mgły)
6. NOWOŚĆ - Specjalnie przygotowana strona internetowa z pomocą której goście weselni jednym kliknięciem na swoich smartfonach na żywo wybierają utwory które gra DJ (w trakcie całej imprezy)
7. Pierwszy taniec do wybranego utworu
8. Podziękowania dla rodziców (na życzenie)
9. Możliwość dostarczenia puli ulubionych utworów muzycznych
10. Czteroletnie doświadczenie w branży weselnej oraz wykształcenie muzyczne osoby prowadzącej imprezę
11. Dynamiczny miks utworów dzięki 4-letniemu doświadczeniu DJ
12. Możliwość wyświetlenia prezentacji lub filmu z pomocą projektora
13. Możliwość uzgodnienia dokładnego, godzinnego planu wesela z uwzględnieniem przerw na posiłki, tort, oczepiny, konkursy itd

Propozycje konkursów:

1. Gorące krzesła
Dość popularny konkurs w Polsce - często organizowany na różnego typu imprezach okolicznościowych. Na początku szukamy chętnych (od 5 do 15). Szybko tłumacze zasady konkursu przez mikrofon i zaczynamy. Uczestnicy konkursu tańczą wokół krzesełek (krzesełek jest o jedno mniej niż uczestników). W momencie kiedy muzyka ucichnie uczestnicy proszeni sa o przyniesienie jakiegoś fantu (np. łyczeczka ze stołu, serwatka, krawat ect.). Z fantem w ręku uczestnicy siadają na krzesłach. Ostatnia osoba odpada. I tak aż do finału gdzie rywalizują dwie osoby. Zwycięzca zgarnia nagrodę.

2. Taniec z gwiazdami
Jest to wariacja różnych konkursów tanecznych mojego autorstwa. Sprawdza się fenomenalnie na różnego typu imprezach. Moim zdaniem jest to najlepszy konkurs. Pary (od 4 do 8) rywalizują ze sobą tańcząc na parkiecie do różnych gatunków muzycznych. Po każdym z utworów JURY w składzie para młoda :) wybiera najlepsze pary. Konkurs toczy się dalej aż do półwinału gdy JURY zostaje mianowana publiczność. Na znak wodzireja publika okrzykuje kolejne pary, tam gdzie okrzyki były najsłabsze - ta para odpada. To samo w wielkim finale. Zwycięzka para zdobywa nagrodę.

3. Taniec z marynarkami
Wybieramy 5 par (może być więcej). Podstawą tego konkursu jest to że panowie musza mieć założone marynarki. Konkurs polega na tym, że pary mężczyzna i kobieta tańczą przy muzyce, w momencie kiedy orkiestra przestanie grać, partnerzy muszą wymienić się marynarką (mężczyzna przekazuje marynarkę kobiecie). Ostatnia para odpada. Następnie DJ zaczyna ponownie grać, i tak samo w momencie, kiedy przerwą muzykę partnerka przekazuje marynarkę partnerowi. Oczywiście ostatnia para odpada. Wygrywa para, która zostanie ostatnia na parkiecie - gospodarze (organizatorzy imprezy) przekazują zwycięzcą nagrodę.
Konkurs ten można urozmaicić, można na przykład kazać osobie, która ubiera marynarkę zapiąć jeden guzik, można kazać za każdą zmianą marynarki polecić aby marynarkę odwracać raz na lewą stronę raz na prawą lub przód na tył itp. Zwycięzca otrzymuje nagrodę.

4. Jaka to melodia
Tworzymy dwa lub trzy zespoły 3-4 osobowe które będą ze sobą rywalizować. Każda osób w zespole kolejno podchodzi za konsole DJ'a, dostaje mikrofon i słuchawki. W słuchawkach słyszy jakąś znana melodię i jej zadaniem jest zanucić ową melodie przez mikrofon nie używając słów. Zespół zgaduje melodie i ma na to 30 sekund. Jeśli zgadnie otrzymuje punkt. Konkurs trwa do momentu gdy każda osoba w każdym zespole zademonstruje swoję umiejętności wokalne :) Wygrywa ten zespół który zdobył najwięcej punktów.

5. I kilka innych konkursów. Istnieje możliwość zorganizowania dowolnego konkursu zaproponowanego przez organizatorów.

Propozycje zabaw:

1. Taniec w dwóch kółeczkach (w jednym Panowie, w drugim Panie). Na znak DJ'a Panowie obracają się w stronę Pań i tańczą z najbliżej stojącą Panią. Idealnie sprawdza się jako zabawa integracyjna na początku imprezy zaraz po pierwszym tańcu pary młodej.
2. Kankan (wspólny taniec)
3. Kareta (więcej informacji na temat tej zabawy można znaleźć w internecie).
4. Macarena - animacja (wspólny taniec z wodzirejem)
5. Taniec belgijski - animacja (wspólny taniec z wodzirejem)
6. Zabawa w "miesiące" przy stołach
7. Lambada (trzymamy się za barki, głowę, biodra, kolana itd.)
8. Gangam style (wspólny taniec)
9. Kaczuchy
10. Pociąg
11. I kilka innych zabaw. Istnieje możliwość zorganizowania dowolnej zabawy/animacji zaproponowanej przez organizatorów.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DJ BUCIK - DJ, WODZIREJ, KONFERANSJER - Z WYKSZTAŁCENIEM MUZYCZNYM
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Koło
Kod:62-600

Nowe ogłoszenia