Zobacz zdjęcia (4)
DJ Daffy Duck - dj,animacje taneczne., Warszawa - zdjęcie 1
DJ Daffy Duck - dj,animacje taneczne., Warszawa - zdjęcie 2 DJ Daffy Duck - dj,animacje taneczne., Warszawa - zdjęcie 3 DJ Daffy Duck - dj,animacje taneczne., Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

DJ Daffy Duck - dj,animacje taneczne. id:20617

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Ślub i wesele to jedno z najprzyjemniejszych i najbardziej przejmujących wydarzeń w życiu kochających się ludzi. To czas na świętowanie Waszej miłości, dzielenie Waszego szczęścia
z Najbliższymi, to czas radości i celebracji. Życzę Wam, by to święto na zawsze pozostało w Waszej pamięci jako wyjątkowe.
Muzyka daje radość, zbliża ludzi, jest szczególnym pamiętnikiem emocji, które towarzyszą nam w życiu dlatego bardzo ważny jest jej właściwy dobór zwłaszcza w tak wyjątkowych momentach. Moja intuicja muzyczna i ponad 15 letnie doświadczenie w pracy DJ-a są gwarancją dobrej zabawy. Style muzyczne w jakich się poruszam to przede wszystkim Lata 60,80,90 obecne przeboje Pop, oraz klubowe brzmienia house . Proponuję świętowanie w rytmach latino,rock n rol lub zabawę przy standardach weselnych. Chętnie eksperymentuję z nowymi brzmieniami, dlatego z przyjemnością zabiorę Was i Waszych Gości w swojego rodzaju podróż przez różne gatunki muzyczne z dodatkiem klubowego beatu. Wiem też, że ważna może być „Wasza” muzyka – piosenki, które są tłem Waszej wspólnej wędrówki. Dlatego proponuję również indywidualny dobór repertuaru, który może być uzupełnieniem koncepcji całego wesela, co jeszcze bardziej wpłynie na unikalny charakter Waszej uroczystości.
Oferuję pełną oprawę muzyczną Waszej uroczystości jak również atrakcje dla Was i Waszych Gości w postaci bloku rozrywkowego. Poza tradycyjnymi zabawami weselnymi (na życzenie) proponuję także naukę tańców latynoamerykańskich (salsa,merengue,bachata), co z pewnością uatrakcyjni świętowanie.
Jestem Dj-em, animatorem i konferansjerem, co czyni moją ofertę kompleksową. Wyróżnia mnie elastyczność, otwartość oraz gotowość do współpracy i wspólnego wypracowywania najlepszych rozwiązań. Poniżej resume oraz najważniejsi klienci.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

dj, prezenter, animator - 15 lat doświadczenia

Muzyka: old years 60’’70’’80’’90,
Muzyka r-n-b, hip-hop,Trap,mush -up
muzyka clubowa: house(vocal, electro, latin, funky)
muzyka latyno-amerykanska: (salsa, merengue, regaeeton)

Programy telewizyjne na żywo:
You Can Dance Po prostu Tańcz - show taneczny wszystkie edycje.
BAR III 2001- finał reality show
Big Brother II- finał reality show
Bitwa Na Głosy 1-2 edycja


Imprezy taneczno-muzyczne w stylu Beach Party:
Mistrzostwa NIVEA Ratowników WOPR 2007 r.
Mistrzostwa Świata Formuły Windsurfing Era Cup w Łebie w 2004 r.
Halowy Puchar Świata -Stadion Narodowy 2014
Imprezy dla Firm: Bauer, Oriflame, Mercedes,TVN, POLSAT, Restauracja Alegoria, Biedronka, Microsoft, Hestia, Kruk, ERA, Orange, Nivea, Color Cup, Philips, Bank Milennium, Bank BPH, NASK, Royal Collection.

Pokaz mody: dla Eva Minge

Wieloletnie doświadczenie oraz Intuicja pozwala zaspokoić potrzeby klienta. Zapraszam do współpracy.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 03-287, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1265

Popularne miasta w okolicy